reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej:-)
No i my tez mamy antybiotyk tzn Piotrek bylam dzis u gp bo juz za dlugo to trwa i ma troche infekcje wiec dla na tydzien antybiotyk a z nosa mu sie leje ze masakra nic nie pomaga uzywam ten katarek i powiem ze super sprawa doslownie 2 sekundy i nos oczyszczony wiadomo ze caly czas sie zbiera ale gruszka nigdy bym tego nie sciagnela a Piotrek jest juz tak zmeczony ze ciagle placze nie da sie przebrac ani do noska zblizyc ja juz tez mam dosc juz wyc mi sie chce ze tak malego mecze ale mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej.
Deveinred jak sie czujesz? stresujesz sie troche kurcze zaraz bedziesz miala nastepne malenstwo ale fajnie:-)
Dziewczyny podajecie cos swoim dzieciom przy antybiotyku? tzn jakies probiotyki bo wlasnie znalazlam w boots wczesniej chcialam w polskiej aptece kupic ale za dlugo musze czekac
 
reklama
misialula dzieki za pomoc:-) wywalczylam co swoje mamy nowe mieszkanko po remoncie wprowadzamy sie juz e przyszlym tygodniu nawet klucze juz dostalam :-):-):-D poprostu stwierdzam za bylam za grzeczna i wszystko chcialam na spokojnie a jak dzis wpadlam do agencji i akurat byla wlascicielka mieszkania odrazu powiedzialam co mysle na ten temat za mam male dziecko i jesli nie badea wporzadku to zglosze to gdzie powinnam. od razu byly klucze umowa co nam potrzeba i jeszcze depozytu na raty mozna zaplacic he he nastepnym razem porostu tak bede zalatwiala sprawy:-):-D:-):-D
 
vampiria tobie rowniez dziekuje za pomoc:-)czytam was tak na wyrywki bo moja mala znowu szaleje z zebami dzisiaj tak sie biedna meczy zele gryzaki z zamrazalnika nic nie pomaga bo ida 2 naraz:-( biore sie za pakowanko bo troszke tych gratkow jest mezulek wroci z pracy jaka kolacyjka i spac bo dzis padam na twarz;-) cala noc nie spalam bo probowalam zmusic moje dzicko do spania w swoim lozeczku ale przy zebach to jest ciazkie bardzo. tak sie wiercila co chwile wypluwala smoczka plakala i cuda wyczyniala w tym lozeczku zebym ja wziela ale bylam twarda i spala cala noc u siebie tylko ja wygladam jak zabi bo jak juz troche przysnelam to byla 8 i trzeba bylo wsa:szok:twac
 
Ostatnia edycja:
Kinga jednak masz pecha z tym mieszkaniem, ale nie powiem kopa dostałas z tych nerwów, ja to jak jestem wściekła to owszem za sprzątanie się wezme ale do garów mnie nikt nie zagoni. Mniam mniam. Gratulacje, no tutaj czasami trzeba pogrozic
Bzyczek nie ma problemu, mieszkamy niedaleko więc łatwo Bedze się zgadac.
Vampiria u nas też skóra schodziła przez jakieś 2 miesiące, pierwszy miesiąc był straszny, całe ciało wyglądało jak w łuskach. A co do spania z małą to u nas to nie przeszło, bo mała za bardzo się wierci. Tylko czasami jak ma złą noc.
Misialula to teraz możesz iśc do lekarza z tym rozpoznaniem i mu pokazac jaki z niego lekarz i pogrozic, że do nhs zgłosisz. Moja znajoma tak robi i szybko dostaje to co chce a druga sprawa ze chodzi do lekarki do której ja wczesniej chodziłam co mialam takie przeboje z tym mlekiem i babka teraz za wystawianie zaświadczeń zyczy sobie zaplate
Gasiorek ja zawsze podaje probiotyki przy antybiotyku i nie tylko, jak dzieciaki maja jakies problemy żołądkowe to od razu probiotyk. Podaj linka do tego w BOOT bo mi się już koncza wiec się przyda
 
A ja dzisiaj miałam nie za ciekawy dzień. najpier mała wstała o 4.30 i do 6.15 nie spala, potem ja już nie moglam zasnąc, więc jak juz zasnęłam to zaraz budzik mnie zbudził, bo trzeba było Kube do szkoły wyprawic, wiec Maja też wstała. Popołudniu pospała tylko godz a ja razem z nią a najgorsze że albo coś zjadłam albo jakis wirus bo do godz 12 mialam takie rozwolnienie, że myślałam że z wc nie wyjdę więc musiałam odwołac dentystę.
Niestety dziewczyny piątek 25.02 odpada bo mam dentystę, próbowałam na inny dzień lae nie mieli wolnych terminów. jak coś to zapraszam we wtorek albo w przyszły tydz
 
zapytam je o wtorek:)bo okazalo sie Romek pracuje:) k tos chce dolaczyc??

Asiula ma goraczke, teraz spi na brzuszku.Normalnie latam co 5 min sprawdzic czy sie nie dusi!!
Chyba nadal zeby ja mecza.
 
Ostatnia edycja:
emilia :-) tak tak pod zamrazalnik zeby sie dobrze schlodzilo ja osobiscie wyprobowalam ten patent i naprawde pomaga i oczywiscie zael na biedne dziaselka. ile nasze dzieci musza sie nameczyc najpierw byl brzuszek mleko sztuczne troche szkodzilo potem oczka prawe ropialo teraz skora sucha -wykapalam mala w oiltatum i od razu widze zmiane. Dzieki dziewczynki:-):-):-) a teraz zabki pewnie jeszcze duzo nas czeka :rofl2: milej nocki zycze uciekam spac;-)
 
moze i wtorek:D ale dam z nac bo w pon lece pozalatwiac sprawy i amelki paszport do konsulatu:/ zapomnialam ze paszporcik tylko na rok ehhh a bilet do pl juz jutro zamowie tylko musze z lukaszem moim sie zgadac czy lece na tydz czy na dwa....musze tak wycelowac z biletem zeby bylo po 22 marca(ostatnia wizyta w jobcentre) ale przed 14 kwietnia bo zaczynam wtedy szkole:D
 
reklama
Do góry