reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziekuje ;)
Rano byl obchod. Ordynator zwiekszyl mi dawki duphastonu i jakies kroplowki bo nadal mam lekkie plamienia. Takie skrzepy. I pobolewa mnie brzuch jak na @. Najgorsze ze od wczoraj mdlosci zniknely. Nawet jak jestem glodna. Na wieczornym obchodzie poprosze o badanie bo sie bardzo stresuje :(
Czy jesli wczoraj serduszko bilo to znaczy ze dzis tez jest ok? Umieram z obaw :(
Kroplówki pewnie na wzmocnienie. Dobrze, że zwiększył dawkę dupka. Wiesz pisałaś, że ostatnio trochę nosiłaś córkę. Niektórym kobietą takie dźwignie nic nie zaszkodzi a niektórym niestety tak. Ale to nie oznacza zaraz, że robiłaś coś nie tak[emoji8][emoji8][emoji8]
Znam wiele dziewczyn które konkretnie krwawiły w czasie ciąży i mają dzisiaj zdrowe dzidzie[emoji6][emoji6][emoji6]także pamiętaj żeby się nie załamywać. Co do mdłości. To podejrzewam, że to przez to co się dzieje teraz u Ciebie i dlatego One ma chwilkę Ciebie opuściły. Ale Kochana jak wrócą to jeszcze będziesz Błagać żeby się już skończyły[emoji6]uwierz Mi wiem coś o tym. U Mnie jak teraz leżałam w szpitalu na tą alergię to też przez tydzień ich nie było. A wróciły z potrójną siłą.
Podejrzewam, że jak nie dzisiaj to jutro zrobią Tobie usg. Chcą pewnie pierw zlikwidować to plamienie. A nie znaleźli może jakiegoś krwiaka u Ciebie??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W wynikach wszystko sięga gornej granicy.:\ w pierwszej ciazy tak nie było. Jeszcze w moczu mam ca++ i fosfor
może idź chociaż skonsultować z lekarzem pierwszego kontaktu skoro Cie tak to martwi? u mnie nawet jak nie ma terminów do mojej lekarki a jest potrzeba to można się umówić do innego lekarza przyjmującego w przychodni. ale nie martw się na zapas, może są na granicy ale dalej w normie ;)
 
W wynikach wszystko sięga gornej granicy.:\ w pierwszej ciazy tak nie było. Jeszcze w moczu mam ca++ i fosfor
Ca(wapń) i fosforany w moczu. Jeszcze nie świadczą o niczym złym. Wapnia masz po prostu dużo w organizmie i nadmiar jego jest wydalany wraz z moczem. Tak samo fosforany. Oznacza to, że Twoja dieta jest ostatnio bogata w słodkie rzeczy i napoje gazowane. I też jest yo wszystko wydalane wraz z moczem. Jeżeli były by i bakterie wtedy coś by było na rzeczy ale z tego co piszesz ich nie ma. Chcesz to dla własnego spokoju pójdź do lekarza.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kroplówki pewnie na wzmocnienie. Dobrze, że zwiększył dawkę dupka. Wiesz pisałaś, że ostatnio trochę nosiłaś córkę. Niektórym kobietą takie dźwignie nic nie zaszkodzi a niektórym niestety tak. Ale to nie oznacza zaraz, że robiłaś coś nie tak[emoji8][emoji8][emoji8]
Znam wiele dziewczyn które konkretnie krwawiły w czasie ciąży i mają dzisiaj zdrowe dzidzie[emoji6][emoji6][emoji6]także pamiętaj żeby się nie załamywać. Co do mdłości. To podejrzewam, że to przez to co się dzieje teraz u Ciebie i dlatego One ma chwilkę Ciebie opuściły. Ale Kochana jak wrócą to jeszcze będziesz Błagać żeby się już skończyły[emoji6]uwierz Mi wiem coś o tym. U Mnie jak teraz leżałam w szpitalu na tą alergię to też przez tydzień ich nie było. A wróciły z potrójną siłą.
Podejrzewam, że jak nie dzisiaj to jutro zrobią Tobie usg. Chcą pewnie pierw zlikwidować to plamienie. A nie znaleźli może jakiegoś krwiaka u Ciebie??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O krwiaku nic nie mowili. Tylko ze ta cysta na jajniku. Dziekuje Ci bardzo kochana. Dodajesz mi otuchy :* :*
 
Andzelika87 wazne ze nie ma bialka w moczu. Nieliczne bakterie czest sa zwlaszcza w ciazy. Dobrze ze masz lekarza bo sie uspokoisz. Postaraj sie nie denerwowac Kochana :)
 
Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki, jestem w 7tc i 2 dni, jak to jest z opalaniem, mam na mysli slonce,można? jak długo? 30 min jest bezpieczne?
 
Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki, jestem w 7tc i 2 dni, jak to jest z opalaniem, mam na mysli slonce,można? jak długo? 30 min jest bezpieczne?
Mozna. Byleby nie brzuch chyba. Ka w poprzedniej ciazy latem nie opalalam brzuch a ale ja bylam wtedy w zaawansowanej ciazy. Wydaje mi sie jednak ze na poczatku tez nie powinno sie eksponowac na sloneczku brzuszka tak jak z prysznicem ktory nie powinien byc cieplejszy niz 40st. Ale moze sie myle :)
 
reklama
Do góry