reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
buuuu i ja bym [poszla ale dla mnie srody odpadaja:dry: a tak fajnie wiosennie sie dzis na slonku zrobilo:-D

moze na przyszly tydz na jakas inna grupe sie z wami wybiore?? przygarniecie nas?? takie "corki marnotrawne"??:zawstydzona/y::-D
 
Ale szalejecie laski ze hohoho nie mogłam nadgonic czytania
Witam nowa mamusie !!!!!!!!
Ja tez sie pisze tak jak sie umawialysmy pod poczta i zgarne Age pewnie wiec jeszcze dam znac rano
Ide kapac Piotrusia bo juz biedny szaleje to do juterka
BUZIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
azorek - zapraszamy :)

Isabelll- jak tam bole brzucha - nadal?? moze idz do gp.

Malego polozylismy spac dopiero bo jeszcze ogladalismy odcinek pancernych a on zajadal chlebek z pasztetem. Mam nadzieje ze troszke pospi.
Niedlugo przelacze sie na gre i pewnie troszka pogram dla relaxu.
 
no prooooooooooosze jeszcze nikt nie wrocil do domku|??
grupa byla fajna:) milo bylo poznac nowe mamuski.
Azorek zapraszamy w pt, z tego co pamietam grupa jest 12-14,wiec nie bedziesz musiala zrywac sie bladym switem.Misialula co ty na to?
 
reklama
My z Kuba padliśmy po grupie :) ale baaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowoleni :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
miło miło milo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki dziewczyny że nas przygarnęłyście i do następnego razu :)
lecimy teraz do przychodni po recepte na mleko - do później !!!
 
Do góry