reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Teos na ogol asypia bez niczego, ale czasem jak mu zasypianie gorzej idzie lub tez jest na etapie - jestem zmeczony, ale nie pojde spac - to pieluszka przy policzku mu pomaga.
a wczoraj jak poszedl spac kolo 22 to wstal o 5.45. cycki mialam jak kamienie. jednego oproznil a drugiego musialam odciagnac bo myslalam, ze mi eksploduje. dalam mu pozniej to mleko z butelki, bo mam juz zamrozonych kilka i nie chce robic jakis gigantycznych zapasow, bo nie zdaze ich sensownie zuzyc.

u mnie chyba lada moment bedzie druga @. cos tak czuje po sobie od wczoraj ( caly dzien mialam wielka chec nafutrowac sie slodyczami, zwlaszcza czekolada i ogolnie tak jakos przedokresowo sie mialam ) no i spojrzalam na date i w sumie bylby czas na okres. nie pamietam tylko czy pierwsze okresy sa wmiare regularne czy jeszcze nie.
wolalabym , jak juz, dostac ten okres po srodzie, bo poszlabym sobie na moja gimnastyke w basenie.

a dzisiaj odprowadzalam Filipa do szkoly w scianie deszczu. Filip w pelnym zestawie przeciwdeszczowym plus parasol. a Teos w nosidelku okrytym pokrowcem i jeszcze nioslam parasol nad nami. Teosiowi sie podobalo.
a teraz dla odmiany wylazlo slonce.
 
reklama
Elżbietka - Franek najbardziej śmieje się w nocy:) rozmowny jest i szczęśliwy. Czasem już mi się wydaje że śpi i pochylam się nad korytkiem żeby odłożyć smoka a on patrzy na mnie wielkimi oczami i z amerykańskim uśmiechem wydaje rozkoszne gruuuu:) A przez sen nie tyle gada co śmieje się w głos. Czasem tak bardzo że wydaje się że płacze głośno a on śpi uśmiechnięty i rozchichrany:p

Ja też mam za sobą chwilę intymności i porównałabym to do pierwszego razu. Ja wprawdzie po cc ale tak jak Elżbietka mówi- wszystko takie ciasne i bolesne. Ale powiem, że to było bardzo intensywne zbliżenie. Byliśmy maksymalnie skupieni, stęsknieni za sobą, każdy gest taki celebrowany. Jak na początku naszej drogi kiedy ważyliśmy każdy dotyk. U mnie libido w ciąży umarło a teraz znowu ogień. Tylko u nas to mnie bardziej ciągnie do zbliżeń. Zawsze tak było więc w ciąży częstotliwość spadła. Teraz wracam do siebie i mam nadzieje że się ruszy w tym temacie:)
 
kto jest u nas moderatorem??

Justynka ... Jusia ...
nie masz nam przypadkiem czegoś do powiedzenia?????
 
Ostatnia edycja:
kurcze z@t sie tylko udziela ...
z@t nie widać naszego wątku ani na głównej ani na profilach nigdzie ... część dziewczyn w ogóle nie może się dostać do nas ...
i druga sprawa ... wysłałam Ci wiadomość prywatną jeśli możesz to odpisz
 
rurka co mam powiedzieć?? Tak jestem wredna! :)
mi tam nic nie zginęło.. normalnie wchodze ze strony głównej..

Xenian , Rafałek dostał od babci kocyk z mikrofibry i jak go nim przykrywam po uszy to bierze go w łapke i jeżdzi policzkiem po nim.. ale nie zawsze, bo czasem jak go wkładam do łóżeczka to już bardzo mocno śpi.. :) i nie jest mu ten kocyk niezbędny do życia, ale wyraznie widze , że go lubi , bo jest ,milusi.. a dziś rano znalazłam go w łożeczku zakrytego na głowe tylko łapki wystawały a on sobie gadał..

Elżbietka świeży nie świeży.. my sie znamy prawie 4 lata on zawsze mi się podobał i ja jemu podobno też, ale byłam w miedzyczasie w związku z gościem który mnie zostawil.. wcześniej poodcinal mnie od znajomych od życia taki bardzo toksyczny związek.. ale chodzi poprostu o to , że ja baaaaardzo potrzebuje tęsknić.. a jak on siedzi w domu to nie mam kiedy :p bo nawet jak juz wyjdzie na rehabilitacje to nie ma go maks godzine.. to tak jakby poszedł na dłużej do kibla:p
 
wredna??? a co to ma do rzeczy?? Ja się pytam kim Ty jesteś i po co tu jesteś???? Dlaczego dostaję prywatne wiadomości z informacjami że na innym forum straciłaś ta ciążę przez upadek ze schodów.. a u nas szczęśliwie ją donosiłaś... ??? a w sierpniu rodzisz kolejne dziecko???? o co tu chodzi???
o wiesz tu są kobiety które naprawdę straciły dziecko... niektóre patrzyły na pogrzeb własnego dziecka i takie zabawy nas nie bawią.... żenada po prostu ... śmiać sie z ludzkiej tragedii!!!
Rafałek w ogóle istnieje??

wiesz my tu swoje historie opisujemy jakby nie było ufamy sobie wrzucamy nasze zdjęcia i zdjęcia naszych dzieci ...nie wiem jak dziewczyny ale ja nie mam ochoty uczestniczyć w tej farsie!!



oto jeden z listów jaki otrzymałam ...

zadam sobie troche trudu i dam Ci te linki z jej wypowiedziami, wkleje je zaraz...
tu jest link do jej fejsa https://www.facebook.com/justyna.justyna.9659?fref=ts, nazywa sie Jusia Macioch...
szkoda, ze na fajnej mamie usunela foto, bo bys miala dowod, ze to ta sama dziewczyna,ale zgadza sie wszystko, jest pracownikiem na zajeciach ruchowych, cos jak rehabilitantka, jej facet to Sylwek, wyraza sie o nim eS,. odeszla z fajnej mamy jakos w pazdzierniku, pod koniec, tu masz linki z jej wypowiedziami, czytaj Jusi wpisy, to ona

Marcóweczki 2015 ;) - 541 - Fajna Mama
Marcóweczki 2015 ;) - 516 - Fajna Mama
Sierpniówki 2015 <3 - 44 - Fajna Mama
Sierpniówki 2015 <3 - 45 - Fajna Mama

nie wiem jak bardziej udowodnić,ze ta kobieta jest chora na umysle, prosze wez ostrzeż inne dziewczyny tak po cichu, bo na forum fajna mama kilka dziewczyn mialo nieprzyjemnosci przez ta Jusie

jeśli to za mało to mam wiecej ... mnie ta osoba przekonała w 100% że ty to ty .... wszystkie fakty z życia się zgadzają w 100% ... no poza ciążami ...

więc pytam raz jeszcze czy chcesz jednak nam coś wyjaśnić?????
 
reklama
Do góry