reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja mam ubranka po córci. Na chłopca też mam, bo moja Zuzia miała być chłopcem. W 8 miesiącu dopiero lekarz powiedział, że dziewczynka. Cały czas mi mówili, że chłopak. Na prenatalnych tez także tamten lekarz mocno zdziwiony był :).

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Naprawdę? Ja już myślałam że to się nie zdarza [emoji3]
Będę teraz nerwowo odliczać. Czekają mnie badania analityczne.. jak zobaczyłam ile to oszalałam hehe na kilka razy chyba pójdę bo krwi mi zabraknie haha [emoji13]

No i obowiązkowo czeka mnie wizyta u neurologa- niestety leczę się przewlekle. Na szczęście w sobotę będę już działać w tym temacie. Póki co ginekolog potwierdziła ze wszystko w porządku z maleństwem [emoji173]️


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś zgrzeszylam. Po kilku miesiącach abstynencji od maca dziś nie wytrzymalam. Ależ sie obzarlam nieprzyzwoicie. Bigmac Royal i fryty. A problem z waga mam trochę... Tzn ważyłam 84kg przy 173cm w najgorszym momencie , kijki i dieta zjechalam do 69, teraz w piątym tygodniu 72 a dziś koniec szóstego i 73,5 Będę sloniem
Ja tez tak byłam na diecie przed ciążą. Ważyłam 53 kg a teraz w 7 tyg mam takie zachcianki ze głową mala... ze tez będę słoniem. Tosty bym jadła cały czas...i waga skacze

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dentystka w tamtej ciąży na krwawiace dziąsła poleciła chlorhexil kupiłam ale nie używałam bo problem się skończył po poronieniu więc nie ocenie. Ale teraz chyba wypróbuje bo znów mocno krwawia
 
Ja właśnie kończę pierwszy sezon serialu Pakt. Polska naprawdę dobra produkcja. Piszę o tym bo zastanawiam się czy będąc w ciąży powinno się unikać mocnych filmów, seriali? To chyba nieszkodliwe :p
 
2017-07-19 22.03.14.png
Ja tez mam masakrę z zębami bo świeżo aparat ma dolne zęby nałożony a żeby tego mało było jeszcze drucik odczepil mi się a ortodontka przyjmuje tylko w poniedziałki i musze łazić z tym jak durna. Mega mnie boli, przeszkadza i źle się je. Znalazłam jeszcze inny wózek tez śliczny. Za dużo ich do wyboru jest.
 

Załączniki

  • 2017-07-19 22.03.14.png
    2017-07-19 22.03.14.png
    202,2 KB · Wyświetleń: 329
reklama
Zobacz załącznik 815406 Ja tez mam masakrę z zębami bo świeżo aparat ma dolne zęby nałożony a żeby tego mało było jeszcze drucik odczepil mi się a ortodontka przyjmuje tylko w poniedziałki i musze łazić z tym jak durna. Mega mnie boli, przeszkadza i źle się je. Znalazłam jeszcze inny wózek tez śliczny. Za dużo ich do wyboru jest.
Ja dzisiaj z mężem patrzyłam na wózki. Ale kuźwa wszystkie tegi typu są bardzo płytkie i wąskie. Nie wiedziałam, że wybór wózka będzie tak ciężki[emoji53][emoji53][emoji53]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry