reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Juz w domku. Operacje mialam wczoraj o 18 stej. wycieli mi caly worczek zolciowy. Mam 4-ry dzurki w brzuchu i slabo sie czuje. lece sie polozyc , poznej wiecej napisze.
 
reklama
Dziewczyny, jak sobie z kolką radziłyście...? :confused: Bo my wlaśnie w ten okres chyba wchodzimy-dzisiaj był nasz 'pierwszy raz' najbardziej zrozpaczonego ponad 2-godzinnego płaczu, jaki w życiu słyszałam...
Ja stosowalam Espumisan dla dzieci jak bylam w Polsce,a po przyjezdzie tutaj Infacol (chyba podobny skład) i pomagało. Wczesniej moj syn jak zaczynal plakac ok 18 tak konczyl przed 22 wiec kropelki byly jak zbawienie!
Doveinredzdrowka zycze,wypoczywaj o ile to mozliwe i zdrowiej!
 
Doveinred trzymaj sie dziewczyno!!!
U nas powrot goraczki.Jakas masakra.Mam nadzieje, ze to zeby.
.Asiula ma juz 8, dziewiaty(gorna 4 ) juz sie przebil ale caly nie wyszedl, dwa dolne(tez 4) wlasnie sie przebijaja.I dupa.
Asia nie miala kolek.Nie pomoge.
Znalazlam w sainsburym jajka czekoladowe bezmleczne:)
 
witam. Doveinred kochana zdrowiej szybciutko. najwazniejsze ze juz naprawili co trzeba bylo.:tak:
ja juz dzwonilam do GP dzisiaj umowilam amelkowne na wizyte...:-( juz jej przeszlo chorobsko a od wczoraj znowu kaszel i tak jej charczy ze ide ja osluchac:no: to juz 4 tyg trwa z paroma dniami przerwy:-:)no: mam nadzieje ze jest git i obejdzie sie bez antybiotyku ale mloda brzmi jak stary ciagnik:szok::baffled: ehhh ciagle cos:zawstydzona/y::-(
uciekam juz kawusie dopic i sie zebrac jakos...moze ze dwa okna pomyje dzisiaj bo cosik te okna mnie odstraszaja i weny brak heheheh:dry::sorry2:

MAGDZIARZ ja mam espumisan dla niemowlat moze jakos ci podrzuce??? tylko nie chce ci do domku chodzic jak mloda chora bo jeszcze cos przytargam :/ moze jutro jakos sie zdzwonie z Toba i pod blokiem sie spotkamy dla pewnosci? daj znac czy chcesz ten espumisan
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie kawe pijem nan nadzieje ze na nogi mnie postawi. Wolne mam a moje dziecko od 7.30 nie spi, myslalam ze pospi dluzej bo duzo na dworze byla i poszla pozniej spac a tu dupa. Przez ostatnie 3 dni jak chodzilam do pracy to nie dalo jej sie rano dobudzic
 
hehe isabela ja bylabym szczesliwa mogac pospac do 7.30 :D mi patryk wstaje 6.00-6.30!!! dzis zaszalal i wstal o 6.40 :D

azorek mam nadzieje ze mala ci szybko wyzdrowieje :)
 
hey hey dawno nie pisalm czasu brak bo przygotowania swiateczne :-) gotowanie sprzatanie tylko pieczenie sobie odpuscilam bo zamowilam w polskim sklepie :-)prawie juz posprzatane okna pomyte :-) jutro uszka i saltke zrobic a potem 2 dni odpoczywac bo w poniedzilaek do pracy takze swieta skrocone mamy :-) tak wiec zycze Wam wszystkim zdrowych pogodnych i wesolych Swiat Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa :-):-)
 
reklama
Magdziaz na kolki to dobry jest espunisan ale nie dostaniesz tu tego.normalnie w Tesco mozesz kupic grape water czy jakos tak, tez na kolki.masuj brzuszek kladz podczas dnia duzo na brzuszku I ogranicz wrazenia pod wieczor. Jezeli kapiesz wieczorem to mozesz przesunac kapiel. Czasami ogrom intensywnych wrazen napedza kolki. Mozesz podawac preparat na kolki codziennie tak na wszelki wypadek, nie zaszkodzi, zawsze one troche pomagaja w trawieniu I np. na gazy. Jak dostanie malutki kolke to mozesz przykladac ciepla pieluche tetrowa na brzuszek I masowac.
Z kropli dobry jest Jeszcze Delicol-na kolke I rozkladajace laktoze co pomaga w przyswajaniu mleka.
Mysmy mieli kolki 3 razy. Przenioslam malemu kapiel I podawalam espunisan I przeszlo.

A u mnie. Boli, spie na pol lezaco bo mniej boli wtedy. Mam cztery dziurki w brzuchu wiec wygladam jak po wojnie. Grzesiu opiekuje sie Barnimem I Mestwinem..daje mu jesc, zmienia pieluszki itp. Pisalam na Marcowkach zapytanie ale mnie olali wiec zapytam sie was. Biore srodki przeciwbolowe takie ktore przechodza do mleka i maly moze odczuwac skutki uboczne takie.jak ja.lekarz I farmaceutka w szpitalu powiedzieli ze zalezy jak ja chce, niektozy karmia inni nie. Nie wiem czy karmic go piersia czy nie. Narazie sciagam mleko I wylewam a maly dostaje formue. Macie jakies sugestje? Bo od lekarzy to nic konkretnego nie wiem.
 
Do góry