reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Justysia1 ale super:) coś kojarze ten znak na to osiedle jak jechałam samochodem i faktycznie to jest nie daleko... spokojnie jak mama pojedzie to się odezwij, będzie mi miło Ciebie poznać:)
buziaki i miłego wieczorq dziewczyny!!
 
Foxia moja mala jeszcze nie robi do nocnika, jakoś jej to nie interesuje, ogólnie to jest świadaoma tego, ze cos robi i zaraz przychodzi ale jak sadzam na nocnik to nic.
Joasia jeszcze w wishaw masz polski sklep to chyba nawet bliżej niż motherwell
pogoda dzisiaj super więc prawie cały dzień na dworze byliśmy.
 
Manolka kto wie moze sie spotkamy w szpitalu :-) w koncu mamy bardzo podobne terminy.
Moglabys mi napisac kiedy sa odplywy na Cramond, albo gdzie to moge sprawdzic? Szukam w internecie i nie moge znalezc.
Justaa dziekuje za rady z nocnikowaniem. Fajnie, ze swoja corcie zaczelas tak szybko przyzwyczajac do nocnika. Tez slyszalam, ze najlepiej, zeby dziecko czulo, ze ma mokro, wtedy szybciej sie nauczy.
 
DZIENDOBRY:-D:-D:-D:-D i'm back :-):-D:-D:-D wczoraj sie nie odezwalam bo musialam nadrobic zaleglosci z mezastym;-):-D i do tego super pogoda wiec polezlismy z domku i mloda sie wyszalala:tak::-)
pobyt w pl fajny. schudlam 5kg:-D:-D hahahahah a wcale tak duzo ruchu nie mialam jak by sie moglo zdawac:confused: hihi ale grunt ze 5 zeszlo jeszcze 6 i bede szczesliwa:-)
amelkowna wlasnie biega po balkonie niestety jest podziebiona bo przegrzalam ja w pl:szok: mielismy super pogode i ok 18-25 stopni:-) tylko 2 dni byly chlodniejsze ok 13 stopni i deszcz.
jak wylatywalam to straszne wichury byly w pl i jak do poznania jechalam to taka zadyma byla(z pol zawiewalo piachem) ze zdawalo sie ze we mgle jedziemy:szok:martwilam sie ze wylot bedzie opozniony lub odwolany.i na drodze od str Komornik byl korek masakryczny bo drzewo sie zwalilo na droge i strazacy zamkneli cala droge:baffled::szok: pobladzilismy troche i przysiegam ze na ostatnia chwile bylam na lotnisku juz sie martwilam ze nie zdaze:no::dry: zaraz jak podalam bilety i paszport weszly jeszcze 3 osoby i babka juz zamykala odprawe:szok:dobrze ze bylam bez bagazu glownego bo byla by lipa straszna:tak::dry:

Magdziarz czytalam ze mlody ulewa--jakie mleczko mu dajesz?? my tak mielismy i HV proponowala zmiane mleczka i pomoglo. dostawala cow and gate i bylo git,po 6 mcu zmienilam na aptamil bo po cow and gate tym kolejnym tez wymiotowala:baffled:
Foxia widze w dwupaku hihi kochana odpoczywaj i sie nie forsuj. my na nocnik tez chcielismy mloda uczyc ale ona nocnika nie chce wcale:no: woli na kibelek siadac(mamy nakladke dla niej) ale nic nie zrobi tylko siedzi. sama juz pokazuje ze zrobila kupke albo siusiu i lapie za pieluche wtedy ale nic poza tym:zawstydzona/y::dry:wieczorami lata bez pieluchy nocnik stoi a ta sobie kuca obok nocnika i sika na dywan:szok::wściekła/y: ehhh trzeba jeszcze czasu jak widac kazde dziecko inne:tak:
 
Joasia niestety nie, ale to praktycznie w centrum jest, zawsze jak przejeżdżam to go widze, ale nigdy tam nie byłam
Goście już pojechali, teraz sprzątanie, ale dzisiaj chyba sobie odpuszcze tak ładnie się zrobiło, ze raczej na dworze bedziemy siedziec, tylko dzień prania robie, posciągałam wszędzie posciel, ręczniki i wszystkie koce, ze 3 pralki tego mam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Azorek, no wreszcie!! :-D:-D:-D Super, że pobyt w ojczyźnie odchudza :rofl: Jak tam Babcia? Nacieszyła się prawnuczką? Amelkówna pewno się wyszalała :-)
Mój Franek pije właśnie Aptamil, hv stwierdziła, że to dobry wybór. Przestał ulewać jekiś czas temu :-) może dlatego, że już mu nie podgrzewamy mleka, którego nie wypił :sorry2: niby do 2 godz można podgrzać, ale najwyraźniej mój syn ma na ten temat nieco odmienne zdanie ;-) teraz od czasu do czasu coś mu tam z buzi wykapie, ale to dosłownie kropelki :tak: Także luuuz :-)
 
Do góry