reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
O krwiaku nic nie mowili. Tylko ze ta cysta na jajniku. Dziekuje Ci bardzo kochana. Dodajesz mi otuchy :* :*
Od tego tutaj jesteśmy, żeby się wspierać. Kto jak nie My siebie nawzajem zrozumiemy[emoji6][emoji6][emoji6]
Cysta też może powodować krwawienie. I od niej masz pewnie bóle brzucha. Ja też mam cyste na prawym jajniku 5cm i czasami cholernie boli.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od tego tutaj jesteśmy, żeby się wspierać. Kto jak nie My siebie nawzajem zrozumiemy[emoji6][emoji6][emoji6]
Cysta też może powodować krwawienie. I od niej masz pewnie bóle brzucha. Ja też mam cyste na prawym jajniku 5cm i czasami cholernie boli.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 2,5cm....a to na usg nie byloby widac ze to od tego?
Wogole mi tylko babka zrobila usg dowcipne. Nie badala mnie na fotelu wiec w sumie moze to byc nawet z szyjki. I tak bym sobie zyczyla. Zobacze co mi lekarz powie na obchodzie. Mam nadzieje ze zrobi mi badanie.
 
Ja mam 2,5cm....a to na usg nie byloby widac ze to od tego?
Wogole mi tylko babka zrobila usg dowcipne. Nie badala mnie na fotelu wiec w sumie moze to byc nawet z szyjki. I tak bym sobie zyczyla. Zobacze co mi lekarz powie na obchodzie. Mam nadzieje ze zrobi mi badanie.
No niestety nie stwierdzą tego jednoznaczne. Chyba żeby wykryli krwiaka to od razu by powiedzieli, że to od niego. Ale jeżeli chodzi o cyste (torbiel) to jedna przy niej krwawi druga nie. No i właśnie z tego co Mi wiadomo wtedy dostaje się dupka albo luteine. Jedno i drugie to progesteron.
Daj znać jak tylko będziesz coś więcej wiedziała.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
15003916760992041997618.jpg dziewczyny to juz ciążowy brzuszek?:szok:
 

Załączniki

  • 15003916760992041997618.jpg
    15003916760992041997618.jpg
    630,2 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry