reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

A po co wy dziewczyny chcecie pic jakies herbatki?? nie kumam? po co chcecie "wykurzac" dzidzie z brzucha szybciej?? przeciez dzidzia i tak wyjdzie o swoim czasie wtedy kiedy bedzie na to gotowa...!
emilkaqq wiesz roznie jest. Czasami jak by sie chcialo czekac na ten momet to czasami jest juz po ptakach. Mysmy zaczeli probowac wszystkiego w okolicy 41 tyg co i tak nic nie dalo. Ostatecznie po 15 dniach go wyciagneli. Pewnie jak bym czekala na to kiedy on gotowy albo moj organizm to juz moglo by byc za pozno. Nigdy nic nie wiadomo co tam sie dzieje w srodeczku a na wszelki wypadek lepiej sie trzymac termu.


My dwa dni temu zaczelismy zabawe wykurzania malego ze srodeczka- moze sie uda przed sroda. Dzis troszke mi schodzi sluz wiec moze cos z tego da :-D
emilia- gosci... to trzymam kciuki bo rece bedziesz miala pelne roboty.

marlenka- nie martw sie o zaleglosci. Daj znac o to co GP powiedzial. Mam nadzieje ze to nic powaznego
 
Ostatnia edycja:
reklama
malenka a mala ma tak dopiero teraz czy zdazalo jej sie miewac takie skurcze wczesniej? mam nadzieje ze to tylko przypadek i ze bedzie dobrze:) zdrowka dla coreczek.

moim zdaniem te wszystkie cuda na przespieszenie porodu to jakas bzdura a to ze komus to rzeczywiscie pomaga to tylko przypadek :) przy dominiku czekalam cierpliwie i urodzil sie 2 dni po terminie a przy patryku jadlam ananasa, bylam w ciaglym ruchu- ze wzg na dominika , a urodzilam 6 dni po terminie :)
 
Bzyczek a miałam zamiar się z tobą umówic na jutro a ty mi tu piszesz, że chora jestes, no nieładnie:no:
Ja dzisiaj zaliczyłam dentyste, za 2 tyg kolejna wizyta, kupiłam dzieciakom buty tylko oczywiście mam problem, żeby coś dla malej znalezc, bo chciałabym takie sztywniejsze i głebsze a nie takie plyciutkie jak wiekszosc tych co tu sa no i nie ma na moja rozmiaru, wszystko jeszcze za duzo, a jak jest rozmiar to znowu cena zabojcza
 
anitha- no kazdemu co innego sluzy - mi nic nie pomoglo. Wywolywanie przez 3 dni nawet dwie kroplowki:-). Poprostu bym nie urodzila. Nie mialam zadnych obiawow przedporodowych teraz mam wiecej dlatego stwierdzilismy ze maly seksik to nawet nie zaszkodzi bo cale 9 miesiecy nic ( ze wzgledu na poronienie) wiec teraz bardziej dla ochoty i tego ze wrazie czego nic sie nie stanie jak zaczne rodzic ( bo juz by byla dzidzia w terminie)

isabell- z butami to tu jest roznie, ciezko cos fajnego dostac ( no chyba ze jak mowisz - zabujcza cena)
 
Tez mi sie wydaje,ze to przypadki raczej...chociaz seks lekarze zalecaja wiec doveinred dzialaj dzialaj :-) ja nic nie robilam a moja mala wyszla tydzien przed terminem:-)
 
emilkaqq no jak napisalam powyzej - teraz tylko seksik bo znow dlugo nie bedzie wiec to bardziej dla relaksu ( o ile mozna sie zrelaksowac z pilka a przodu ;-))
 
Wlasnie nie dawno wrocilam z pracy umordowana za wszystkie czasy... Ale zaraz ide sie wypluskac i ladnie spac bo niewiadomo co to dzisiaj w nocy tej moj maly szogun wymysli..
Anitha, Yas09 ja jestem pewna ze moja mala dostala wszystkie szczepionki w udko. Moze w kazdej przychodni jest innaczej.. Zreszta jak z tymi czerwonymi ksiazeczkami
Magdziarz jesli chodzi o ta herbatke malinowa to ja ja pilam w koncowce ciazy. Mowia ze wywoluje porod ale czy to prawda.. niewiem
Justysia mi pasuje i wtorek i sroda wiec nie ma roznicy. A wam dziewczyny jak pasuje?? Fajnie by bylo pojechac gromadka:-)
Marlenka85 trzymam kciuki za mala miejmy nadzieje ze to nic powaznego.. Daj znac jak wrocisz od GP
Kurcze co ja slysze moja mala znow kaszle... To juz staje sie dobijajace.. Nie ma kataru i ogolnie w ciagu dnia wszystko ok a wieczorami jak juz spi to kaszle.. Juz bylo wszystko ok przez jakies 2 tyg i znow to samo. Jak bylam u GP juz wczesniej z tym to powiedziala ze wszystko ok dawac PARACETAMOL (lek na wszystko) a jak nie przejdzie to antybiotyk a na co antybiotyk niewiadomo.... Masakra jakas juz chcialabym byc normalnie w PL i zrobic wszystkie badania. Ciekawe co jej dolega...
 
Ja kupilam dzis Asiuli butki w TKMAXX-ie, za 15 funtow, troche za duze, ale nawet w Pl nie znalazlam w jej rozmiarze.Mysle , ze nic sie nie stanie?
 
reklama
marlenka koniecznie wybierz się do lekarza i sprawdż to ja ze swoją małą chodzę ze wszystkim płacę ubezpieczenie więc niech dziecko badają jak coś dolega,trzymam kciuki żeby wszystko było ok

doty to super że ci pasuje w takim razie wybierzemy się w któryś dzień poczekamy tylko na dziewczyny może ktoś jeszcze z nami pojedzie

jeśli chodzi o buty to małemu dziecku staram się kupować porządne i nie patrzę na cenę żeby póniej nie było problemów ortopedycznych osobiście lubię buty z clarka

spadam już spać ledwo żyję do jutra:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry