reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Ty się widzę nieustannie śmiejesz, z testowania 2 dpo, z endometrium 2 razy za grubego.. Nieustanna frajda. A teraz spróbuj uruchomić kilka szarych komórek i pomyśl, ze poziom Twoich żartów rozumiesz tylko Ty i kilka Twoich klakierów. Jednej dziewczynie wydałaś diagnozę, a później wiłaś się jak Piskorz żeby ztego wybrnąć. Nie nie udało Ci się i dalej czekam na odpowiedź. Teraz pół wieczoru miałaś objawy ciąży 2 doby po stosunku i nakręcałaś siebie i inne dziewczyny. Współczuję partnerom którzy muszą to znosić. Idzie oszaleć i się wyprowadzić
A kto testuje?
Nie widzisz że śmiałyśmy się z dziewczynami?
Troszkę dystansu bo wszystkim tu się przyda
 
A kto testuje?
Nie widzisz że śmiałyśmy się z dziewczynami?
Troszkę dystansu bo wszystkim tu się przyda
To nie było do Ciebie pani najmądrzejsza. Nie mam zamiaru oglądać jeszcze na tym wątku wzajemnego nakręcania się, Lily z cierpliwością prowadzi ten wątek, wkład w to sporo pracy i należy się jej szacunek. Dlatego napisałam by koleżanka założyła swój własny wątek a tam możecie nakręcać się jeszcze pod pierzyną.
 
Masakra...
dlatego wolałam zostać tylko na staraczkach .. a marcowe kreski odpuścić.
Z całym szacunkiem ale ten wątek powinien zostać tylko o marcowych II
Gdyby była możliwość założenia prywatnego wątku z możliwością usunięcia Pan które tak pyszcza byłabym szczęśliwa.
Za chwile zaczniecie tu pisać o tym co jadlyscie na śniadanie i co wydziergalyscie na drutach 🤦‍♀️
 
Polecam właśnie powklejać poobserwować, bo takie robienie i wyrzucanie odrazu nic nie wniesie chyba że ktoś ma naprawdę duży skok LH.
Myślicie ze plemniki z 11 na 12 dzień cyklu przetrwały do 13 jeśli wtedy rzeczywiście była owulacja? Mówią ze mogą przetrwać niby 5 dni 😮
Dodatkowo w tym cyklu zaczęłam stosować zel bezpieczny dla plemników
O A jak się nazywa ten żel??
 
Ty się widzę nieustannie śmiejesz, z testowania 2 dpo, z endometrium 2 razy za grubego.. Nieustanna frajda. A teraz spróbuj uruchomić kilka szarych komórek i pomyśl, ze poziom Twoich żartów rozumiesz tylko Ty i kilka Twoich klakierów. Jednej dziewczynie wydałaś diagnozę, a później wiłaś się jak Piskorz żeby ztego wybrnąć. Nie nie udało Ci się i dalej czekam na odpowiedź. Teraz pół wieczoru miałaś objawy ciąży 2 doby po stosunku i nakręcałaś siebie i inne dziewczyny. Współczuję partnerom którzy muszą to znosić. Idzie oszaleć i się wyprowadzić
Objawy ciąży? A to dobre 😂😂😂
Nie mam zamiaru z tobą konwersować bo to nie mój poziom
 
Jeśli którejś przeszkadza to, że śmiejemy się z niektórych tematów i obracamy w żart to niech to powie.
Ja rozumiem że są tutaj osoby które starają się bardzo długo
Ale niech nie wypowiadają się osoby trzecie które chcą po prostu z nudow nakręcić aferę
 
reklama
Do góry