reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam przyszłe mamusie. Może na początek troszkę o mnie. Powinnam być w gronie październikowych mam 2017 ale niestety moja dzidzia jest juz aniołkiem (17 marca ciąża obumarla 8tc, lyzeczkowanie). Było bardzo ciężko ale ciągle miałam w głowie jedna mysl: ze nic nie mogłam zrobić i ze musze być silna dla kolejnej dzidzi. Aktualnie 6tc, ostatnia @ 27.05, owu nie kontrolowałam. Byłam na pierwszym usg 26.06 i było widać piękny pęcherzyk. Następna wizyta za tydz i czekam na nią z wielką niecierpliwością.
Poronilysmy w tym samym czasie i kolejna ciąża też razem
 
reklama
A czym to sie różni
Różni się tym że Total to jest cała cząsteczka alfa i beta, a beta to tylko beta i jest bardziej swoista dla ciąży. Dwa badania mają inne normy nie da się odnieść wyników bety do Total nie można sprawdzić wzrostu albo robi się dwa razy betę albo dwa razy Total
 
Ja powtorzylam betę w pon 143 a po 72godz 718 więc chyba ok. Wczoraj miałam ból krzyża i okropnie się wystraszylam bo ból podobny jak przed poronieniem tamtym. Ale dziś jest ok. Ogólnie to strasznie swiruje. Ciężko jest po stracie mieć dobre nastawienie

http://******************/kalkulator-hcg.html tutaj możesz sprawdzic :) ale przyrost ladny

strona nie chce sie normalnie zalaczyc tylko jakies kropki, to napisze ze spacjami a Wy sobie wykrslcie je (spacja po kropce jest)
http://bellybestfriend. pl/kalkulator-hcg.html

ja wlanie czekam na wynik drugiego hcg i swiruje juz...... po pierwsze dlatego ze pierwsza ciaze poronilam, a po drugie mam na jajniku duza torbiel (ktora de facto miala we wrzesniu byc usuwana laparoskopowo)

Jak byście się zapatrywały na to, żeby w późniejszym czasie przenieść się na tajną grupe na fb?

ja jestem za - na fb jestem czesciej :)
 
Dziewczyny ciężko was nadrobić - tyle piszecie. Ja dzis od rana mam zabiegany dzien, dopiero teraz udalo mi sie usiąść na chwile i odpocząć. Mnie ciagnie ciagle ten brzuch ale mysle ze to dobry znak. Jutro idziemy na wesele i nie wiem jak wytrzymam bo codziennie o 22 już jestem padnieta. Aha i jeszcze moja córka przechodzi intensywnie bunt dwulatka wiec powoli wychodze z siebie. :)

@kruszynka22 bardzo mi przykro. W takich momentach żadne slowa nie dadzą ukojenia ;( trzymaj się kochana :*

Co do fb to mysle ze można sie przenieść ale moze dopiero za jakis czas.
 
reklama
Dziewczyny wiem, że wyjdę na totalną idiotkę z tym pytaniem :-D
W ciąży nie można jeść niektóych ryb np. surowych, łososia wędzonego, trzeba do minimum ograniczyć tuńczyka itp.
Ja bardzo lubię tzw. "łódeczki" z Lisnera. I moje pytanie:
czy teń śledź w nich jest rybą surową??? :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Do góry