reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
dziendoberek:-) od razu humorek inny jak slonko widze:tak::-D a dzis przyjemniej bo nie dmucha tak jak wczoraj wiec od razu cieplej sie zdaje byc:-)

ja smigam do fryzjera na 11 dzisiaj...mialam nie isc bo kasa potrzebna na wyjazd ale w sumie w pl zaplace podobna kwote za fryzjera jak tu a w moim miasteczku to juz nawet nie znam nikogo hehehe wole tutaj isc do osoby ktora sie zna na rzeczy:tak::-) niby meza siorka jest fryzjerka ale jest troche msciwa a my sie nie dogadujemy i ryzykowac nie bede;-):-)

amelkowna znowu rozrabia od 7...ciekawe jak bedzie w pl z nia:sorry2: rany jutro juz trzeba spakowac podreczny i dokumenty i szybko sie spac polozyc bo przed 5 rano wstawac trzeba:szok: i ciekawa jestem co na tym lotnisku bedzie...moze tylko kogos szukali i dla tego wypytywali kazdego o takie pirdoly??
 
azorku moja mama jutro przylatuje to dam Ci znac co i jak na lotnisku :-):-) ja nie wiem gdzie Wam nie dmucha jak u mnie tu dmucha :-) trzeba dzis posprztac ladnie mieszkanko i zrobic cos dobrego do jedzenia na przyjazd mamkuski ale sie ciesze nareszcie odpoczne od Alanka bo tylko babcia bedzie wazna teraz :-):-):-) milego dnia azorku daj znac jak po fryzjerze ja nie poszlam bo tydzine temu sam ufabowalam sobie wlosy wyszly troche zolte heh ale sie przyzwyczailam a szkod ami wlosy niszczyc poczekam z miesiac i pojde dzis za to wybieram sie do kosmetyczki nalezy sie cos w koncu po tyg ciezkiej pracy ;-)
 
Mi nawet nie proponowano tej szczepionki,ale to chyba dlatego,ze dopiero pozniej ona sie pojawila(tzn jak juz urodzilam) ale osobiscie nie przyjelabym jej i tak...pozniej dostalam list zeby zaszczepic na to moje dziecko - nie zrobilam tego i napewno nie zrobie!
 
ja tez nie jestem za ta szczepionka. mnie nie proponowano ale tez dla amelkowny chcieli dac ale sie nie zgodzilam. jakos tak swieza ta szczepionka i w sumie to nic o niej nie wiadomo..pewnie za jakies 5-10 lat dopiero beda konkretne badania i statystyki co i jak z ta szczepionka
 
menia- ja tez nie mialam szczepionki. Dzwonilam do ciotki ktora jest pielegniarka w szpitalu w pl i ona powiedziala ze : czy cie pogielo- nie biez . moga wystapis ckutki uboczne....
Dlugo jeszcze namawialy mnie polozne czy gp. Za kazdym spotkaniem a jak Barnim byl chory to tez zawsze notowal gp ze: dziecko nie szczepione na swinska grype.

A ja teraz pochlonieta w lekturze jestem . Czytam jesyk 2 latka Tracy Hogg.. moze zmadrzeje i jakos okielznam mojego Barnima- bo tragedia...

Zycze milego dzionka
 
Dziękuję dziewczynki za rady, w pierwszej ciąży nic takiego mi nie proponowano, dopiero jak się Victor urodził to dla niego chcieli ale ja również powiedziałam , nie .
Teraz też dla siebie się nie zgodzę :no:
Jeszcze raz dziękuję :-)
 
Witam w ten sloneczny poranek:)
Ja jutro lece do Pl,moze to wypytywanie przez policje ma zwiazek ze spisem powszechnym?sprawdzaja kto nie chce sie spisac i ucieka:)
Doveinredczyzby Barnim różki pokazywał?jak cos przeczytasz ciekawego to daj znać bo i Arek ostatnio pokazuje na co go stać,a raczej sprawdza na ile my mu pozwolimy:)
 
jak bylam w ciazy to tez mi zaproponowano ta szczepionke i ja przyjelam. W sumie balam sie powiklan jakie moglaby spowodowac grypa bo wiadomo ze kobiety w ciazy sa w grupie wiekszego ryzyka. Nic mi nie bylo i nie zalowalam ze sie zaszczepilam
 
reklama
Ja też sie tego bałam i wydałało mi sie dziwne, ze te szczepionki proponują grupie największego ryzyka czyli kobietom w ciąży i osobom starszym i pytałam sie w pl to mi powiedzieli, ze te szczepionki bedą skuteczne dopiero za kilka lat

U nas też słoneczko wyszło, chociaż za ciepło nie jest ale zaraz mykamy na spacerek
 
Do góry