reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Dziewczyny myślicie , ze test dzisiaj 29 dc przy cyklach 28 dniowych owulacja miała miejsce 17 dc jest za wcześnie na test? Zrobiłam 2 to 9 cykl starań i clo, miałam 2 pecherzyki duże , progesteron 61,90 robiony 7 dni po owulacji , czyli pękły tak powiedział Dr [emoji24]testy są bagatywne jestem zrozpaczona, już mam dosyć , popłakałam się z niemocy
Jak dla mnie to jest jeszcze za wcześnie ale ja jestem zwolenniczką testowania po 14 dpo. Spokojnie, jeszcze nie ma co płakać. Pamiętaj, nadzieja jest dopóki nie ma @
 
Dziewczyny myślicie , ze test dzisiaj 29 dc przy cyklach 28 dniowych owulacja miała miejsce 17 dc jest za wcześnie na test? Zrobiłam 2 to 9 cykl starań i clo, miałam 2 pecherzyki duże , progesteron 61,90 robiony 7 dni po owulacji , czyli pękły tak powiedział Dr 😭testy są bagatywne jestem zrozpaczona, już mam dosyć , popłakałam się z niemocy
Dzień owulacji masz potwierdzony na 100%? Do zagnieżdżenia zarodka dochodzi w 6-12 dniu po owu, więc test wykonany 14 dpo będzie już wiarygodny. Nie łam się, wiele z nas stara się już bardzo długo, trzeba wierzyć, że w końcu się uda.
 
Jak dla mnie to jest jeszcze za wcześnie ale ja jestem zwolenniczką testowania po 14 dpo. Spokojnie, jeszcze nie ma co płakać. Pamiętaj, nadzieja jest dopóki nie ma @
Dziękuje dałaś mi nadzieje , już ja nie rozumiem nic , dlaczego tak się dzieje 😢nawet temperaturę mam 36,9 z rana a zawsze przed okresem na dwa dni przed spadała do 35,6 to już wiedziałam , ze dostanę @ ale żeby nawet cienia nie było 😭
 
Dziękuje dałaś mi nadzieje , już ja nie rozumiem nic , dlaczego tak się dzieje [emoji22]nawet temperaturę mam 36,9 z rana a zawsze przed okresem na dwa dni przed spadała do 35,6 to już wiedziałam , ze dostanę @ ale żeby nawet cienia nie było [emoji24]
Kochana, ja w pierwszej ciąży cień cienia miałam dopiero w 14 dpo i jestem pewna, że gdybym zrobiła test dzień-dwa dni wcześniej to byłby biały jak śnieg. Spokojnie, kiedyś w końcu musi się udać. Sama obecnie jestem w 9 cyklu i wiem, że rozpacz w niczym nie pomoże. Oczywiście trzeba się wypłakać i dać upust negatywnym emocjom ale na to przyjdzie czas kiedy zjawi się @. Trzymam kciuki [emoji1307]
 
Ehhh, ja chyba muszę odpuścić starania w tym cyklu, dopadło mnie przeziębienie i ból gardła. Dostałam antybiotyk amotaks na 8 dni. I teraz boję się łączyć starania z antybiotykiem a owulację powinnam mieć koło niedzieli😒
 
Kochana, ja w pierwszej ciąży cień cienia miałam dopiero w 14 dpo i jestem pewna, że gdybym zrobiła test dzień-dwa dni wcześniej to byłby biały jak śnieg. Spokojnie, kiedyś w końcu musi się udać. Sama obecnie jestem w 9 cyklu i wiem, że rozpacz w niczym nie pomoże. Oczywiście trzeba się wypłakać i dać upust negatywnym emocjom ale na to przyjdzie czas kiedy zjawi się @. Trzymam kciuki [emoji1307]

Ja mam dokładnie tak samo. 13-14 dpo bladzioch, chociaż wcześniej nigdy nie testowałam to myślę, że by nic nie wyszło. A co ciekawe w drugiej ciąży beta tego samego dnia prawie 600.
 
Kochana, ja w pierwszej ciąży cień cienia miałam dopiero w 14 dpo i jestem pewna, że gdybym zrobiła test dzień-dwa dni wcześniej to byłby biały jak śnieg. Spokojnie, kiedyś w końcu musi się udać. Sama obecnie jestem w 9 cyklu i wiem, że rozpacz w niczym nie pomoże. Oczywiście trzeba się wypłakać i dać upust negatywnym emocjom ale na to przyjdzie czas kiedy zjawi się @. Trzymam kciuki [emoji1307]
Bardzo ci dziękuje , poprostu jest mi strasznie przykro myślałam ze udało się teraz , tym bardziej ze wszystko było na dobrej drodze , poczekam jeszcze może do 14 dnia jeśli miesiączka się nie pojawi , mam nadzieje dawać mi cień nadziei ❤️Ale liczę się z tym ze może i teraz się nie udać
 
reklama
Ehhh, ja chyba muszę odpuścić starania w tym cyklu, dopadło mnie przeziębienie i ból gardła. Dostałam antybiotyk amotaks na 8 dni. I teraz boję się łączyć starania z antybiotykiem a owulację powinnam mieć koło niedzieli😒
Nie bój sie , bo to nic nie wpłynie na dziecko, ewentualnie przez przeziębienie może nie dojść do zapłodnienia a tylko odpadnie ci cykl , jak dasz radę ja bym się starała
 
Do góry