reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
I ja sie witam, ja na nogach od 5.45 wlasnie mam przerwe w pracy.
Bzyczek wszystkiego najlepszego, nic wczoraj nie mowilas a ty doty tez moglas cos wspomniec to bysmy chociaz zyczenie wczoraj zlozyly
 
oj..ale pozno jadasz:) Ja to mam tak, ze jak nic nie zjem to po kilku godzinach jestem taka slaba ze ledwo co chodze. I musze cos jesc co kilka godzinek:)
Pranie zrobione.. sliczna pogoda na suszenie na dworze:)
 
Witam Was dziewczyny w ten piekny dzien :-) .Odprowadzilam juz synka do szkoly a za 2 godzinki ide odprowadzic coreczke do przedszkola.
IzabeLll moze pasuje tobie ta sobota tak na 156 przyjechalibyscie do Nas:-),bo do 15 jestem w pracy.:sorry:
Gwiazdeczka27 zycze tobie zebys szybko zaciazyla:-)
Doveinred trzymam kciuki i zycze powodzenia:-);mozliwe ze juz jestes po i trzymasz juz synka na rekach:-)
Kasiarka tak jak dziewczyny pisaly to zalezy od organizmu i tak jest z roznymi srodkami antykoncepcyjnymi.Ja mam implant juz trzeci rok,ktory niedlugo wymieniam na nastepny;na ktory inne dziewczyny narzekaly i wyjmowaly go po kilku miesiacach.

Wszystkim solenizantom zycze wszystkiego najlepszego:-)
 
Hej, hej :-)

Doveinred
już pewnie ma drugiego synka, ciekawe jak jej poszło ;-) I ciekawe jak Magdziarz, coś milczy ostatnio;-)

Azorek, fajny pomysł z tym lekarzem, muszę chyba i ja tak spróbować, żeby wydębić dla małej jakieś krople do oczu
A w piątek może pokerek przy winku? :-D

A teraz pytanie
Czy ktoś potrzebuje stołu i czterech krzeseł?????
Stół jest trochę zniszczony, ale naprawdę ładny i nie pozbywałabym się go, gdyby nie to, że nie mam miejsca, bo spory jest, a ja nie znoszę zagraconych powierzchni. Za darmo oddam, jak ktoś ma czym sobie przewieźć

Gwiazdeczka, to super, że się tobą porządnie zajęli, zobaczysz, zanim się obejrzysz, będzie ci fasolka w brzuchu rosła. Powodzenia raz jeszcze :tak:
A ja też dopiero będę śniadanie sobie robić, też jadam późno, ale to już z przyzwyczajenia. Natomiast potrafię wypić 5 kaw do południa i jeszcze gardło przepłukać redbullem :D:D
 
reklama
vampiria serce Ci stanie kiedys :-) dzieki za mile slowa :-D a jesli chodzi o winko to jak bedziecie mialy kiedys ochote to chetnie bym sie spotkala i wypila wino w milyn babskim towarzystwie :-):-):-):-)
 
Do góry