reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Mam nietypowa oferte :) dla wlascicieli kotow. Jako ze nasz 6miesieczny kocurek ma alergie pokarmowa i musi byc na diecie mam sporo jedzenia do oddania: suche - Orijen i mokre - Animoda. jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac na PW. kocie jedzonko do odebrania w Dunfermline.

Piekna dzis pogoda :) wlasnie wrocilismy ze spacerku pomiedzy North i South Queensferry. Oby ta pogoda sie utrzymala :)!
 
reklama
Magdziarz no babcinka moja juz coraz gorzej niestety:zawstydzona/y: ale lepiej nie bedzie bo to rak wiec widac z dnia na dzien jak babcia gasnie:zawstydzona/y::-( smutne to bardzo ale co zrobic...

my amelkowne wybiegalismy w parku i padla na drzemke na ponad 4h:szok::szok: zaraz ja przespaceruje jeszcze troszke zanim sie sciemni zeby padla po 21 bo niechce jej zmieniac dnia hihihi a teraz to pewnie jak pospala to mogla by do 23 szalec;-):-)
zab mnie boli :no: jak bylam u dentysty ostatnio to chcialam zeby go usunal ale sie nie zgodzil bo zdrowy zabek:wściekła/y: a dzisiaj jak amelkowna spala to machnelam 2 michy popcornu i filmy ogladalam a teraz zab napierdziela:baffled: tzw zab madrosci ale ja tam bym usunela a dentysta nie chcial go ruszyc...teraz bedzie musial:tak::dry:
mieszkanie prawie juz do konca wysprzatane ehhhh mezasty tak chate zapuscil ze kuchenke szorowalam 40 min:szok: nie pytajcie jak wygladala treszta mieszkania:-:)angry: nawet w szafach i skladzikach musialam sprzatac dzisiaj:dry::baffled:
uciekam zas z amelkowna na spacerek kolejny papapaptki i do wieczorka:-D
 
pogoda rzeczywiscie sie piekna zrobila, ale obawiam sie ze lada dzien przyjda deszcze bo cos za duszno jest...

manolka o co chodzi z tymi receptami powaznie dla kazdego to co na recepte jest za darmo? co w takim razie powinnam zaznaczyc z tylu recepty? pytam tak z ciekawosci jak by sie cos kiedys dzialo.. :)

azorek gratuluje utraty wagi 5 kg to sporo :)
 
ja ostatnio wybieralam recepty dla siebie i placilam 3 funty za jedna wiec moze sa darmowe ale dla tych co maja jakies zaswiadczenia o niskich dochodach czy cos w tym stylu
 
No rzeczywiscie przez ostatnie 2dni pogoda nam dopisala:-) Spedzilam doslownie caly dzien z Nikola na dworze.. Za to od jutra maja byc deszcze (przynajmniej tak mi pokazuje pogodynka). Miejmy nadzieje ze piekna pogoda szybko powroci..
Azorek Gratuluje zrzucenia 5kg:-) ja za to po powrocie z PL zawsze mam jakies 5kg do przodu... Jesli chodzi o babcie to wspolczuje wiem cos o tym bo moja jest w podobnym stanie co twoja...
Foxia Moja mala tez jeszcze nie sika na nocnik. Ogolnie jak widzi nocnik to drze sie w nieboglosy.. Ostatnio jak zrobi kupe wola ze ma ''pupe'' :-) no i zaczela siadac na ubikacje ale nie sika tylko udaje ze robi.. Ja zaczne tak na serio oduczac Nikole od pampersow w lato.. Wtedy najprosciej bedzie latac z gola dupka i moze wreszcie sie nauczy..
Milego wieczorku zycze:-)
 
u nas pati robi postepy jezeli chodzi o sikanie.. jak widzi ze dominik sika do kibla to tez probuje ale nie dosiega jeszcze, a jak go podsadze to juz nie chce.. ostatnio dalam mu pojemniczek od nocnika (bo na nocniku nie chce siedziec) ale strasznie sie krempowal wiec wyszlam, po chwili przynosi mi ten pojemniczek ja patrze a tam siuski :D

problem mam za to z dominikiem nie wiem jak oduczyc go nocnego sikania :( ma 3 lata a na noc wciaz musze zakladac pieluszke. fakt ze nie zawsze jest zsikana ale jednak.. a on jest takim typem dziecka ze jak spi to nie mozna go budzic bo odrazu sie drze nawet jak by mial mokro to by go to nieruszylo...


doty moja pogodynka juz na dzisiaj zapowiadala deszcz...
 
nie rozumiem zabardzo ostatniego zdania..bo ok pisza tam ze recepty beda za darmo dla wszystkich ale w ostatnim zdaniu pisze ze kazdy kto mial prawo do zwolnienia z oplat moze domagac sie zwrotu?? (dobrze to rozumiem?)czyli jednak potrzeba jakiegos swistka ktory zwalnia z oplat za recepty...

no i pogoda nam sie popsula.. niby wydaje sie byc cieplo ale u mnie pada od rana..
 
Witajcie dziewczyny, ja juz po sniadaniu, moja Mala jeszcze spi :szok: wczoraj bylismy dlugo na dworze, wiec moze ta ilosc tlenu tak na nia podzialala.
Azorek super, ze pobyt w Polsce sie udal i zobaczylas sie z babcia. No ja nadal w dwupaku, chociaz dzisiaj z piec razy latalam do lazienki w nocy, pewnie glowka jest juz nisko i naciska na pecherz. Gratulacje utraty wagi ;-) ja mam zawsze na plusie po powrocie z Pl niestety.
Doty ja tez chyba zaczne w lato moja uczyc na nocnik. Tak jak piszesz wtedy bedzie najlepiej latac z gola pupka. Tylko juz sobie to wyobrazam, jaki bedzie placz jak zesika sie na podloge. Bo to taka mala pedantka, placz jak cos rozleje, paproszki z podlogi zbiera itp. Wczoraj przeszla sama siebie, jak bylismy na kocyku, to kazda trawke musiala z niego zdjac :tak:
Pogoda sie sprawdzila, u mnie juz pada :-( Oby latem, bylo jak najwiecej dni takich jak wczoraj.
 
reklama
Do góry