reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam WaS Mamy.
Nie nadrobie wszystkiego , ale troszkę napiszę.

Tak poswiadczam wam ze głupi wiek nie konczy sie nigdy.
Pamietam jak mała lezała na kocyku i myslałam kiedy ona wstanie, zacznie biegaac, a teraz co istny piorun z niej!

misialula- zdrowka bo najwazniejsze.
azorek- wspolczuje no ale wszystko jeszcze przed toba , zapewne jeszcze nieraz Cię coreczka zaskoczy:)

|Pogoda ładna my tez dzis spacerowałiśmy.
Zobena- mowisz ogrodek plewisz, u mnie doniczki na balkonie wyplewione:)
Fajnie jest miec ogrodek.

Moja mała zawsze szaleje w Polsce u dziadkow, bo tu to tyko na placu zabaw widzi trawę.
 
reklama
Misialula, strasznie Ci współczuję, na Twoim miejscu to teraz bym temu landlordowi smrodu narobiła i pozwała, już nawet nie po to, żeby jakąś kasę wyciągnął, tylko, żeby wiedział na jakie problemy was naraził :wściekła/y::wściekła/y:
I jeszcze raz Cię chciałam przeprosić, że nic nie wyszło z tego stołu :zawstydzona/y:

I co w końcu z tą sobotą po dniu kobiet? Bo nie wiem, czy mam molestować mojego, żeby został z małą, czy nie... Zresztą, i tak chyba będę musiała, bo mnie znajoma na urodzinowe piwo zaprasza

Azorek
, to ładne masz przeboje z Amelką, a wygląda jak mały Aniołek :-D
Anitha, powodzenia na rozmowie, napisz jak poszło

Doveinred, gratuluję jeszcze raz synka i cieszę się, że wszystko szybko i łatwo poszło :-) Mały szybko się pewnie przestawi na stałe pory jedzenia i będziesz miała chwilę, żeby odpocząć. Moja mała też na początku wisiała na cycu non-stop, ale u mnie chyba dlatego, że miałam pokarmu mało. Lubiłam to strasznie, więc nie narzekałam, ale Ty z kolei masz jeszcze starsze dziecko, które potrzebuje uwagi. Jeszcze raz wyrażam pełen podziw, że zdecydowałaś się na drugie dziecko, zresztą ten podziw kieruję do wszystkich podwójnych/potrójnych, itp mam :tak:
Ja się raczej nie zdecyduję. Ale kto wie- może los znowu zdecyduje za mnie :-D:-D

My spacerek zaliczony, mała dotleniona śpi sobie grzecznie, więc mam chwilę dla siebie ;-)
Dzisiaj w miarę spokojna jest, bo przez ostatni tydzień zachowywała się conajmniej dziwnie... :confused2: Marudziła, płakała, nie chciała jeść... Normalnie nie moje dziecko :confused2::confused2: Zastanawiam się, czy to zęby już, czy po prostu ten okres wzmożonego wzrostu, bo tygodnie się zgadzają. Niemniej jednak dziś już poznaję moje dziecko i zaczynam żywić cichutką nadzieję, że jej przeszło całkiem :-D
 
Moze i was zainteresuje:) Za niedlugo jest tu dzien matki:) Ja juz sobie kupilam dwie karty z zyczeniami:) Bo potem nic na dzien matki nie ma i trzeba sie samymi kwiatami na kartce posilkowac:)
 
ale macie przeboje z waszymi dziecmi :D ale tak to juz jest i im starsze tym ma glubsze pomysly...

martka82 przykro mi z powodu malej mam nadzieje ze juz jej troszke lepiej :)

misiula wspolczuje astmy, dobrze ze sie wyprowadacie mam nadzieje ze te inhalatory ci pomoga , no i dobrze ze dominik nie dostal tez astmy..

ja juz po rozmowie :) denerwowalam sie na maxa ale nie bylo tak zle , babka od rekrutacji bardzo fajna i jutro ide na trening z szefowa i jesli mi bedzie wszystko odpowiadalo i jej tez to bede miala prace :D fajne jest to ze sama bede ustalala sobie dni pracy , wie jaka mam sytuacje i zgodzila sie na wszystko :) jestem z tego powodu bardzo zadowolona bo niesadzilam ze tak szybko znajde cos
 
no..to mamy dla natusia oilatum do kapieli i epaderm.. smarowac smarowac smarowac:) Jak nie pomoze to do kontroli:) Leczymy eczeme:)
anitha - gratulacje dostania pracy:)
 
zobena nie dziekuje jeszcze bo tak do konca jeszcze tej pracy nie mam :) ale jestem dobrej mysli i wierze ze jutro dostane umowe :D

co do oilatum to u mnie sie nie sprawdzil.. poprostu nie widzialam zadnej roznicy a jedynie co to double base i hydroortizony..
 
anitha u nas oliatum troche pomoglo, doublebase nie koniecznie, ale na glowce i tak miala wysypke.Hydrokortizon niby wszystko wyleczyl tylko na jak dlugo???Jaki wy mieliscie problemy????Asiula ma wysypke na czole, czasami za uchem i na policzkach.Pojawia sie i znika.
ps super z praca.!!!
 
Moze i was zainteresuje:) Za niedlugo jest tu dzien matki:) Ja juz sobie kupilam dwie karty z zyczeniami:) Bo potem nic na dzien matki nie ma i trzeba sie samymi kwiatami na kartce posilkowac:)

na dzien mamy ten Pl wysylam kwiatuszki poczta kwiatowa:-Di mozna dobrac karteczke i np winko lub czekoladki ale kasuja jak za zboze:szok: oni wogole tutaj nie robia ladnych kartek ehhh zawsze mi ciezko cos tu wybrac:zawstydzona/y::confused2: szczegolnie swiateczne jakies takies nie bardzo sa:confused2:

a ja sobie wlasnie pol lamki winka rozanego nalalam i sie relaksze przy takiej muzyce:
YouTube - 2 Unlimited - No One to cala playlista "starych" hitow hehehe
i jeszcze to mi sie podoba ale to juz nowy "wytwor" ;) http://www.youtube.com/watch?v=dYseWvSFADA
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:-) Strasznie sie dzisiaj czuje. Chorubsko mnie rozklada. Ledwo co oddycham mam tak nos zatkany od samego rana:-( Nikolce przechodzi a mnie bierze.. Musialam sie od niej zarazic. Miejmy nadzieje ze nie dlugo mi przejdzie..
No musze sie pochwalic sprzedalismy autko dzisiaj:-) troszke mi szkoda bo mieslimy ten samochud juz 4 lata i bardzo go lubilam ale jak mus to mus..
Jeszcze 5dni i lece do Polski. Z jednej strony juz nie umiem sie doczekac a z drugiej jak zobacze co tam sie dzieje to mnie chyba szlag trafi.. Mama mi dzisiaj mowila ze starszne podwyzki w PL. Chleb kosztuje juz 5zl:szok: a nie wspomne o innych rzeczach:no:
Anitha gratuluje pracy:-)
Zobena jesli chodzi o oliatum to mojej malej troszke pomoglo a za to daublebase pogorszylo sprawe i wyszla jej gorsza wysypka. Pamietam ze dostalalam inny krem robiony- parafine. Po tym kremie a raczej ala wazelinie przeszlo od razu.
Misiulala Wspolczuje astmy. Miejmy nadzieje ze wyprowadzka wszystko ci przejdzie.
Isabell, Justysia kurcze jak mi nie przejdzie do czwartku to chyba nie pojade z wami do rainforest.. Dam wam jeszcze znac blizej czwartku..
 
Do góry