reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Cześć Mamuśki,
Mam 31 lat, 7 lat po ślubie i cały czas nic... Od dwóch lat regularne wizyty u ginekologa, badania...Wyniki wszystkie Ok, nasienie idealne i nadal nic :(

3 lipca test pozytywny - szok i ogromna radość zrobione kolejne 3 testy i na wszystkich 2 kreski, na następny dzień wizyta u ginekologa - USG dopiero na poniedziałek 17.07. umówione i już nie mogę się doczekać - może wtedy uwierzę tak na 100%
Ostatnia miesiączka 27 maja - według kalkulatora termin 09.03. - w poniedziałek będzie wszystko wiadomo

Hsg zrobione - 04.07. wynik 1011
06.07. wynik 1789

Uff odważyłam się napisać :)
Witaj w naszym gronie:D super, ze w koncu ci sie udalo:D jak to ktos napisal, anonimowość dodaje odwagi:D pisz ile chcesz:)
 
reklama
@Aneczka1985 witaj Kochana[emoji6]rozgość się. Oj jak zobaczysz w poniedziałek na usg maleństwo to uwierzysz i bardzo bardzo się wzruszysz!!! Idziesz na wizytę w Moje imieniny[emoji1][emoji1][emoji1]także proszę bardzo dobre wieści!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mialam jechac z synem do dentysty, ale takie mdlosci mnie dopadly, ze nie wiem czy bylabym wstanie prowadzic samochod:( atak sie boję zeby go ząbki nie bolały:(
 
Dziewczyny wcześniej pisałam że mam podwyższone tsh. Dzisiaj byłam po receptę na jakiś lek obnizajacy. Ale babka powiedziała ze trzeba zrobić jeszcze jedno szczegółowe pobranie w poniedziałek. I wtedy się włączy lek... to nie jest za późno?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie chodzi o ft3 i ft4 bo samo tsh niewiele lekarzom mówi. Spokojnie wiedzą co robią. Do poniedziałku niedaleko. Polecam jod na początek. Chyba w dawce 200 bez recepty nie kupisz ale jest jeszcze kelp co ma 150.bez recepty. Ja mam i euthyrox i jodid 200
 
Cześć Mamuśki,
Mam 31 lat, 7 lat po ślubie i cały czas nic... Od dwóch lat regularne wizyty u ginekologa, badania...Wyniki wszystkie Ok, nasienie idealne i nadal nic :(

3 lipca test pozytywny - szok i ogromna radość zrobione kolejne 3 testy i na wszystkich 2 kreski, na następny dzień wizyta u ginekologa - USG dopiero na poniedziałek 17.07. umówione i już nie mogę się doczekać - może wtedy uwierzę tak na 100%
Ostatnia miesiączka 27 maja - według kalkulatora termin 09.03. - w poniedziałek będzie wszystko wiadomo

Hsg zrobione - 04.07. wynik 1011
06.07. wynik 1789

Uff odważyłam się napisać :)
Witaj :blink:
 
andżelika87 to jeszcze maluch...zapewne nie ma dziur...pewnie miałaś jechać tylko do kontroli..myślę,że spokojnie możesz to przełożyć na "lepszy" dzień, bądź nawet na drugi trymestr ;)

dziewczynki, według Waszych informacji....historii Waszych i Waszych znajomych...jeśli pierwsza ciąża nie była donoszona to jest jakaś szansa, że druga będzie donoszona? Boję się czy dotrwam do tego 38 tc skończonego....
 
Cześć Dziewczyny, witam się i ja :-) przede wszystkim gratuluję kaŻdej z osobna :-) ja dziś kończę 7 tydzień, w zeszłym tygodniu w środę miałam wizytę u gina,widziałam serduszko :-) to moja druga ciąża, wcześniej miałam ciężką drogę,poronienia itp. Ale w końcu się udało :-) no i teraz drugi raz...Jestem szczęśliwa,ale też oczywiście boję się...doskwieraja mi młodości, wymioty, i od dwóch boli mnie z prawej strony,jakby jajnik,pachwina,wizadlo...nie mam pojęcia co...to taki jakby ciągły ból,jakbym nie widziała serduszka, myslalabym,że to ciąża pozamaciczna, więc teraz sama nie wiem co to może być...czy któraś z Was też tak ma? Mam nadziej,że to nic groźnego :-)
Widziałam wątek farbowanie włosów, sama mam cały czas dylemat, farbowiac czy nie?
Ale do końca trzeciego miesiąca, będę siwa jak gołąbek :-:-)
Następna wizytę mam dopiero 26.07.2017...ehh ile to jeszcze czasu...
Pozdrowionka!:-)
 
reklama
Witaj apolinka! Gratulacje!! Zdrówka dla Ciebie i Maluszka :)
Takie bole czasem są normalne. Mnie np. boli pachwina ale wiem, że to od żyły bo i w pierwszej ciąży miałam problem z żyłami głębokimi. Bądź dobrej myśli. Jakby Cię bardzo bardzo boalało to umów się na prywatną wizytę do gin. Ale pewnie wszystko jest ok. Odpocznij. Poleż. I się nie stresuj :)
 
Do góry