reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
martwi mnie to bo bo testy negatywne

Poziom bety w moczu jest słabszy niż we krwi, później się tam pojawia, a czułość testow jest jaka jest, poza tym mocz może być zbyt rozcieńczony. Nie ma się czym martwić, jakby nie było to beta z krwi jest bardziej wiarygodnym badaniem niż domowy test siusiany [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję!!!🥳 Ja właśnie zaczęłam pić ziółka, czekam na efekty 😬 Czy mogę zadać Ci niedyskretne pytanie? Jak często współżyliście? dokładnie cały cykl? I czy wiedziałaś dokładnie kiedy masz owulację i tego dnia również był seks? Generalnie co miesiąc zmieniam taktykę i już nie wiem jak 🙈🙈 może podwiesze się na suficie i będę oczekiwać na zapylenie🙈🤣😂 przepraszam, mam dzikie poczucie humoru🙈
Zaczynaliśmy zaraz po skończeniu miesiączki czyli jakiś 6 dc i co dwa dni owulację miałam prawdopodobnie 13 dc i wtedy to codziennie działaliśmy w 12,13,14 dc a później tak wyszło że już nic do końca.
 
Dziewczyny ale mam dziś niemoc😭w dodatku śniło mi się ze krwawiłam jak z wodospadu dosłownie i to takim glutem (sorki za szczegóły)😱😱 Coś czuje ze mi już na psychikę siada. U mnie dziś 10 dpo według apki lub 7dpo bo znów bóle brzucha i jajnika były później.mam wrażenie ze moje PMS jest wielkości Himalajów i siedzę właśnie nad talerzem frytek🤪Doszukuje się już objawów, ja głupia co nie pomaga. Byle do poniedziałku 🥶🥶
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź, nie wiem czy mój mąż będzie chciał abym męczyła go 3 dni pod rząd 🙈🤷🏻‍♀️😂
Haha ja zapytałam swojego męża czy możemy spróbować 3 dni pod rząd ale oboje się śmiejemy z tego, że będziemy musieli się napracować żeby coś z tego wyszło hahha. Co dwa dni to jescze jest okej ale maraton 3 dni po rząd to jest WYCZYN 😁😁
 
Do góry