reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

heh tez zrobilam ten test :D wyszlo mi ze nie jestem w ciazy - kwadracik niebieski.

zobena a moze jestes rzeczywiscie ???
 
reklama
hahahahaha Gwiazdeczka rozbawilas mnie tym testem :-D:-D:-D hahahahahaha lubie takie glupoty. ten test sie sam zmienia po uplywie ok 1 min (jakies 50sek) i raz na niebieski raz na czerwony nawet palca nie musisz podkladac;-):-D zanim doczytalam tekst do konca to sie samo zmienilo:tak::-D:-D:-D

ja juz ogarnelam troche mieszkanie. dwa prania puszczone, lazienka i kuchnia posprzatane. jeszcze tylko amelki pokoik i sypialnia ale sypialnie jutro mezasty sam posprzata bo to teraz jego biuro jest to ja sie nie tykam:-D:-D jeszcze dzisiaj troche poprasuje reszte jutro i w niedziele spakuje pudlo do wyslania do pl:tak::-) aaa i jutro do batanika nie dam rady bo jeszcze musze na zakupy leciec i dokupic pare gratow do wyslania w paczce.

Emilia mmmrrrraaauuu kiecuszki sexi :-p:laugh2: ta z kwiatami czarna mi sie baaaardzo podoba:tak: a co do usypiania wczesniej dzieciatka to przyjdziesz to cie poinstruuje:-) pisalysmy o tym na forum jak mialas gosci wiec watpie zebys teraz umiala to odkopac hehehehe:-D:-D
 
Hej- i co Dziewczyny- zima wraca:szok::szok::no:
Mam nadzieję, że nie i że pójdzie precz- bo ja wiosny chcę:))
U mnie nieprzespana noc- szpital daje się we znaki;((
gwiazdeczka- wcale Ci się nie dziwię- ja sama robiłam kilka testów w tygodniu jak czekalam na swoje "robaczki". Trzymam kciuki, żebyś szybko zobaczyła 2 kreseczki:))
Magdziarz pewnie się rozpakowywuje- trzymam kciuki, żeby szybciutko i bezbolesnie było:)- i niech szybko do domu wraca- mam nadzieję, że udałoo się jej z tym GP załatwić sprawę.
W poszukiwaniach sukienki- nie pomogę- 100 lat nie miałam takiej okazji i nawet nie wiem co teraz na topie jest:happy2::-D
idę bałagan ogarniać- chociaż marnie to widzę- głowa mi nadal pęka:(((
 
hej dziewczyny wczoraj to jakaś klątwa nademną wisiała to że emilka upadła i szymon wrócił z podbitym okiem to było za mało jeszcze spaliła mi się suszarka a na koniec dnia spadłam ze schodów o obiłam sobie plecy i tyłek mam takiego siniaka że szok poprostu pech

ewa dzięki za twoją wypowiedż mam nadzieję że emilce też nic poważnego nie jest i z tego wyrośnie
 
azorek84 a ja trzymalam paluch jak glupia heheheh ,chyba razem sprzatalysmy bo ja tez juz ogarnelam 3 sypaiulnie living lazienke jeszcze kuchnia ale to po obiadku posprzatam :tak:
 
justysia - to mialsa istny 10 w czwartek:) Biedna ty..kazdego cos spotkalo... Oby to tylko jednodniowe bylo..
emilia - wlasnie.. pytalas jak go przestawiam:) ano.. wieczorem jak nie chce isc spac do 21 to go biore po tej 21 do sypialni i na lozko. To on sie troche pobawi i placze.. bo mu nie pozwalamy sie ruszyc z lozka... i placze..gora 10min i zasypia. Wiec niestety moj sposob jest na zmeczenie go placzem. Ale nie meczy sie za dluugo cale szczescie:) I tak robilam chyba tylko 2 dni, teraz juz tak po 20 robi sie zmeczony... mleczko na dobranoc i zasypia po butelce. Jak niechce to idziemy poplakac:)
W ciazy.. nie sadze... no chyba ze gumki dziurawe:)
 
cześć dziewczyny widze że wy wszytkie tu u ciązy przyszłej gadacie i testach :):)
Poradzicie mi co dajecie swoim pociechom jak je brzuch boli , wymiotowały jeść zabardzo niechcą??? Bo jeść coś powinna !! tylko co?
 
cześć dziewczyny widze że wy wszytkie tu u ciązy przyszłej gadacie i testach :):)
Poradzicie mi co dajecie swoim pociechom jak je brzuch boli , wymiotowały jeść zabardzo niechcą??? Bo jeść coś powinna !! tylko co?

tylko ja o tej ciazy nawijam dziewczyny maja mnie juz dosc :-D:-)
a co do bolacych brzuszkow to musisz dac im cos lekkiego ja gotuje zawsze alanowi zupketaki rosolek z marczewkka ziemniaczkiem i ryzem na samej piersi kawalek kostki. jak wymiotowaly to dawaj im czesto pic w malych ilosciach zawsze tez rozbie jakies delikatne kanapeczki alanowi :D zycze zdrowka :tak:
 
reklama
Weszlam sobie na chwile poczytac na forum "Majowe dzieci" i wlos sie jezy na glowie co sie dzieje w PL. Dziewczyny tylko narzekaja ze wszystko podrozalo... Zreszta w tv tez o tym mowia. I jak tu potem chciec tam wrocic... a ja planuje wracac... Oby sie tam polepszylo...
 
Do góry