reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Cześć dziewczynki :-)
Mam pytanie do kobietek w ciąży i kobietek które niedawno urodziły.
Jak byłam u położnej na pierwszej wizycie, ona zaproponowała mi szczepionke na świńską grypę, czy któraś z was ją przyjęła i co o niej sądzicie ?
Ja sie troche naczytalam swojego czasu o tej szczepionce i jej nie wzielam. Moje znajome tez jej nie braly.

doveinred - fajna ksiazka:) choc juz zapomnialam co tam pisala bo czytalam jak w ciazy bylam:) zastanawialam sie nad druga ksiazka od niej juz dla starszego dziecka:) ale.. z racji ze i tak nie mam kiedy czytac.. to sobie podaruje
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej - troszke to trwalo ale dowiedzialam sie od meza na jakiej stronie szuka tanich wakacji. Tak wiec jest stronka www.tripadvisor.co.uk na ktorej sa porownania z kilku innych stron. Te konkretne wakacje na Teneryfie kupil przez www.hotels4U.com ale trzeba posprawdzac inne strony, ktore tam sa bo moze do innego kraju na innej stronie bedzie taniej. Mam nadzieje, ze cos taniego uda Wam sie znalezc
 
magdziarz urodzila synka Franka,daty nie znam ale wazy 3800 i ma 54cm
gratulacje kochana:-) z wiadomosi wnioskuje ze wszytko dobrze i z mama i synkiem:-D:-D

7-HJ011-kartka-narodziny-dziecka-wielka-brytania-640x480.jpg
 
reklama
Do góry