reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Czesc dziewczyny, piekna pogoda z samego rana, dzis ma byc podobno 20 stopni:-)
Ja nadal w dwupaku i raczej nie zapowiada sie zebym na dniach rodzila. W czwartek mialam wizyte u poloznej i glowka jest jeszcze wysoko. Wiem, ze pod koniec ciazy najlepiej duzo spacerowac, zeby przyspieszyc, ale ja przejde kawalek i nogi mam jak balony zapuchniete, a jak wroce do domu to czuje sie jak 100-letnia babcia.
Kiedy uczylyscie swoje maluchy korzystac z nocnika? U mnie juz najwyzszy czas zeby Mala robila na nocnik a nie w pieluche.
Gwiazdeczka firanki mozna tez kupic w ikei.
Azorek jak pobyt w Pl, jak podroz? Odezwij sie bo brak tu Ciebie na forum;-)
Milego dnia dla wszystkich, korzystajcie z pogody :-)
 
reklama
hej dziewczyny!
pogoda rewelacyjna jak na weekend,...a co najważniejsze mam ogródek:)
Justysia1 dokładnie to nie wiem nawet jak ta dzielnica się nazywa, ale przy Lidlu ML5 a też jestes moze z Coatbridge?? za bardzo to jeszcze się z tym wszystkim nie zapoznałam ...wczoraj dopiero się tak naprawde wprowadziliśmy porządki, układanie itd...
to udanego weekendu:)
 
faktycznie pogoda przepiekna:-) juz bylam z mala na placu zabaw a teraz Nikola siedzi na balkonie a ja musze mykac sie szykowac do pracy.. Na sama mysl mi sie nie chce jak pomysle ze moglabym spedzic caly dzien na dworze...
Basienkaa czyli mieszkasz na Wifflett czy jakos tak... to milego rozpakowywania sie...
ja rowniez zycze udanego weekendu:-)
 
foxia - ja tez jeszcze w dwupaku. Moze spotkamy sie w szpitalu?? Dzis bylismy na Cramond... cudowny dzien a Adas spi teraz po harcach na plazy. Mnie tez mecza spacery, dlatego siadam sobie na laweczce i odpoczywam. A chlopaki lataja. Niestety to jA Jestem kierowca wiec nadal duzo jezdze.
Adas ma opory z nocnikiem. Juz siada na niego i czasem cos zrobi..ale sam od siebie leje w majtki a jak chce kupke to tez w pampera i w dodatku wszystkich z pokoju wyprasza najpierw. Chcialabym by na lato juz siusial w majtki.
POSTEP - spi w swoim pokoju na tapczaniku a nie w lozeczku jak do niedawna jeszcze.
 
tak doty86 mieszkam bardzo blisko Wifflett:) może jest tu gdzieś nie daleko ktoś, z kim mogłabym iść na spacerek:)
Manolka wcale się nie dziwie, że już się tak męczysz masz prawo:) życzę Ci szybkiego rozwiązania - będę trzymać kciuki...
przede mną jeszcze jakieś 6m-cy:/ a już się nie mogę doczekać... A Twój Adaś na pewno do lata zdąrzy:)
buziaki idę znów troszkę na powietrze, chociaż dzisiaj dziwnie brzuch mnie boli...może to przez tą pracę w ogródku
 
Dziewczyny mam pytanie. jak wspominałam przeprowadziłam się do Chapelhall i mam pytanko-czy gdzieś w Airdrie,Coatbrigde lub okolicach jest jakiś polski sklep?
 
foxia z tym nocnikiem to jest tak - ja zaczelam bardzo wczesnie i co niektore kolezanki dziwnie na mnie patrzyly (ale sa i takie, ktore rowniez zaczely sadzac wczesnie). Jak potrafila juz pewnie siedziec sama, czyli jak skonczyla 7 miesiecy to kupilam nocnik i od samego poczatku zaczela na niego siusiac. Pierwsza kupke zrobila po 3 dniach a teraz nie pamietam kiedy zrobila w pampersa. Chodzi oczywiscie jeszcze w piluszkach ale jak jestem w domu to wiekosc razy udaje nam sie zalatwic na nocnik. Slyszalam, ze dobra metoda jest puscic dziecko bez majteczek po mieszkaniu i wtedy bedzie widzialo kiedy robi siusiu i w ten sposob niby szybciej sie nauczy. Jeszcze nie stosowalam ale kolezanka mowi, ze u niej to zadzialalo.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny pogoda cudowna emilka cały dzień w ogródku a ja też na krzesełku kawkę popijam oby nic się nie zmieniło i zostało tak na dłużej

joasia niestety polskiego sklepu nie ma ani w coatbridge ani w airdrie najbliższy jest w motherwell i to jest pakistański sklep a w nim bardzo dużo polskich produktów ale naprawdę duży wybór

basieńka mieszkasz w takim razie bardzo niedaleko mnie ja mieszkam na osiedlu strawberry fields zaraz koło parku możemy się kiedyś umówić na spacerek narazie jest u mnie mama ale we wtorek już wylatuje,a i nie forsuj się tak w ogródku tylko odpoczywaj razem z dzidziusiem
 
joasia niestety polskiego sklepu nie ma ani w coatbridge ani w airdrie najbliższy jest w motherwell i to jest pakistański sklep a w nim bardzo dużo polskich produktów ale naprawdę duży wybór

A masz może jakiś dokładniejszy namiar na ten sklep? tak abym mogła wklepać w gps i pojechać? Bo Motherwell nie znam wcale. Jeszcze ewentualnie Glasgow zostaje-tam znam polskie sklepy ale do Motherwell chyba blizej :)
 
reklama
Do góry