reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

dziewczyny a powiedzcie to lekarz GP przypisuje mnie do położnej?? czy to jak sie trafi?? jedyne co mogę teraz sama wybrać to szpital, w którym bedę rodzic??
a czy tu w coatbrdge mozna gdzies zrobić prywatnie scan?? bo wiem tylko o glasgow..
jak ja nie lubię poniedziałków...
miłego popołudnia:)
 
reklama
Ostatnio nie mam czasu was poczytac. Sprobuje wieczoriem.

U nas nijako. Bylam u lekarza ze wzgledu na to ze maly jest ostatnio niespkojny boli go cos, ma te strzelajace rzadkie kupki, cesto ulewa duzo szczegolnie po piersi (przy modyfikow.mniej ulewa). Jak narazie mamy na 2 tyg specialne mleko dla alergikow plus musze na ten czas zrezygnowac z produktow posiadajacych mleko. Po 2 tyg zobaczymy czy sie polepszylo, jak tak to bedzie wyslany do szpitala na badania tam by to stwierdzic, a jak nie to ten typ tak ma i kiedys przejdzie.
Wiec mam miec pokarm ...i mao co jesc moge
unhappy.gif
!!!
confused.gif

Jakies propozycje CO JA moge wogole wtedy jesc? co z maslem i takimi tam przetworami????
confused.gif
z glodu umre.....
baffled5wh.gif
baffled5wh.gif
baffled5wh.gif


Co do moich boli to wizyte mam dopiero 20 stego na 6 weeks check, jak narazie ich nie mam ale moga zawsze przyjsc.

Magdziarz
- to zapraszm na kawke w tygondnu jak masz chec :)

Moja stara kom. padla......i numery do was dziewczyny wsiakly...wiec napiszcie mi smsy co sobie zapisze je na nowej kom.
 
Choc tak teraz czytam to przez te plesniawki ktore ma w buzi moze miec grzybice pokarmowa:shocked2:! wsumie obiawy pasuja-przelewanie , gazy jelitowe, zaparcia, biegunki, bole brzucha, rozdraznienie, alergie pokarmowe, sluzowate stolce, nadwrazliwosc i nietolerancje mleka.......... brzmi to strasznie.
W srode za tydz na spodkaniu u gp zapytam o to. I powiem ze chce miec zbadany kal tak na wszelki wypadek...:baffled:


http://demotywatory.pl/2936810/Uciekamy-z-angola - smieszne, moze i prawdziwe , pamietam jak kiedys sie na IRC-u siedzialo na zagranicy.....ha ha ha ale takich ekscesow nie bylo!!!!

http://demotywatory.pl/2931166/Przeraza-mnie-swiadomosc- typowy link o MNIE!!!
 
Ostatnia edycja:
doveinred jesli chodzi o to co mozesz jesc jesli karmisz piersia dziecko ze skaza bialkowa to ja jako prawie ekspert w tej sprawie ( w koncu prawie rok bylam na diecie bezmlecznej) powiem Ci ze mleko jest w wiekszosci produktow i to takich w jakich sie nawet nie spodziewasz. Tak wiec odpadaja Ci nie tylko takie oczywiste rzeczy jak sery, jogurty czy maslo ale takze margaryna roslinna, wiekszosc wedlin (bo w nich sa proteiny z mleka albo kazeina), wszystkie ciastka i ciasta, nawet paluszki lajkonika maja mleko.... Ale spoko nie bedzie tak zle bo tutaj w Szkocji jest duzy wybor jedzenia dla alergikow nie to co w polsce. W supermarketach masz specjalne polki z jedzeniem free from. Poza tym sa sojowe margaryny do pieczywa, jogurty, sery kozie, mleko sojowe, ryzowe albo owsiane (polecam to ostatnie).
Zawsze jak cos kupujesz musisz sprawdzic czy nie ma tam zadnej pochodnej mleka ani czy nie jest napisane ze produkt moze zawierac sladowe ilosci mleka albo ze zostal wyprodukowany w fabryce gdzie sa produkty mleczne.
Jak bedziesz miala jeszcze jakis pytania to pisz smialo. A jakie mleko dostalas? Ja mialam neocate
 
justaaa-mmmmm.. powiem wtedy tak: az tak to mi nie zalezy na karmieniu piersia - z tego co piszesz to jak sie okaze ze maly ma alergie to przechodze wylacznie na formule bo nie mam zamiaru az tak ze wszystkiego rezygnowac - bo w tym momecie nie jadla bym nic co lubie a matka niedokarmiona to matka zla :-)
Dzieki ze tak duzo tego napisalas przynajmniej wiem ogolnie co i jak. Teraz przez te 2 tyg powiecmy ze zrezygnuje z typowych rzeczy czyli : sery, serki,jogurty, maslo i mleko , no i moze slodycze i zobaczymy.

Nie pamietam nazwy jakies dziwne nie ma takiego w sklepach. poszlam do apteki i jutro dostane. dzis jeszcze maly dopija Aptamil i cycusia
 
basieńka singh practice ma tylko dwóch lekarzy obydwoje z indii kobieta jeszcze nie najgorsza ale facet nie dość że obleśny to do tego zboczony i wogóle nie potrafii leczyć ja jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży natychmiast zmieniłam lekarza a jeśli chodzi o miejsca właśnie w tej practice to są właśnie dlatego że nikt nie chce się tam leczyć
ze względu na to że zależy ci na czasie zapisz się tam na razie żeby otrzymać położną itd. a za nim będziesz rodziła pomogę ci zmienić lekarza i będzie ok
co ty na to?
wiem ze swojego doświadczenia że ciężko jest znależć spoko lekarza bo wszędzie mówią że nie mają miejsca ale ja napisałam list do nhs z prośbą o zmianę lekarza i to oni zrobili przysłali list z nowym lekarzem tylko to trochę czasu potrfa za nim sie wszystko załatwi więc zapisz się tam narazie a pózniej załatwimy zamianę :-)
 
Azorek witaj z powrotem szkoda tylko że chora jesteś co do męża to współczuje mój odkąd musi zajmować się małym jak ja pracuje zmienił się nie do poznania sprząta gotuje i pierze tylko nie prasuje i nie lubi zmywać garów ale jak musi to zmywa więc nie mam na co narzekać rozleniwił się za to jak byłam w ciąży i jak byłam z Piotrusiem w domu bo wtedy przychodził na gotowe i zawsze było dobrze a ja juz pod koniec miałam dość :wściekła/y:na szczęście teraz wie co to znaczy zostać z dzieckiem w domu i że to nie jest siedzenie na kanapie z pilotem :-D
No to ta przychodnia wygląda nieciekawie :no: ale nawet nie wiedziałam że można napisać o zmianę dobrze wiedzieć na przyszłość
Co do recept to w radiu właśnie słyszałam i mówili o tym właśnie 1 kwietnia aż się zastanawiałam czy oni tutaj prima a prilis nie mają bo w Polsce to musiałby być jakiś żart:-D
 
dziendobry :-) slonko dzis ladne ciekawe czy cieplo narazie pije jeszcze kawke i siedze w pizamie :-Ddziewczyny wiecie gdzie i o ktorej swieci sie jajka???? wogole nie czuc ze te swqieta sie zblizaja w pl to jakos inaczej widac te przygotowania a tu buuuuu ale coz :dry: kurde okna musze pomyc ale jakos nie za bardzo mi sie chcce za to zabrac .
 
reklama
justysia1 jak dobrze,że tu jesteś...pewnie masz jeszcze to pismo...? w czw mam wizytę i w czw już bym też wysłała do NHS...U mnie jest jeszcze taka kwestia, że jeszcze jestem na zwolnieniu lekarskim i ciekawe czy on mi przedłuży?? bo do pracy mojej i tak nie wróce:/ i wolałabym być na tym chorobowym bo różne mam dni i noce - dzisiaj znów wymiotowałam całą noc, głowa mi pękała...a co najgorsze że nie mogę żadnych tabl przeciwbólowych A są to chyba bóle migrenowe, zresztą nie wiem co to jest bo zdarza mi się to coraz częściej...
 
Do góry