reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Lecimy z Edynburga do Krakowa.
Ja robilam zdjecie do swojego normalnie w Jessopie - dzieciom tez robia. Ale slyszalam ze czasem lepiej zrobic u polskiego fotografa bo dokladnie zna wymogi. Moze ktos ma jakies namiary? Albo poszukaj na emito?
My bedziemy wyrabiac paszport brytyjski, wiec nie mam tego problemu :) Iciesze sie ze nie bede musiala zaliczac wizyty w polskim konsulacie - bo mnie tam za kazdym razem szlag trafia ;-)
 
reklama
przerazona tak dziecku robi sie zdjecie :) zrobisz je u kazdego fotografa, ja robilam patrykowi zdjecie jak mial 6 albo 7 dni. polski fotograf jest kolo konsulatu jakies 2 km.

doty wspolczuje nocki tez mam tak zawsze po przyjezdzie z pl ale tylko przez ok tydzien ze masza wrocic do normalnosci..

isabel co zrobilas ze mala przestala sie bac? tez myslalam na poczatku ze to wlasnie taki wiek ale np przed chwila poszlam do kuchni na chwile i slysze jak dominik mowi 'uciekamy' to patryk wrzask i leci do mnie i juz musze z nim siedziec bo mnie nigdzie nie pusci.. ahh te dzieci
 
Anitha poprzez zabawe pokazywalam jej ze nie ma sie czego bac, rzucalam jej pilke albo mowilam zeby mi cos przyniosla i w koncu przeszlo.
Moj J przed chwila wyjechal i juz mi smutno, pusto i za cicho w domu. Kurde moge calymi dniami byc sama ale wieczorami to lubie jak on jest.

Doty a moze ty masz ochote na basen, tylko ze ja moge w piatki a ty chyba pracujesz
 
Witam po ciezkim dniu.. Postanowilam ze nie bede malej klasc w poludnie bo robi straszne alarmo wieczorem jak ma isc spac. Wybudzalam ja w poludnie juz po godzinie ale nic to nie daje.. miejmy nadzieje ze ta nocke przespi dobrze..
Przerazona ja robilam malej zdjecia u polskiego fotografa. Ma on swoje studio5min drogi od konsulatu..
ABA Photography Studio
2 Stewartfield Ind Est
EH6 5RQ Edinburgh
ma czynne od pon-piatek od 10.00-17.00
przed przyjazdem zadzwon i upewnij sie czy jest Dariusz 07922243100
Joasia W piatek pracuje wiec nie dam rady.. Zapraszam w czwartek rano jak na razie nie mam zadnych planow:-) daj znac o ktorej dokladniej ci pasuje:-)
Anitha ja rowniez zauwazylam ze mala zaczela sie bac. Nawet jak wrzucaja listy do skrzynki to podskoczy i leci sie przytulac.. miejmy nadzieje ze im to przejdzie
Isabell szczerze powiedziawszy to jak na razie odpuszcze sobie chyba ten basen. Mala nie lubi zbytnio sie kapac a juz nie wspomne o myciu glowy. Toleruje jedynie siedzenie badz stanie w wannie. Nie polozy sie na brzuszku badz pleckach bo zaraz ryczy. Postanowilam wiec ze wybiore sie z nia na poczatek sama na basen i sprobuje przyzwyczaic a jak juz to mi sie uda to moze sie skusze:-) Jesli chodzi o spedzanie samotnych wieczorow to wiem jak sie czujesz bo 5dni w tyg sama je spedzam :-( i tez tego nie lubie.. A kiedy ty mnie odwiedzisz?
 
Doty ja tez probowalam mala wybudzac ale bylo jeszcze gorzej i teraz czasami jej po prostu nie klade. Miala takie 2 tyg ze nie spala w dzien a potem sama sie kladla. Chyba musiala odespac. Teraz idzie spac ale zazwyczaj na 1godz, max 1,5 wiec wieczorem tez idzie normalnie spac. Ja moge Cie odwiedzic w przyszlym tyg chyba ze weekendy masz wolne, bo w tym tyg na czwartek jestem umowiona, w piatek ty pracujesz wiec nie ma jak
 
Nie wiem, czy już to widziałyście, wklejam na wszelki wypadek :-)
‎"Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 761303308973, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła!"


Przerazona, zdjęcie rzeczywiście u każdego prawie fotografa, on Ci mówi, jak masz dziecko trzymać, i cyka zdjęcie. Nie wiem, czy to tylko 'nasz' fotograf ma takie ceny, ale za paszportowe dziecka płaciliśmy na gorgie 5f więcej.

My od czwartku w Polsce, Grzdyl mi się przestawił, z tego wszystkiego już zgłupiałam i pojęcia nie mam, kiedy będzie jadł, kiedy spał... I rzecz jasna, już jest rozpieszczony :tak: 'bo taki mały, że tylko na rękach'... A ty sie czlowieku później męcz i na nowo ucz dziecko, że zasypianie na rękach nie jest wcale takie fajne... Eh, te Babcie... ;-)
 
Hej dziewczyny pogoda straszna nixc sie nie chce.Ale jestem szczesliwa bo juz klaudi podoba sie w szkole mam nadzieje ze tak zostanie.Trzeba by cos zrobic na obiad ale nie mam narazie pomyslow . Doty to kiedy umawiamy sie na kawke
 
Witam się po bardzo długiej nieobecności. Nawet nie będę próbowała Was nadrobić bo chyba zajęłoby mi to kolejne 3 tyg:-D. My w niedzielę wróciliśmy z PL z bardzo ciężkim sercem. Jak cholera nie chciało mi się tu wracać. Tak jeszcze nie miałam. Ostatni tydzień pogodę mieliśmy cudowną po 30 st. Dzieciaki szalały u teściów na ogródku, basen piaskownica itp od rana do wieczora. My z mężem wyskoczyliśmy sami na tydzień nad morze. Odpoczęliśmy, porozmawialiśmy po prosty pobyliśmy tylko we dwoje. Bardzo nam to było potrzebne. A tu szara rzeczywistość, deszcz, deszcz, deszcz i kupa spraw na głowie. I znów trzeba czekać na kolejny urlop :-(
 
Witaj Bzyczek :-).Mi tez nie chcialo sie tutaj wracac odkad przyjechalismy praktycznie caly czas pada i jest zimno:no:.ale niestety trzeba tu siedziec nie z przyjemnoscia ale z przymusu:wściekła/y:.Ja mam taka nadzieje ze bedzie mozzna stad kiedys wyjechac gleboko w sercu mam taka nadzieje .Chyba ze do tego czasu oszaleje przez ta ponura paskudna pogode
 
reklama
Marlenka to wygląda na to że żyjemy tą samą nadzieją. Czasem mam takie dni, że się nie mal pakuje ale niestety nie mam jeszcze do czego wracać do PL. Może kiedyś...
 
Do góry