reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Juz znalazlam. Mi przy Kubie dawali jakis bialy plyn jakby puder w plynie ale malo to pomagalo. Niektore sa juz czerwone a niektore z pecherzykami.

Nie wyspalam sie, mam mase sprzatania i prasowania. narazie ogarnelam dol tylko lazienka mi zostala i jeszcze gora
 
reklama
isabela wspolczuje ci , mam nadzieje ze malej szybko to zejdzie.

ja juz tez mam dosc tych chorob i tej pogody raz zimno raz cieplo nigdy nie wiadomo jak sie ubrac.. moje chlopaki naszczescie maja sie lepiej tylko katar lekki im zostal ale jeszcze dzis i jutro biora antybiotyk.

wczoraj tak mi dzien zlecial ze nim sie obejrzalam a juz byl wieczor a dzis sie ciegnie i ciagnie..
 
Z mloda juz lepiej coraz wiecej strupow ma ale za to ja chyba sie rozkladam. Mam dosc tej pogody a zwlaszcza tego wiatru bo nigdy nie wiadomo jak sie ubrac.
Dzisiaj wrocilam do diety i cwiczen. Zobaczymy co tym razem osiagne
 
dziewczyny a powiedzcie mi jak tutaj z bilansem dwulatka?bo fifi skonczyl niedawno drugi rok i takowy by sie nam zapowiadal, ale nie wiem czy oni dadza znac czy sama sie mam odezwac? ;| jak to wyglada? i w ogole zaskoczona jestem bo bylam pewna, ze czekaja nas teraz szczepienia po 2 roku, tak przynajmniej zapowiadalo sie w pl, a tutaj wyczytalam, ze dopiero po 3 roku jakies beda(?)
 
dziewczyny a powiedzcie mi jak tutaj z bilansem dwulatka?bo fifi skonczyl niedawno drugi rok i takowy by sie nam zapowiadal, ale nie wiem czy oni dadza znac czy sama sie mam odezwac? ;| jak to wyglada? i w ogole zaskoczona jestem bo bylam pewna, ze czekaja nas teraz szczepienia po 2 roku, tak przynajmniej zapowiadalo sie w pl, a tutaj wyczytalam, ze dopiero po 3 roku jakies beda(?)
to zalezy od przychodni nas sami wzywali:-) a szczepienie to tez rozni od3-5 roku zycia musi byc zrobione przed szkola przynajmniej ja mam takie doswiadczenia:tak:
 
moj dominik byl szczepiony jak mial 3 lata i 4 mce , a bilansu dwulatka zadne z moich dzieci nie mialo.. jak chce isc do hv to ide ,ale wizyta wygada tak ze ona ich wazy,mierzy(jak sie uda oczywiscie) zapyta co slychac i na tym koniec wiec raczej nie chodze zbyt czesto..
 
hey dziewczyny widze ze u was tez choroby ehhh to tak jak u nas wymioty wczoraj caly dzien mial alanek dzis lepiej ale temperature ma :-( a pisze do Was zeby Wam powiedziec czy probowalyscie tych saszetet zapomnialm jak sie nazywaja na dy...co daja na biegunke i wymioty moj alan nie chcial tego pic a teraz kupilismy inne i o niebo sa lepsze jak bedziecie [potrzebowac nazwe to napisze ale naprawde chetniej je pije :-)
 
gwaizdeczka zdrowka dla alanka i uwazaj na siebie zebys i ty sie nie przeziembila ;-) ja mam te saszetki o ktorych piszesz sa wstretne jak pieron i moje dzieci tez tego nie pija.. teraz dostalam inne na wymioty dla niemowlat i sa o wiele lepsze..

ja sie dzis kompletnie nie wyspalam do tego nie wiem co robic z tabletkami antykoncepcyjnymi.. biore je juz prawie rok i zawsze dobrze sie po nich czulam. Teraz od 2-3 mcy albo krwawie za wczesnie ( w ostatnim tyg brania tabletek zdazaja sie plamienia) a pozniej @ przychodzi normalnie, albo mam mdlosci i to takie okropne:baffled: niewiem czy to oznacza ze moj organizm juz ich nie toleruje czy powinnam je odstawic?? boje sie bo nie chce przypadkiem w ciaze zajsc..:szok:
 
anitha no te saszetki sa naprawde ok :-)uwazam na siebie ale wiesz jak jest nieraz nie da sie czegos uniknac . z tabletkami nie pomoge bo nigdy w zyciu nie bralam :-D ale moze powinnas zmienic juz na inne :tak: a moze by sie przydala siostrzyczka dla chlopakow ;-);-);-);-);-);-)
 
reklama
Dziewczyny u moich szkrabow juz lepiej...maly juz chce do przedszkola,ale nie chce aby sie doprawil a jeszcze przypadkiem zarazil dzieciakow...:no: Wkurza mnie juz ta 'niby' wiosenna pogoda za oknami,juz wole zeby przymrozilo,bo takie powietrze jest najzdrowsze,a teraz wirusiska wychodza.
Jesli chodzi o szczepienia to tez sie zastanawiam kiedy maly bedzie mial,bo juz skonczyl 3 lata,ale mysle ze za pare m-cy powinni przyslac zaproszenie...W sumie to tutaj nigdy nic nie wiadomo,bo kumpela czekala,czekala i sie nie doczekala na zaproszenie,dopiero jak zadzwonila to sie okazalo ze przeoczyli ze jej mala nie dostala dwoch zastrzykow :szok:,no i przy wizycie jednorazowo dostala 2,tragedia...(w Livingston)
Anitha ja tez przy tabletkach zaczelam krwawic a na dodoatek mialam mega mdlosci...jakbym byla w ciazy,ale po odstawieniu wszystko wrocilo do normy :tak:
Dziewczyny kupujecie produkty z pl.sklepu? Jesli tak to gdzie jezdzicie??? bo ja do Bathgate,Livingston a wiem ze jest jeszcze w Broxburn,ale to troche daleko,ale jak jedziemy to kupujemy duzo np.wiecej chleba i zamrazam...Nie ma gdzies tutaj blizej polskiego sklepu???:eek:
 
Do góry