reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Witam Was dziewczynki :) Ja w ten marzec planuje wejść z optymistycznym nastawieniem, a widząc już u koleżanki @mamuska3 ⏸, jeszcze bardziej pozytywnie się nastawiam! Gratulacje ⏸ 🥰. Ja testuje 8.03 na dzień kobiet, ale już przebieram nóżkami i boje się, ze nie wytrzymam 🙃. Gdyby wyszły dwie kreseczki byłby to najlepszy prezent ❤️. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki!
Mam to samo , testuje 8.03 . Mam kupione 3 testy i czekają, dzis mnie lewy jajnik kluje , trochę szybko jak na okres 🤔
 
zadzwoń na teleporade do jakiegokolwiek. Ja mam zalecone zwiększenie dawki luteiny w przypadku ciąży, tyle ze ja dostałam jasne wytyczne od ginekologa.
Wreszcie się dodzwonilam i mają zaraz oddzwonić więc czekam. Na wszelki wypadek wzięłam dziś 1 tabletkę po badaniu. A zalecone miałam po wczesnym poronieniu.
 
Witajcie. Jestem nowa tutaj. Od kilku miesięcy Was śledzę i obserwuje wasze piękne kreseczki ale się nie udzielałam. Mam 34 lata i od 8 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Wczoraj powinnam dostać 🐵 ale że rano nadal nic nie było to zrobiłam test. Są 2 kreski ale że wcześniej miałam już sytuację z cieniami i wczesnym poronieniem to pobiegłam odrazu na krew. Wyniki mają być do18 więc czekam cierpliwie.
Oooo kochana to super wiadomość! 🥰
 
Mam to samo , testuje 8.03 . Mam kupione 3 testy i czekają, dzis mnie lewy jajnik kluje , trochę szybko jak na okres 🤔
To trzymam kciuki za nas żebyśmy dotrwały do tego 8.03, bo ja mama 5 testów kupionych 🙈. Mnie pobolewa brzuch na dole i mam nabrzmiałe piersi, ale nie nastawiam się narazie na nic, bo później rozczarowanie, jak w poprzednim cyklu. Z drugiej strony kusi mnie zrobić test wcześniej, bo owulacje miałam wcześniej niż pokazywał kalendarz flo, według testów owulacyjnych, które wykonałam, ale uznałam, ze zaczekam do dnia kobiet, a test tez będzie pewniejszy jak się dłużej poczeka i nie będę miała z tyłu głowy, ze za wcześnie został wykonany i robić sobie złudnych nadziei 🙂
 
reklama
Gratuluje! Jakies objawy mialas ? :) Moze sprobuj do innego ginekologa zadzwonic?
Jajniki czuje na zmianę i piersi bolą ale nic nadzwyczajnego.
Przykro mi, życzę aby tym razem sprawy potoczyły się inaczej!
Jestem po rozmowie z moją ginekolog i kazała nadal brać duphaston i przyjść za 2 tygodnie. I nie mam latać po laboratoriach żeby się na covid nie narażać. Troszkę mnie uspokoila ale lekki strach przed tym że zacznę plamić jest nadal.Dziękuję za gratulacje. Wszystkim życzę upragnionych 2 kresek Jeszcze nie ogarniam tak dobrze tego forum bo nie umiem wstawić zdjęcia z testem ( za duży plik mi wyskakuje) A objawy poza tymi ktore zawsze mam przed🐵 to narazie nic.
 
Do góry