reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

I ja sie witam, ja juz przed 6 na nogach bo do pracy trzeba bylo isc. Gdzie wy macie to slonce dziewczyny? Tutaj nic innego tylko chmury widze dobrze, ze nie pada. A u mnie jak zwykle zapierdziel
 
reklama
Hey!
Azorek przykro mi , ale to chyba taki okres Amelka jest kochana, cierpliowosci!!
Dovneired- Gratki!!

A ja normalnie załamka.
Moje podjerzenia sie sprawdziwy, i co mam Astmę, nic tylko podziekowac landlordowi za grzyba:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Poszlam do lekarza i mowie , ze no oddychac nie mogę, ona mnie zbadała spirometrem i masz babo- Astma jak nic.
Wskaznik po dmuchnieciu powinien byc na maksa, a u mnie ledwo na poł:szok::szok:
Za dwa tyg kontrola i kolejne badania.

No nic, wazne ze mam inhalator i od razu ponim poczulam sie lepiej.


A u nas przeprowadzka na calego , jeden pokoj juz cały w worach, a ja nie wiem w co rece wlozyc i od czego zacząć.
Naszczescie pomogą nam przyjaciele przy przeprowadzce i sprawdza sie powiedzenie przyjaciół poznaje sie w biedzie:-):-)
Potem lece do polski, wroce w maju.
W czerwcu roczek dominika i kurcze jak ten czas szybko leci!!!!!!

Pozdrawiam!
 
Witam sie i ja.U Nas tez slonce swieci:-)
IzabeLll Dziekujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie:-)
Doveinred Jeszcze raz gratulacje:-)
Anitha Trzymam kciuki,zeby udalo Tobie sie dostac ta prace:-)

My dzisiaj od 6 na nogach,mojej coreczce wczoraj cos zaszkodzilo:confused2: i wymiotowala z rana biedulka:-(,a teraz prawie caly czas spi,budzi sie tylko zeby wypic herbatke i dalej zasypia biedulka:-(.
 
Misialula to wspolczuje
Azorek to widze ze masz wesolo, ja mam wrazenie ze wiek glupich pomyslow nigdy sie nie konczy
Martka ja rowniez zapraszam
 
doty86 - jak masz voucher i nie otworzysz konta sama to rzad ci sam utworzy te konto, w inny sposob tych 250funtow nie zuzyjesz
misialula - moze jak sie przeniesiesz to ta astma sie jakos wyleczy... zycze tego

Ja dzis wykorzystalam pogode i ogrodek z przodu domku juz wyplewiony:) Teraz jeszcze tyl do porzadku doprowadzic.
My dzis idziemy do lekarza bo natus jakos dlugo ma zaczerwienia na skorze, pewnie to zakwalifikuja do eczemy:)
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Deveinred gratuluje raz jeszcze,fajnie ze juz w domku jestescie,a pewnie z czasem wszystko sie unormuje,powodzenia:-)
Misialula to nie zaciekawieale najwazniejsze ze w koncu lakarz wie o tym i jestes pod kontrola.duzo zdrowia:-)
U nas ladna pogoda to na spacerku bylismy,od przyszlego tyg Piotrek idzie do niani miala byc to moja kolezanka ale jednak dni nam nie pasuja i ja potrzebuje na 2 dni,dzis bylismy u niej i maly byl zadowolony zobaczymy jak bedzie jak wyjde z domu mama nadzieje ze nie bedzie tak zle no i fajnie bo mieszka 5 min od nas.
Bylam w sobote u fryzjera w tym salonie i udalo sie bo robila mi ta Ula,dziewczyna rewelacyjna wie co robi,naprawde polecam:-)
no a moj Piotrek to ostatnio mala niezdara w czwartek na grupie uderzyl glowa i mial guza, a w sobote na placu zabaw sie przewrocil i rozcial lekko luk brwiowy i troche sie podrapal,oko niezle podbite:-( no masakra nie bylo mnie przy tym ale jak go zobaczylam to myslalam ze zawalu dostane:no: teraz na szczescie po malu juz sie goi ale powieka dalek strasznie czerwona.
 
Do góry