reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

ale lipa ... nie mogę zasnąć...a jak uda mi się zasnąć wcześnie to budzę się o 4 i koniec spania.... dopiero ok 6 znowu mnie muli.. dobrze, że Zuz śpi średnio tak do 8 to mam jeszcze możliwość podespać....grrrr zawsze w ciąży mam problemy ze snem....:crazy:
 
reklama
Boże :( A mnie mdli i niewiem czy to helicobakter czy ciąża :( Rurka ja z Arlenka godzinami nie spałam w nocy oglądając partnera jak sobie śpi hehe lub czytając :) teraz nie mogę sobie pozwolić bo umrę z wykończenia ale narazie jestem niezywa wiec problemu nie ma ;) ja generalnie mam mega zachcianki ciążowe całe życie :) uwielbiam jeść, właśnie zjadłam krewetki z pomidorami i czosnkiem,dokonczylam zupę,i zjadłam ogórek z Przyprawa :) któraś pisała ze przy wzroście 171 ma 50kg.. :0 tyle to ja miałam kiedyś i było to moja zmora wygladalam jakbym miała się połamać teraz startuje z 58 kg i nadal wyglądam jakbym narzekała na brak jadła ;) no może mój brzuch nie wygląda ;)
 
Hej mamusie;-)
Ja po wizycie...widziałam maluszka i jego piękne serduszko...:-D
Lekarz poinformował mnie ze obok malucha jest mały krwiaczek, ze może kosmowka sie oderwała...:-( Mam dużo leżeć i odpoczywać...i dalej brać dupka
troche sie zmartwilam, ale z tego co czytałam bardzo często sie wchłania...:-D
Wierze ze będzie wszystko suuuuuuuuper:-D:-D
Rurka tez mam problemy ze spaniem...:-(
 
no niestety obudziłąm sie przed 5... niecałe 4 godziny snu.. ale dzisiaj to jest spowodowwane wizytą... jak tak dalej będzie to chyba oszaleję do tego porodu... cała się trzęsę... Boże jak ja już bym chciała być po...
Co to będzie na połówkowych?? Ja nie wiem.....
 
Karolka0304 na pewno wszystko będzie ok tylko słuchaj grzecznie lekarza! Gdyby bylo bardzo groźnie to na pewno by ci powiedzial.

Rurka ja też beznadziejnie spie. Obowiazkowa wycieczka do kibla ok 3 w nocy fajnie jak tylko jedna. Poza tym mam straszny katar sienny I budze sue jak nam zapchany nos. Pomagają tylko krople najlepiej jak wpuszcze sobue na noc ale staram się ograniczac wiec tego nie robie. I tak niestety sie budze I musze. Sol morska nie pomaga niestety.
 
Ja mam noce w kratkę. Jeśli jednej nocy budzę się co chwila i taki mam sen przerywany, to następnej nocy śpię jak suseł, bo jestem mega zmeczona, szczególnie wieczorem. Ale wtedy budzę się o 7-mej. Do kibelka też w nocy wstaję.
Nic to, jeszcze tydzień urlopu i wracam do pracy. Budzik 6 rano i do przodu. Za tydzień usg... Rany, to cała wieczność...

Karolka, super, że widziałaś swoją kuleczkę.
 
Witam was w gorący i mdlący dzień.
Karolka odpoczywaj będzie dobrze, trzymam kciuki.
Spanie, spanie,spanie, ja w sobotę poszłam spać o 22, spałam do 8 jak by dzieciarnia mnie nie obudziła to weszłoby jeszcze dłużej :tak:. I w niedzielę normalnie po obiedzie znów drzemka :-). A dziś w nocy spać nie mogłam duszno mi, mdliło mnie, ach.
Spadek energii i chęci do robienia czegokolwiek jest u mnie drastyczny, normalnie z dupskiem na miejscu nie mogłam usiedzieć, ciągle coś robiłam, teraz :szok:.
Na początku ciąży zmiany w organizmie duże, hormony i takie tak, mam nadzieję że w drugim trymestrze będzie lepiej.
Dziewczyny robiące kilometrówki samochodem na l4:-).
 
U mnie ze spaniem w nocy też jest problem.. Najcześciej koło 3 jestem już wyspana i przewracam się w łóżku do rana. Za to w dzień mogę spać cały czas.
 
reklama
Karolka0304 trzymam kciuki za Maleństwo...będzie ok!!!

rurka za twoją wizytę też trzymam kciuki i za wszystkie inne też!!!ja do swojej piątkowej wizyty tez zwariuję.....a gdzie do porodu!!!!
171 cm i 50kg....bosze dziewczyny dla mnie to abstrakcja...ja mam chyba odwrotnie 50cm i 171kg!!!!
 
Do góry