reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mnie choroba rozlozyla na maksa i nie ma jak to chorowac z dzieckiem w domu, nawet sie polozyc nie mozna. Mam goraczke a z nosa mi sie leje jak z fontanny na dodatek prawie cala noc nie spalam bo najpierw mloda gadal a potem myslalam ze pluca wypluje tak kaszlala jak jej juz przeszlo to mna zaczelo trzepac i nos mi sie zatkal.
Gwiazdeczka moi tez nie chce przelknac tych saszetek wiec napisz nazwe tego co masz, moze przyda sie na przyszlosc. I zdrowka zycze
Anitha to ty tez podaj nazwe tych saszetek. A co do tabletek to za bardzo nie pomoge bo ja sie zle po tabletkach czulam i ich nie biore ale kolezanka miala podobnie i lekarz jej powiedzial ze te tabletki przestaly byc dla niej dobre i nie wchlanialy sie calkowicie dlatego tak sie dzialo i na jakis czas musiala wogle odstawic tabletki i brala cos innnego a potem probowala z innymi tabletkami
co do tego bilansu 2 latka to mloda nic takiego nie miala a szczepienie jest miedzy 3-5 rokiem zycia wiec maja 2 lata zeby dziecko zaszczepic a czy jakies jest w okolicy 2 lat to nie pamietam.
Mikusia nie pamietam skad dokladnie jestes jest polski sklep w Motherweel
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze jak wszyscy to wyscy w domu choruja...dziewczyny powrotu do zdrowia zycze i dla dzieciaczko rowniez :tak:
Jak nos sie zatyka to mnie to najbardziej wkurza,a na dodatek jeszcze gardlo chorobsko zaatakuje to nawet oddychac nie mozna...brrrr nienawidze tego!!!:wściekła/y:
Izka ja zeShotts,a moze znasz ulice w Motherwell gdzie jest ten pl.sklep???Bo wiem gdzie tam jest miesny,ale takiego ogolnego to nie widzialam...znasz moze ulice???
 
Mikusia nie znam dokladnie ulicy ale to jest glowna ulicy i zaraz obok jest chinski bufet. A gdzie jest miesny? Bo ja juz kilka razy o nim slyszalam ale nigdy tam nie bylam. Jest tez sklep w Hamilton na 2 Gateside Street.
 
ja mam saszetki givascon infant sa bezsmakowe i dominik nie mial oporu zeby to wypic.

gwiazdeczka chcialabym coreczke, mysle o tym nie raz ale narazie mam co robic przy chlopakach i boje sie ze mogla bym sobie nie poradzic , moze gdzies za 2 lata.. napewno nie teraz :-)

mikusia bierzesz cos teraz? boje sie isc tu do gp bo wiem jak to sie skonczy da inne i tyle a niewiem jak bede na nie reagowala.. chcialam poczekac do wyjazdu do pl i isc do gina ale to jeszcze 2.5 miesiaca a ja juz mam tego dosc..
 
Iza,jak jedziesz z Wishaw do Motherwell to za drugim rondem,po lewej stronie chyba 3 sklep...
No wlasnie chcialabym znac te ulice z pl.sklepem z Motherwell,bo tam jade od razu po wedliny i mieso...:baffled: Jak ktoras bedzie wiedziala,to plisssss napiszcie,bede wdzieczna...chyba ze jak piszesz Iza na glownej musialabym sie przyjzec sie gdzie to jest...
Anitha,ja teraz nic nie biore...boje sie ze znowu zaczne krwawic,a o spirali tez duzo zlego slyszalam...w sumie to takze boje sie przytyc,bo na lato lece do pl z rodzinka :-);-) Nie mam jakies obsesyjnej diety ale ograniczam slodycze i musze wziac sie do cwiczen (brzuszki),bo to u mnie najwiekszy problem :crazy:
 
isabell na polska masarnię trafisz jak jedziesz od polskiego supermarketu w kierunku asdy to na tym rondzie przed asdą zjeżdżasz w pierwszy zjazd (tak jak do Rainforest) i zaraz po prawej stronie jest ta masarnia. Udało mi się znaleźć namiar 384 Brandon Street,ML1 1XA http://www.bmwedlinki.pl/

mikusia
ten polski supermarket w Motherwell jest przy 141 Merry Street,ML1 1JP. Polski Supermarket Now in Motherwell 01698 769262!!!
 
witam;)

zdrówka dla wszystkich chorych;/ ja już przez dłuższy czas staram się nie wychodzić z Małym bo po szczepionce znowu ma katar i troche pokasłuje. nie wiem jak damy radę w samolocie;/ oby do Nd przeszło;)

dzisiaj była hv i nic nowego się nie dowiedziałam. mi to łapki opadają. na temat wysypki Małego powiedziała, że nie wygląda źle i to może być od zębów...no kurcze ale On to ma już około 2 miesiące. odstawiłam mleko smaruje czym się da ale narazie wielkiej poprawy nie widzę. fakt dałam mu w Nd i pon zupkę ze słoiczka z mlekiem;/ ale też więcej krostek nie było...jak się niczego w PL nie dowiem to wyjdę z siebie;)

jst któraś z forum która zostaje na święta w Szkocji??? my zostajemy i tak pomyślałam, że może ktoś jest chętny poświętować z nami???;)
 
Joasia wielkie dzieki za obszerna instrukcje...nawigacja nr1:-D
Przerazona jak bedziesz w pl.to idz do jakiegos specjalisty,bo tu gada kazdy inaczej (tak bylo z nami),:tak:
 
reklama
acha dziewczyny a jakie sa ceny w pl.sklepie???
Bo np.w Livingston jest drogo,a w Bathgate jest ok,tylko trzeba uwaznie patrzec na daty waznosci,bo duzo produktow widzialam po dacie,albo tuz przed koncem :baffled:A w Broxburn chyba najtaniej :happy:
 
Do góry