reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

oki :-) patrze teraz na te mapy.........no ale z topografii to ja dobra nie jestem.........dopóki sama nie zacznę sie rozglądac po tych ulicach to nie bede wiedziala gdzie co jest - a tu w dodatlu jakies wszystko podobne do siebie, hehehe!
 
reklama
No ja juz na forum.
W domku bylismy o 13 potem maly cos zjadl no i czekalismy na health visitor. Ze wizyta uzgodniona byla na 2:30 to maly nie szedl spac. Troszke byl spiacy przed 4 ta ale mu minelo. Polozylismy go za to wczesniej teraz do wyrka.

Grupa dzisiejsza fajna ale dla mniejszych dzieci wiec my sie nie bedziemy pisac w te dni, szkoda ale on nie usiedzi a ja sie bede martwic czy nie podepta nikogo.

Co do piatku to dam znac bo nie wiem. Troszke daleko nie wiem czy mi sie chce.
na ta grupe to najlepiej jechac autobusem 49 lub 25

misialula--zdroweczka i jeszcze raz zdroweczka :)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem bo w piatek maja do mnie wpasc dwie kol ale jeszcze nie pewne. i Ja klade Barnima zawsze po 12 i spi tak do 2/3 wiec mi skolei termin nie pasuje ale zobacze
A wogole JEST ta grupa??? bo to artykul z 2009 moze juz nie ma??????
 
Doveinred dzięki już lepiej, na razie przeszło
Misialula a na co chciałaś się dostać? Współczuję przeziębienia, nie może być gorzej niż być chorym przy chorym dziecku
Ja miałam dzisiaj męczący dzień, w pracy nawet jakoś zleciało ale potem odebrałam Maje, szybko obiad, potem musiałam jechać odebrać mojego J z pracy, jak wróziliśmy to jeszcze chwila z Mają, potem kąpiel i teraz mam chwile dla siebie a jutro znowu pobudka o 5.45.
Zazdroszcze wam tych spotkań, ale co zrobić jakoś nie da się dogadać z mamami w mojej okolicy
 
doveinred no to zobaczymy jak nie piatek to moze poniedzialek - tez chcialabym sie wybrac. a to piatkowe miejsce trzeba faktycznie sprawdzic czy wogole sie jeszcze odbywaja tam spotkania skoro to z przed 2 lat prawie.
 
reklama
Do góry