reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

myślę, że większośc z nas tak siedzi.:tak:

ja mam przygodę z zębem. tydz temu złamała mi sie 5, na pół i głęboko. mam już za sobą wycinanie dziąsła i teraz jeżdza na opatrunki, bo ciągle wypadają. za tydz mam przeleczenie kanału (dawno temu ten ząb był leczony kanałowo), i nastepnie protetyka i porcelanowa korona, bo inaczej zęba się nei uratuje:eek:. niech to........... impreza za ok 2 tys zł:crazy:.
a jadąłm tylko bułkę z dżemem malinowym. i na tej pesteczce maliny złamałam zęba:baffled:
 
reklama
sofi no niestety ktos musi pracowac zeby w domu mogl zostac ktos ;-). moj M tez wraca po 17. z tym, ze srode, sobote i niedziele ma wolna. w dni kiedy pracuje musze jakos sama ogarnac moja dwojke.

u nas znow pogoda paskudna. zaliczylismy spacer przed deszczem.
 
Nie wiecie co się dzieje z naszym wątkiem? Coś z dostępem jest nie tak np Bachuta nie może wejść.
 
ze strony głównej zniknął wątek całkowicie weszłam z komputera i musiałam klikać w panel i tam szukać a zawsze wchodziłam z marcowych mam
z telefonu mam aplikacje to mi powiadomienia przychodzą bez problemu
a my dziś dwa miesiące skończyliśmy :-) jak ten czas leci

a ja herbatki nie podaje na razie w ogóle nie ma kolek więc koperkowa humana jest zakupiona i sobie leży w szafie
ogólnie jadł z butelki tylko raz jak wyszłam na zebranie
w przyszłym tygodniu będzie drugi raz mam dzień mamy w przedszkolu
mleko bebiko też w szafie leży i się przeterminuje chyba placek będzie trzeba zrobić mleczną kanapkę:-D
 
Sofi - chyba tu wszystkie jedziemy na tym samym wózku:D Kto ma z nami być jak chłopaki w pracy? Ale przecież nie wychowujesz sama- wieczorem już jesteście wszyscy razem:)

Ja właśnie się zastanawiam nad herbatkami. Teraz jeszcze spoko ale robi się coraz cieplej i korci mnie żeby podać czasem Frankowi coś do picia. Myślę że poczekam jeszcze miesiąc albo dwa. Raczej w wakacje mu wprowadze.

Franek dostaje mleko przez butelkę bardzo sporadycznie i ostatnio kategorycznie go odmówił (drąc się w niebogłosy). Chyba już wyrósł z pierwszego smoczka z wolnym przepływem. Jak zamienię na następny to herbatki też tym z szybszym przepływem mam podawać czy do picia z wolnym?

Czy Wasze dzieci ograniczyły sikanie?
 
U mnie kup też mniej obco najważniejsze w nocy brak A zesikac pieluchy tak potrafi o zgrozo w łeb bym nią dostać nie chciała ze się tak wyrażę a jak zmieniam pieluche to wąż strażacki przykrywam pielucha
 
Ja jestem wyjątkiem bo od miesiąca i 3 dni eS. Jest z nami 24h na dobę 7 dni w tygodniu, bo jest na zwolnieniu po operacji i uwielbiam czas kiedy idzie do łazienki, bo wtedy mogę chwile od niego odpocząć.. Dopóki pracował to bylo dobrze teraz ja nas utrzymuje z zasiłku... :( jest kiepsko...


Ja kupiłam herbatkę bo liczę ze poprawi sie trawienie Rafałka, bo nie robi kupy po 2-3 dni.. Nie placze, nie ma kolek ale myślicie ze poprawi sie coś po niej??

Co do sikow to sikamy dużo bardzo :)
 
Kurcze. Kiedyś Franek więcej sikał. Dosłownie trzy sekundy po założeniu pieluchy już było nasikane. A od jakiegoś czasu wydaje mi się, że sika mniej. Może to złudzenie bo teraz nosi większe pieluchy i one bardziej chłoną, mają więcej absorbcyjnego materiału i nie napompowują się tak bardzo po dwóch siuśnięciach... Ale Franek też teraz tak jakby mniej je, krócej jest przy piersi. Wydaje mi się, że sika rzadziej ale więcej na raz. Bo czasem w nocy po dwóch godzinach jest prawie sucho, może jedno siku a potem jak się wysiusia to wyraźnie widać że pielucha dużo cięższa.

My dziś po pierwszym szczepieniu. Pół dnia był bardzo grzeczny i cichy, potem 3 godziny spał a teraz darcie nieziemskie. Temperatury nie ma. Posmarowałam mu nóżki arniką ale chyba go boli brzuszek po szczepionce na rotawirus.
 
reklama
Aknytsuj pij ją sama, to i tak efekt placebo, a tylko zepsujesz efekt wyłącznego karmienia piersią podając herbatkę.
 
Do góry