reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Justa ja bez problemu dostalam 2 miesiace zwolnienia na poczatku ciazy.Fakt, zygalam jak kot i bylam wycieczona, po wejsciu na 2 pietro krecilo mi sie w glowie, ale nikt mi problemow nie robil.Do pracy wrocilam i w sumie sama musialam sie dopominac o lzejsze traktowanie u mojej managerki(wszyscy inni mi pomagali).
 
reklama
Witam! Pogoda znow do kitu jakby sie zebraly 4 pory roku w jednym dniu:-( Mala wlasnie wcina sniadanko a ja nadrabiam zaleglosci...
Ja jak zaszlam w ciaze to pytali mi sie czy chce robic to co dotychczas czy zostac w biurze.. Powiedzialam oczywiscie ze zostaje w biurze ale wiem ze w innym depocie dziewczyna pracowala 6 miesiecy w ciazy i dopiero pozniej wzieli ja do biura:szok:
Musialam na normalnych ludzi trafic..
Magdziarz ja jak mieszkalam pod manchesterem i nie mialam ani NIN ani nie bylam zarejestrowana (bo przyjechalam jako an aupair) a zapisalam sie do lekarza. Musisz probowac we wszystkich przychodniach a moze ci sie uda:-) bede trzymac kciuki..
 
gwiazdeczka wklej do signatury pod tym co juz masz ten drugi suwaczek. Jesli sie nie da to sprobuj zrobic go na nowo i jeszcze raz go wkleic:-) albo sprobuj wkleic inny kod. Jak dobrze pamitam wyskakuja tam 3 kody:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej- witam w te piękne:-D;-)przedpołudnie- tak przy kawce wpadłam :)) Magdziarz- la mnie też nie do pojęcia jest jak można odmówić rejestracji ciężarnej:szok: Tu chyba ciężarna, żeby mieć opiekę nie musi pracować- więc ja bym poszła o tej przychodni z awanturą i powiedziała, ze jeśli coś sie stanie mi i dziecku z powodu braku opieki medycznej- to ich pozwiesz do sądu. (i tak jak dziewczyny pisały- postraszyć CAB). Wiem, że masz mało czasu na takie działania:))-ale potem mogą być większe kłopoty, o nie wypiszą Ci dzieciątka ze szpitala. To też im powiedz, debilom. W każdym razie- trzymam kciuki za pomyślne załatwienie tej sprawy.
U mnie grypa w domu panuje- i coś czuję, ze mnie też dopadła- idę zapodać sobie jakieś lekarstwo:))
Gdzie do licha ta wiosna- zwariować od tego wiatru można:))
 
Do góry