reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Dziewczyny ja sie nie łamie przede mna kwiecień piekny miesiac bociany przylecą moze sie uda jakos mi sie tak skojarzyło 😅🤣dzis imieniny tesciowej wypije chyba winka troche na odstresowanie jak juz przyszla ta wredota🐵maz sniadanie do lozka przyniosl na poprawr humoru widac ze sie przejął jednak trochę.....milego dzionka wszystkim
 
Ja dzisiaj testowalam bo @ powinna byc wczoraj ale biel, tak z czystej ciekawosci zrobilam bo corka ma jelitowke i w razie jak mnie wezmie to chce sobie zapodac leki bez wyrzutow sumienia 🤪
Pozostaje mi czekac na okres, w sumie niech przyjdzie jak najszybciej bo mi sie znowu wszystko poprzestawia 🙄
 
Do tej pory jeden test co 24 godziny się sprawdzał. No cóż spodziewałam się że ten cykl będzie inny od poprzednich.
Ja robiłam tak co 3-4h a peaku też nie miałam więc ciężko coś powiedzieć. Chyba pójdę na progesteron 7 "dpo" i będę wiedzieć mniej więcej czy była czy nie
I tak chyba zbadam bo te plamienia przed @ mnie martwią i tak czy siak chce znać przyczynę (więc pójdę w środę i potem jak tylko zacznie się plamienie żeby zobaczyć jak duży jest spadek - chyba że ktoś ma lepszy pomysł?).
 
Do tej pory jeden test co 24 godziny się sprawdzał. No cóż spodziewałam się że ten cykl będzie inny od poprzednich.
Unieśli osób tak się sprawdza, ale bywa różnie. Nie jest powiedziane ze peak wystąpi zawsze o tej samej porze. Ja bym to potraktowała jako pozytyw.

Ja robiłam tak co 3-4h a peaku też nie miałam więc ciężko coś powiedzieć. Chyba pójdę na progesteron 7 "dpo" i będę wiedzieć mniej więcej czy była czy nie
I tak chyba zbadam bo te plamienia przed @ mnie martwią i tak czy siak chce znać przyczynę (więc pójdę w środę i potem jak tylko zacznie się plamienie żeby zobaczyć jak duży jest spadek - chyba że ktoś ma lepszy pomysł?).
U niektórych wzrost LH nie jest aż tak duży, żeby odbarwić tak mocno kreskę, u niektórych w ogóle testy nie działają. To musisz sprawdzić sama na sobie.

Co do plamien - na długo przed @ plamisz? Ja dość sporo, mimo, ze mam dobry poziom proga 7-8dpo to jednak plamie, zapewne za wolny przyrost lub zbyt duże wahania (nie sprawdzałam co drugi dzień) - na plamienia od gina dostałam luteinę i jak ręka odjął, u mnie winowajca plamien był właśnie progesteron. Ale przyczyny miga być różne. Ja bym poszła do ginekologa zamiast robić proga [emoji6]
 
reklama
Do góry