reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Niieszka spokojnie, warto skontaktować się z ginekologiem, w ciąży infekcje pęcherza są niestety dość częste...

Edit: Staraj się dużo pić :)
 
reklama
@andzelika87 tez odebralam dzis badania i mam nieliczne bakterie w moczu :/ ale w poprzedniej ciazy czesto mi sie to zdarzało i bylo ok, pewnie dostaniemy furagine :) tez wizytuje w czwartek, o ktorej masz wizytę?

@Molly_88 jesli krwawienie sie zmniejszylo to dobry znak :) jutro na pewno zrobią ci kontrolne usg i wszystko bedzie dobrze :)

Gratuluje wizytujacym serduszek i witam nowa marcoweczke :)
Wizyte mam o 18.20 a ty?
Dodzwoniłam się do ginekologa, kazał zrobić posiew, oby było wszystko ok
No u nas innej opcji nie ma. Musi byc dobrze.;)
 
Ehhh widzę nie wiele się zmieniło w szpitalach jeśli chodzi o podejście do pacjentek, zero empatii. Mam nadzieję że rano nie będą robili problemu z badaniami, stres i niepewność najgorsza.

Moja ginka na urlopie, wraca 24 i dopiero wtedy mam dzwonić i mnie umówi... masakra tyle dni czekania jeszcze.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehhh widzę nie wiele się zmieniło w szpitalach jeśli chodzi o podejście do pacjentek, zero empatii. Mam nadzieję że rano nie będą robili problemu z badaniami, stres i niepewność najgorsza.

Moja ginka na urlopie, wraca 24 i dopiero wtedy mam dzwonić i mnie umówi... masakra tyle dni czekania jeszcze.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Ado innego nie chcesz iść?
 
Ado innego nie chcesz iść?
Prowadziła moja poprzednią ciążę, mam do niej zaufanie. Innych nie znam w naszym rejonie i boję się że trafię na jakiegoś mało fajnego lekarza. Jakoś wytrzymam...będę wam po prostu pewnie codziennie jęczeć że jeszcze tyle dni do pierwszego USG [emoji12]



Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nieszka nie denerwuj się tak, na pewno wszystko będzie dobrze tak jak dziewczyny wyżej pisały. Wiem że trudno panować nad emocjami ale stres nikomu jeszcze w niczym nie pomógł.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry