reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
dzionek bardzo milo i przyjemnie :happy: najpierw zakupy na obiad, pozniej paznokcie u basienki,a na sam koniec dnia, czyli 15min temu udalo mi sie znalezc i wybrac meble dla malego :-D teraz tylko zostaje na jutro zmiana kontaktow w jego nowym pokoju i malowanie :-) ale bede miala radoche :)))) a jeszcze ta pogoda...ehh w weekend trzeba podroz nad morze zaliczyc :D
 
Mainichii tutaj nie kupisz herbatek granulowanych, no chyba ze w polskim sklepie. Wydaje mi sie ze to dlatego ze one zawieraja cukier, a tu produkty dla dzieci ponizej roku nie moga miec dodatkowego cukru. Ja nigdy nie dawalam herbatek, mala pije wode. Mozesz kupic w kazdym supermarkecie herbate normalna w torebkach z kopru - sweet fennel I taka dawac. Moim zdaniem zdrowiej niz granulowane. Przerazona my sie musimy w koncu spotkac I dzieci sobie przedstawic :)
 
mainichii witaj na forum;) widzę, że z Farkirk jesteś to w sumie niedaleko mnie - Livingston. jak kiedyś będziesz miała ochotę to zapraszam na kawkę;) co do herbatek to niestety oni tutaj nie mają, w polskim sklepie kupisz ale fakt to sam cukier;/

cytryna dokładnie musimy nasze dzieci sobie przedstawić a my możemy się książkami wymienić w końcu;)
no właśnie może ktoś chętny na grilla w weekend??? zapraszam;)))

u nas ładnie cały dzień a teraz burze;p

my mamy mały problem. Mały nam w wózku nie chce siedzieć-nie wiem czy mu niewygodnie czy co...wytrzymuje 5 minut póżniej się wierci i zaczyna płakać i wracam do domu pchajać jedną ręką wózek a drugą trzymam Małego...mamy gracco chyba będziemy zmuszeni kupić inny...ehhh

mam też pytanie. dziewczyny jak to jest z tymi słoiczkami. jak dajecie swoim pociechom. ile słoiczków jednego dnia??? ja daję obiadek plus jakieś owoce czyli dwa słoiczki dziennie.
 
aha i chciałam powiedzieć, że do mojej depresji dołożył się jeszcze jeden powód-przez 1,5 miesiąca przytyłam blisko 10kg...po prostu zajadam smutek, stres. ale nawet mi nie zależy żeby to zrzucić;) fakt w nic się nie mieszczę ale...
 
Podczytywalam was troche ale weny do pisania brak wiec nie dam rady was nadrobic
Przerazona co do sloiczkow to sama musisz okreslic, moja mloda zjadala chyba 3 bo owoce dostawala 2 razy dziennie. Co do wozka to ja tez tak mialam, zmienilam wozek i mloda do dzisiaj go uwielbia. Co do smutkow to mam nadzieje ze juz Ci lepiej.
mainichii witaj naa forum
K4rol4 ja tez mysle o jakims wypadzie nad wode w sobote ale samej mi sie nie chce
Ja ostatnio nie mam czasu na nic
 
przerazona ladnie musialas zajadac te smutki :szok: moze jak juz ci sie poprawi to zgubisz te kg.. szkoda bylo by zmianiac cala garderobe , ja mam akurat odwrotny problem prawie wszystkie ubrania ktore mam sa na mnie za duze.. co pol roku musze kupowac spodnie (albo tak jak teraz nosic pasek) bo mi z tylka leca.. ze sloiczkami to tak jak iza pisala sprawa indywidualna bo moje dzieci w wieku 6-7 mcy chcialy pic tylko mleko i taki sloiczek z obiadkiem czy deserkiem mieli na 2-3 razy , czasmi udalo sie zjesc caly sloiczek w ciagu dnia a czasmi nie.. z wozkiem nie pomoge bo moim dzieciom nigdy nie przeszkadzal ;-)

mainichii witaj na forum

karola super ze sie udalo znalesc mebelki, napewno bedziesz spokojniejsza jak synek bedzie mial juz wlasny pokoj ;-)

ja dzis pol dnia spedzilam na polu z dziecmi , wzielam kocyki zabawki , jedzienie i mielismy piknik :-) musze przyznac ze tak zmeczona to dawno nie bylam , chyba to slonce tak mnie wymeczylo :-D dzis pani w przedskzolu dala mi do zrozumienia ze przez to ze nie dalam dla dominika kremu byli dzis na ogrodzie tylko 5 min zeby go czasem nie opalilo :szok: musialam isc do apteki i go kupic zeby i jutro sie nie dusili w pomieszczeniu:baffled:
 
reklama
Przerazona a kiedy ten grill? Moze bym wpadla na godzinke :) ja ze spacerowka nie mam problemu, ania gondoli nie lubila I plakala. Poprobuj roznych pozycji, moze woli przodem do swiata zamiast do mamy albo na odwrot? Jesli chodzi o jedzonko to maluchy 7-9 miesiecy wedlug mojej hv maja dostawac 1 lub 2 razy dziennie bialko, 2 lub 3 razy owoce/warzywa I 2 lub 3 produkty skrobiowe. Porcje zaleza od apetytu. Mojej te smaki na po 7 miesiecu nie podchodza czasem zje 25ml a jak cos smakuje to nawet do 150. Duzo juz jemy normalnego jedzonka jak chleb, makaron, warzywa I owoce do raczki. Najgorzej nam niestety idzie z miesem I ryba.
 
Do góry