reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Chicco polly magic.
ma wkładkę na maluszków. Michał już teraz w nim siedzi :-). i gada z zabawkiami i do lusterka :-).
ta wkładka jest z przyjemnego materiału a pod tyłkiem ma gąbkę, która nadaje bardziej leżącą pozycję, a reszta siedzenia jest z ceraty (?) wizualnie imitującej tkany materiał.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sunajka ze mna juz w porzadku :) Dziekuje ze pytasz :) Nerki nie bola , antybiotyk pomógł :) Bylismy dzis z Zuza u pediatry i mowil ze syropek pomaga i konczy juz jej sie ta infekcja :) Kontynuowac przez 3, 4 dni syropek i witaminke i robić inhalacje i na pewno bedzie ok :) no i stwierdzil ze mała zaczeła już ząbkować :p ja pierwszego ząbka mialam w 4 miesiacu i moj mąż też :) także mała powoli zaczyna :)))
 
próbowałam kilka razy, ale Michał nie chce. a nawet jak wypije, to później ją zwraca. mamy jakaś koperkową z Humany, od 1 tyg.
czasami mu daję, jak jestesmy gdzies w sklepie i nie ma jak wydobyć cyca.
jak był mniejszy - pił. teraz się zcfanił bąk jeden
 
o Elżbietka własnie chciałam zapytać jaką masz.. bo ja dzis kupiłam tę samą.. bo i ja sie na niej chowałam wiec chyba nie jest najgorsza.. :)
 
Czesc dziewczyny. Charlie sliczna masz coreczke. Rzadko pisze ale was sledze. Ciezko nam. jestesmy caly czas same. M pracuje codziennie i wraca dopiero o 17 do domu. Ciezko samej sie dziecko wychowuje a w szczegolnosci jak sie jest mloda matka.Moja mal musi miec niestyty tak zwane szerokie pieluszkowanie bo jej bioderko nie jest wpelni na swoim miejscu.. Miala tez lekkie kolki. Ale juz powoli mijaja. I bardzo jej sie ulewa. Karmie ja mlekiem modyfikowanym mialam za malo pokarmu sie nie najadala. W nocy budzi sie tak kolo 3 i dopiero o 6 jak zawsze.
 
reklama
Do góry