reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

mikusia no 31maja juz wyjezdzamy no i gdyby nie transport naszych rzeczy a czesc zabwek jest duza to bym je brala ale ze podrozy nam koszty to bez sensu...
 
reklama
Dove in red....no to juz nie dlugo,a czas szybko leci.Oby Wam sie jakos ulozylo w pl.i trzymam kciuki w znalezieniu dobrej pracy...;-)
Karola,wiellkkkiiiiieeeeeeeee dzieki,to wszystko jest bardzoooo smakowite i na pewno wyprobuje i zdam relacje ;-)
 
Maz by ostatnio w pl na egzaminy i na skladanie CV. Szuka w szkolach ale trodno znalezc. Na 3 dzien pani dyrektor jakas tam zadzwonila do niego i powiedziala ze ma prace dla niego ( nawet tam nie skladal podania) . Pogadali pogadali i juz moj M ma PRACE :D od wrzesnia bedzie uczyl w szkole. A ja ......zobaczymy chyba otwoze zaklad protetyczny
 
K4rol4 mnie zainteresowaly te pysznosci w ciescie francuskim. Jak to robisz?
Ja to wogle pomyslow na obiady nie mam odkad meza nie ma w domu to ja takie podstawowe rzeczy robie bo moj Kuba to straszny niejadek wiec jak am robic 2 obiady to mi sie odechciewa
Ja dzisiaj przegonilam tescia z dzieciakami, najpierw go zostawilam na spacerze i poszlam na zakupy ale szczerze to w polsce jak dla mnie wiecej sie trezba nachodzic za czyms konkretnym niz w szkocji a ceny to ja nie wiem skad oni biora. Pozniej play area a pozniej jeszze wesole miasteczko. Tesc padl a ja jeszcze poszlam z dzieciakami na spacer.
 
Hej :-)
No to super ze Wam sie tak ulozylo,dobrze ze na poczatek twoj dostal prace...a Ty z czasem tez moze cos zalapiesz ;-)
Izka korzystaj ile wlezie...bo tutaj nudyyy :eek:
 
Iza z tym ciastem francuskim to w sumie banalna sprawa. piersi kroje w kostke, doprawiam i obsmazam (nie trzeba calkowicie smazyc bo sie dopieka w piekarniku), to samo robie z warzywami (papryka,pieczarki,kukurydza,moze byc cukinia czy cokolwiek nam przyjdzie do glowy. na leniwe dni zwyczajna mrozona mieszanka warzywna moze byc), mieszam warzywa z kurczakiem, biore kwadratowy plat ciasta francuskiego,na polowe ukladam farsz, skladam po skosie zeby powstal trojkat,zaklejam brzegi i wrzucam do piekarnika,pod koniec posypuje serem zoltym i chwile jeszcze pieke, polewam ketchupem i gotowe :) ze szpinakiem w sumie to samo, tylko piersi mniej przyprawiam, zeby nie zabilo smaku szpinaku itd, troche soli, pieprzu,pozniej na patelni osobno obsmazam rozmrozony szpinak na masle, dodaje wycisniety czosnek, troche pieprzu, jak odparuje woda dodaje fete,chwile jeszcze dusze,dodaje kurczaka i tez ciach na ciasto i do piekarnika. roznie skladam bo czasami robie male pierozki jako przekaske, czasami wieksze porcje jako wiekszy posilek.
Iza a Ty dalej w pl? jak tak to poszukaj w wiekszych marketach serka mascarpone z piatnicy
OSM Piątnica Mascarpone - ser śmietankowo-kremowy - Twarogi i twarożki - Opinie.senior.pl - OSM Piątnica Mascarpone - ser śmietankowo-kremowy
pyysznosci moim zdaniem, tylko dla Filipa daje mniej sosu slodkiego chili, dodaje tez kukurydze i makaron swiderki albo penne bo jakos bardziej mi pasuje...zazdroszcze Ci, ze masz to pod nosem bo tutaj no niestety mascarpone jest do kitu :/
 
Hej :-) Zeby nie bylo, ze wpadlam raz i znowu znikam.

Joasia kogo tam w brzuszku nosisz, synka czy coreczke? :-) Starsza corcia zadowolona, ze bedzie miala rodzenstwo? :-)

Mikusia ja jestem z Edynburga ;-)

Isabelll jak ostatnio zagladalam to pamietam, ze mialas zmienic opiekunke. Udalo sie? ;-)

Doveinred widze, ze juz zjezdzacie na stale do PL. Trzymam kciuki, zeby Wam sie tam powiodlo :-)
 
k4rol4 dzięki jak wrócę. to już będę miała jakiś pomysł na obiad bo już mi się standardowe obiady przejadly
elffetus tak miałam zmieniać ale w końcu zrezygnowałam z pracy bo było ciężko i zaczęły się robić problemy
ją dzisiaj trochę pospacerowalam poszłam do koleżanki na kawę a potem wróciłam do rodziców a najchętniej to bym do domu już pojechała. Tym razem wyjątkowo dobrze mi było u teściów a u rodziców nudy ale poszukam zaraz atrakcji dla dzieciaków to może jskos ten czas zleci
 
reklama
Joasia kogo tam w brzuszku nosisz, synka czy coreczke? :-) Starsza corcia zadowolona, ze bedzie miala rodzenstwo? :-)
Tym razem synka noszę :) A córcia chyab jeszcze niewiele rozumie,na pytanie gdzie dzidzia przychodzi,podosi koszulke,głaszcze brzuszek,czasem pocałuje,czasem klepnie mocniej ręką,niebawem się okaże jak będzie reagować sie młody w domu pojawi :)
 
Do góry