reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
przerazona jak zaczynalam karmic piersia to tez przez pewien czas mu sie tak ulewalo po moim mleku
nie to nie jest refluks, pytalam sie jak bylam na szczepionce i kazali mi dodawac do mleka gaviscon ale ja juz wole zageszczac to mleko kaszka... nie dosc ze to mleko takie smierdzace to jeszcze dodatkowo wsypywac mu jakas chemie...:/
ale powiem wam ze dalam mu to gotowe mleko z kartonika i mu sie nie ulewa..wiec ja nie wiem o co chodzi
ale juz nie demonstruje i nie probuje na kolacje ma ogromny apetyt wiec bedzie jadl kaszki lub to gotowe mleko z kartonika a jak bede w pl to sie umowie do pediatry
 
Co za dzien. Moloda od soboty ma goraczke ponad 40 stopni, dzisiaj na szczescie tylko 39. Bylismy u lekarza bo dostala wysypki na calym ciele. Okazalo sie ze to jakas Hand foot and mounth infection co kolwiek to znaczy plus infekcja ucha na dodatek ja tez nienajlepiej sie czuje
 
isabell to chyba ta pogoda teraz i w ogole bo widze, ze wszyscy choruja :/ u mnie moj M dopiero co sie wyleczyl, tesciu tez cos podchorowany i Filip katar i kaszel ma. teraz najgorsza pogoda wlasnie bo to niby cieplo sie juz robi,ale jak zawieje albo cos to masakra :/
 
Co za dzien. Moloda od soboty ma goraczke ponad 40 stopni, dzisiaj na szczescie tylko 39. Bylismy u lekarza bo dostala wysypki na calym ciele. Okazalo sie ze to jakas Hand foot and mounth infection co kolwiek to znaczy plus infekcja ucha na dodatek ja tez nienajlepiej sie czuje

Isabell to ichniejsza choroba wieku dzieciecego ,przejdzie za pare dni ,moi chlopcy tez to mieli wiem strasznie to wygląda:tak:ale nie jest grozne.
 
Dziewczyny ja tez sie nie odzywalam bo tez walcze z temperatura u malej...prawie 40st.c,zwraca wszystkim co zje no i zeby bylo weselej na dodatek maly zakatarzony jak cholera i kaszel nieziemski...
Faktycznie niby idzie wiosna,paki na drzewach puszczaja ale taka zdradliwa pogoda ze szok :szok:
Jestem wykonczona...
Kochane dzieki za wszelkie odpowiedzi,sorki ze nic nie pisalam ale mala nawet spiac majaczyla i wolala byc w moich ramionach...normalnie zalamka z ta pogoda :wściekła/y:
 
reklama
Do góry