reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

no właśnie xenian :)

poza tym 8- tygodniowe niemowlę które świadomie bierze w rączkę kocyk i mizia się nim po twarzy!!?!???!!! Albo rozkopuje jak mu gorąco???? tą umiejętność zdobył chyba już jakiś czas temu ....
już jakiś czas temu te posty wydały i się podejrzane ...
 
reklama
coz... jesli da sie to jakos wytlumaczyc to ja chetnie poczytam. poki co fakty swiadcza same za siebie...
nie da sie poronic i donosic. miec corke i synka. ze nie wspomne o urodzeniu w marcu i posiadaniu terminu na sierpien...
jedynie zaburzenia psychiczne bylyby usprawiedliwieniem takiego dzialania. bo jesli z zimna krwia to naprawde brak slow...
 
Właśnie czekam na komentarz osoby zainteresowanej ale najwyraźniej pierwszy raz zabrakło jej tematów do poruszenia. A szkoda. Po tych wszystkich miesiącach fachowych porad i ppuczania innych.
 
dziewczyny ja jestem w kontakcie z marcówką z tamtego forum .. niestety z uwagi na problemy techniczne z naszym wątkiem nie może ona tu wejść ... jednak jak tylko sytuacja się poprawi ma do nas wpaść :tak:

w sprawie niewidocznego wątku i problemów z wejściem do nas pisałam do administratora anislu... oże ona coś poradzi bo tylko część z nas ma dostęp do marcówek
 
Dziewczyny mi się ta osoba nie podobała od dawna, w sensie ze w jej postach czułam że nie do końca jest zrównoważona emocjonalnie i zastanawialam się czy nie jest trollem. No i myślę że Rafał istnieje a te brednie o poronieniu to chęć zwrócenia uwagi.
Ja mam dziewczyny aplikacje w komórce i tylko tak wchodzę na bb.
Aknytsuj dałaś czadu! Ale mnie nie nabralas:-)
Rurka dzięki za upublicznienie wiadomości, mimo że już dswno napisałam że nie chcę moderować wciąż mam możliwości moderatora więc napiszę o naszym troliku do admina.
 
Aknytsuj a może Ty nie prowadzisz terapii zajęciowej tylko jesteś uczestnikiem zajęć? To by tłumaczyło ten dualizm Twojej osobowości...nie prprzejmujcie się to ponoć częste na bb.
 
a więc osoba zainteresowana nie ma nic do dodania bo same sobie już własne zdanie wyrobiłyscie i co bym nie napisała to beziecie miały swoja wersje.. miło tylko że tak bardzo szybko potraficie kogos ocenic nie mając o nim pojecia..

A Rafał istnieje czy tego chcecie czy nie..

z drugiej strony myślałam , że jesteście normalne... ale niestety.. przykro mi..
 
reklama
A co masz interpretować skoro nie znasz powodów a odrazu postawiłaś na mnie krzyżyk, w dodatku oczerniając mnie z imienia i nazwiska na forum.
 
Do góry