reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Ja dzisiaj uderzę od trochę innej strony ale bardzo istotnej w naszych staraniach 😁 czy któraś z Was zmaga się z bólem w trakcie stosunku ? Czasami mam problemy 🤷 grzybów nie ma, bakterii nie ma, wirusów też ale ból jest. Doczytałam się w sumie po objawach, że to pewnie zapalenie pochwy z nieznaną przyczyną. To ma nawet jakąś ładną nazwę 😂 tylko jest przykre w życiu 🤦 Jak sobie radzicie ?
Mnie często boli na początku, a jak się rozkręcę to jest ok. Chyba że wogole nie mam ochoty to boli cały czas. Byłam u ginekologa, wszystko ok, z badań też. Mi się wydaje, że u mnie czasami psychika działa i się blokuję przez to jestem cała spięta...
 
Jeśli którejś przeszkadza to, że śmiejemy się z niektórych tematów i obracamy w żart to niech to powie.
Ja rozumiem że są tutaj osoby które starają się bardzo długo
Ale niech nie wypowiadają się osoby trzecie które chcą po prostu z nudow nakręcić aferę
Dla zakończenia: nie wiem, czy zauważyłaś, ale sama założycielka tematu napisała, że jej to nie pasuje. Nie nakręcajcie się, a jak chcecie to załóżcie prywatny wątek.
 
reklama
Co do suchości jak ja bym chciała czasem tak mieć.. Bo u mnie znowu masakra z wilgocią, pływamy z Partnerem co tez nie jest dobre czasem uwiezcie miMatko caly czas mnie boli brzuch a dziś piersi ai mocniej. Oszaleje chyba😜
Ktoa testowal dziś lub ma? Chwalic się 😁
 
Do góry