reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam nowa mamuske :)
magdziaz - nie wiem czy mozna robic prywatnie w Infirmary. Wiem ze mozesz sobie zrobic usg 3D prywatnie ale nie orietuje sie gdzie. Nie jest tak zle jeszcze jest czas... ja przenosilam 15 dni Barnima ;-)
azorek gasiorek- lacze sie w bolu.... u nas etap ciagle ten sam ZLOSC.. zuca wszystkim co popadnie jak jest zly.
bzyczek- my tez lecimy do PL w sierpniu i na 3 tyg :-) - dobre z tymi okularami.. jak dziecko ma powiedziec co widzi w takim wieku.....
PS JAK TO NIE JESTESMY WYMAGAJACE????? a nadrabianie tych wszystkich postow to co???Odpowiadanie na pytania????umawianie sie na kawy i grupy???No co wy , nie sciemniajcie dziewczynie:)
ojj bo odstraszysz!!!!!
gwiazdeczka- ciagle trzymam kciuki ;-)
imonmati- zdroweczka, a na marginesie doswiadczona mama zawsze sie w naszym gronie przyda :)

U mnie w pracy mozna isc na zwolnienie ale nie masz placone tylko tyle co z rzadu ta zapomoga czy cos. Nawet nie zmienia obowiazkow bo wedle ich praca jako care assistant ( podnoszenie , dzwiganie i takie tam... ) nie jest praca ciezka podlegajaca jakims konkretnym wzgledom. W pracy wlasnie poronilam 2 -ge a skarzylam sie na to ze jest ciezko i ze boli. Mozna sobie usiasc jak sie chce - to prawda i nie licza takich przerw. Teraz z Mestwinem to pracowalam jeszcze na nocki ( co np. w PL jest juz uwazane jako praca ciezka) no a tu Bupa sie zadzi wlasnymi prawami.....
 
Cześć dziewczyny... Kurcze teraz to mam wyrzuty sumienia. Nie chciałam nastraszyć magdziarz. Napisałam tylko jak było u mnie. Bo lepiej, żeby nie musiała przez takie coś przechodzić. Kurcze mam nadzieję, że u niej ok.
Dovainred powiem Ci, że mnie do śmiechu nie było. Lecę za 10 dni do PL między innymi po to, żeby zrobić dziecku okulary. No obłęd. :wściekła/y: .
Gwiazdeczka więcej wiary i pozytywnego myślenia to podobno pomaga. Ja wciąż Ci kibicuję.
IzabellL miałam nadzieję, że wpadniesz dzisiaj na kawkę. Zaproszenie wciąż aktualne.
 
reklama
my po lekarzu Amelka zdrowa heheheh paszczaka nie dala sobie otworzyc ale osluchana i plucka czyste:tak::-) kolezanka wpadla na kawke i jej mlody tak narozrabial ze dopiero skonczylam sprzatac:szok: a to tylko dwoje dzieci....ranyyyy jak te przedszkolanki daja rade np z 6-10 dzieci??:baffled::szok: ja sie nie nadaje do takiej pracy za nic w swiecie:baffled::dry:
Emilia tak pasuje mi jutro:tak::-) czy mam Cie odebrac z przystanku czy trafisz??:-D

alez mi sie nic nie chce buuuuuuuuuu a trzeba chate ogarnac bo w sobote idziemy na jakies zakupki male i w pon juz kurier po paczke przyjedzie:tak: jeszcze sobotni wieczor wyjscie i niedzielna randka z deska do prasowania:baffled::dry: ehhhh wszystko inne w domu robie juz systematycznie ale nie prasowanie:no: kiedy ja sie wezme w garsc to ja nie wiem:dry::sorry2:
 
Do góry