reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

U mnie od 3dni pozytywne testy. Do okresu jeszcze tydzień. Różnie może się jeszcze wydarzyć ale 4 testy chyba się nie mylą nawet tak wczesnie. Pozdrawiam Was i miłego Dnia Kobiet;)
Czekam na inne dobre wieści;))
A kiedy miałaś owulację? Bo na innym wątku pisałaś że ok 25.02. jak tak to wcale nie masz tydz do @
 
reklama
A kiedy miałaś owulację? Bo na innym wątku pisałaś że ok 25.02. jak tak to wcale nie masz tydz do @
24 byłam na USG i doktor powiedziała że jest duży pęcherzyk. Owulację z kalendarzyka patrząc na cykle 30 dniowe powinnam mieć 1 marca. A z testów owulacyjnych 3- 4 marzec. Nigdzie noe pisałam że 25. Mogłabyś powiedzieć gdzie to wyczytalas? ;)
 
24 byłam na USG i doktor powiedziała że jest duży pęcherzyk. Owulację z kalendarzyka patrząc na cykle 30 dniowe powinnam mieć 1 marca. A z testów owulacyjnych 3- 4 marzec. Nigdzie noe pisałam że 25. Mogłabyś powiedzieć gdzie to wyczytalas? ;)
No to jak miałaś duży pęcherzyk 24 to raczej miałaś wcześniej owu. Tylko monitoring jest wiarygodny 🙂
 
To jak nie umiesz udowodnić, że owu miałaś tydz temu a nie wcześniej to nie pisz, że tydz po owu wyszedł ci test pozytywny 😊 pozdrawiam i życzę nudnej ciąży
a gdzie ja Kochana napisałam że tydzień po owu pozytywny test? Napisałam że do okresu mam jeszcze tydzień. Chyba każda z Was zna termin planowej miesiaczki jak ja:) i mam ja dostać 15 marca;) Ty chyba tymbardziej nie jesteś w stanie stwierdzić mojej owulacji;) a może udowodnisz mi kiedy miałam? Trochę bie na temat raz dyskusja nie sądzisz? ;)
 
a gdzie ja Kochana napisałam że tydzień po owu pozytywny test? Napisałam że do okresu mam jeszcze tydzień. Chyba każda z Was zna termin planowej miesiaczki jak ja:) i mam ja dostać 15 marca;) Ty chyba tymbardziej nie jesteś w stanie stwierdzić mojej owulacji;) a może udowodnisz mi kiedy miałam? Trochę bie na temat raz dyskusja nie sądzisz? ;)
Ech jak doczytasz o długości poszczególnych faz cyklu to możemy podyskutować. A na teraz życzę miłej lektury 😊
 
reklama
Dziewczyny myślicie , ze test dzisiaj 29 dc przy cyklach 28 dniowych owulacja miała miejsce 17 dc jest za wcześnie na test? Zrobiłam 2 to 9 cykl starań i clo, miałam 2 pecherzyki duże , progesteron 61,90 robiony 7 dni po owulacji , czyli pękły tak powiedział Dr 😭testy są bagatywne jestem zrozpaczona, już mam dosyć , popłakałam się z niemocy
 
Do góry