reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

przerazona mozesz normalne mleko zasapic kozim praktycznie nie czuc roznicy w kawie a nie uczula dzieci.Wiem bo u nas tylko takie w domu mamy bo chlopcy maja skaze bialkową i nie chce mi sie juz rozdrabniac i kupowac dla nich kozie a dla innych krowie i tak sie juz wszyscy przyzwyczaili ze jak czasem braknie to krowie juz im nie smakuje:-D.Kupisz tu w kazdym markecie tesc,asda ,morison i sie nie przejmuj tu jest naprawde duzo rzeczy ktore mozesz zastapic przy skazie wiem bo mam 2 alergikow w domu jednemu mialo przejsc no ale nie przeszlo:no:.
Ja dzis po wyrwaniu zeba i dopiero dochodze do siebie a jeszcze jeden za tydzien mnie czeka:shocked2:
 
reklama
mikusia ja teraz nic juz nie przywoze z Polski dla Natalii bo kupuje witaminki z kwasami omega 3 i jestem z nich bardzo zadowolona
Abidec Multivitamin Syrup With Omega 3 and 8 Essential Vitamins - Boots
w asdzie byla promocja wczesniej 3 opakowania za 10 funtow ale nie wiem czy nadal jest.
Do nosa stosujemy wode morska i sol fizjologiczna ale to tez kupuje w Szkocji. Z polski to w sumie tylko poledwice sopocka przywozimy i kabanosy ;)

A czytalyscie o zmianach w workin tax credit? Ja tak sie wlasnie zastanawiam ile dostaniemy o ile w ogole cos nam przyznaja po tych zmianach
http://www.hmrc.gov.uk/taxcreditsbudget/index.htm
 
Ostatnia edycja:
Justa no slyszalam juz o tym wczesniej. Moim zdaniem ich plany sa beznadziejne, przede wszystkim powinni zabrac sie za bezrobotnych co siedza latami bez pracy bo tak im lepiej. Teraz dopiero bezrobocie wzrosnie bo wiekszosci nie bedzie sie oplacac pracowac skoro beda mogli siedziec w domu i miec ta sama kase
Alez ja jestem padnieta. W piatek tak popilam ze pol nocy nie przespalam a wczoraj po 21 Maja dostala goraczke ponad 40 stopni, az majaczyla i przez cala noc jak nam sie udawalo zbic ja do 38.5 to byl sukces. Teraz na szczescie nie ma goraczki ale ja mam 2 noc nie przespana. Dzisiaj to pewnie padne razem z nia

Jutro ide na interview 1 etap z 3. Mam nadzieje ze sie uda bo juz mam dosc siedzenia w domu a kasa by sie przydala bo jak widac na benefity nie ma co liczyc
 
isabell masz racje z tymi benefitami;/

ja też jestem padnięta ale psychicznie;( jakoś wszystko mnie dobija i jeszcze ten wyjazd...już się zaczynają schody...a to Mały zaczyna kasłać (i znowu po szczepionce), mój ojciec demonstruje - ale nie wiem co dokładnie bo się nie odzywa, inni nas uprzedzili, że "myśleli że polatają po sklepach ale muszą dłużej w pracy", do tego dzisiaj zważyliśmy Małego i w ubraniu waży tylko 6,3kg. w środę ma przyjść hv bo mi już ręce opadają z tego wszystkiego;( aaa i krem wcale nie pomaga na krosty;/

jeśli chodzi o pora to ja niestety go rozgotowałam;( więc nie powiem jak smakował;)

mam pytanie do dziewczyn które wysyłają paczki. jak oni sobie liczą bo niby jest, że np 25 f za 30kg to stała opłata ale muszę podać wymiary. czy cena zależy od wymiarów???
 
Przerazona cene masz stala za paczke ale paczka nie moze przekroczyc 300cm a liczysz to tak 2xszerokosc+ 2x wysokosc + najdluzszy bok (ktory nie moze byc dluzszy niz chyba 175 ale pewna nie jestem)
 
witajcie,
no ja nigdy nie umialam zyc z mysla zeby zyc na benefitach i nic nie robic... nie wiem wg mnie tak sie nie da:) ale oczywiscie to kazdego indywidualne podejscie.
przerazona zdrowka dla malego!!ja wysylalam w sr paczke johanan expres czy cos takiego i wczoraj spr po tracingu i jutro juz powinna byc u mnie w domu. mojej paczki nikt nie wazyl to chyba chodzi tylko o wymiary,
co do maluszka nie martw sie moze nalezy poprostu do drobnych dzieci.. ja mam znow problem z mlekiem juz kazdego probowalam oprocz polskich i po kazdym wszystko mu wylatuje:/
karmie nadal piersia ale na noc sie nie najada. Powiedzcie mi jak to jest czy dziecko musi miec jakas porcje tego mleka dziennie?? boje sie ze moze miec za malo... co prawda hm...wazy 9kg i nie wiem... w nocy mi sie taki glodny budzi dobrze ze nie umie plakac tylko krzyczy:)
isabell dopiero teraz przeczytalam twoja wiadomosc
caly dzien bylismy na shoppingu:)
 
Basienka ja tez nie umialabym zyc tylko na benefitach ale wielu szkotow i polakow tak robi bo po co maja isc do pracy jak siedzac w domu beda miec to samo. Wiele razy juz to slyszalam od jednych i drugich.
 
reklama
basienka a byłaś z tym u gp??? bo moja sąsiadka nie mogła karmić piersią i przeszła na mm i jej Mała dostała <?> i tu zapomniałam nazwy...ona jest w wieku mojego Małego i jej się cały cza stak ulewa. to jest taka choroba właśnie najczęściej wywołana zmianą mleka na mm. powoduje zwracanie treści pokarmowej i jest niebezpieczne dla dziecka bo już u niej to jest cały przełyk podrażniony. teraz ma wizyty w szpitalu, muszą jakoś temu zaradzić bo inaczej to jej się przełyk może przepalić od żółci;/ biedna się bardzo męczy...jak sobie przypomnę nazwę to napiszę
 
Do góry