reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Dzieki dziewczyny za info. Pytalam bo wlasnie zaczelam cilest i jak nigdy przedtem czuje sie potwornie ale nie wiem czy to po tabletach czy generalnie cos nie tak. Pojde do gp i poprosze o zmiane, albo calkiem zrezygnuje. I tak trzeba zaczac myslec o kolejnym bobasku.:)

Gratulacje DOVEINRED!!!I powodzenia Magdziarz!
 
DOVEINRED GRATULACJE RAZ JESZCZE SKLADAM :-D:-D
gratulacjanarodziny.jpg


azorek ty na housing benefit czekasz???:eek:
tak czekam ...i moze sie kiedys doczekam. zlozylam juz chyba z 10 aplikacji ale za kazdym razem jaks iecos u nas zmienia to nowa wysylam ehhhh
to moze i Ty dolaczysz do nas na pokerka przy winku w piatek??? moj wychodzi gdziesik ze znajomymi i mam wolna chate:-D:-D klade amelkowne ok 20.30-21 wiec moge sie relaksic w dobrym towarzystwie:tak::-):-) aa i bede kolo ciebie w sobote u tej kolezanki co ci pisalam pogadam z nia i moze sie spotkamy w sobote w twojej okolicy jak by piatek Ci nie pasowal:tak::-)

ja juz po pracy winko siorbie. dentysta zalatwiony wiec Gwiazdeczka --wstalam o 7 rano a jak pisalas pierwszego posta bylam juz w drodze do dentysty:-D ciesze sie bo mam zrobione i w kolejny wtorek nastepna wizyta:-)

PROSBA...CZY KTORAS Z MAM MOGLA BY NA CZAS MOJEJ WIZYTY WE WTOREK ZAJAC SIE AMELKOWNA PRZEZ JAKIES 20-30 MIN??? qrcze moj nie da rady sie z pracy urwac a mloda przeciez nie wysiedzi spokojnie sama w gabinecie:baffled::-(
 
Ostatnia edycja:
hahahah bo mi sie pomylilo i myslalam ze to Ty pierwszego posta pisalas:-D:-D jak mowilam zeza rozbieznego dostaje hahahah duzo sie nas zrobilo:-D:-D:-D
dentyste mam na 14.50 :D ale juz znalazlam opiekunke heheheh milo miec troche znajomych co czasem sie odwaza malym tajfunem zaopiekowac chocby na chwile:D:D



a ten nasz dzien kobiet to moze 12 w sobote zrobimy co?? mysle ze sobota lub piatek 11 bedzie pasowal wiekszosci mam??? dziewuszki jakos zawislo w powietrzu to babskie spotkanie heheheh nieanonimowy alkoholik sie dopomina o odzew:D
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje DOVEINRED!!!I powodzenia Magdziarz!
my dziś złozylismy aplkacje wkoncu i teraz bedziemy czekać na punkty? a wy ile czekałyście?
Czy wy bedziecie robić chrusty czyli Faforki ? macie jakieś sprawdzone przepisy??
i czy macie w domu jakiegoś zwierzaka jeśli tak to podczas wyjazdu komu go zostawiaicie macie kogoś sprawdzonego??
 
reklama
Do góry