reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

heh no jak bym czytala o moim dominiku :D nic do niego nie dociera, mowie nie skacz, nie biegaj, nie bija brata... nic... poprostu jak by nie slyszal co sie doniego mowi... juz go wynosilam za kare do innego pokoju ale jeszcze gorzej bylo.. narazie jedynie co skutkuje to straszenie ze przyjdzie po niego pan.. boi sie jak tel dzwoni wiec mowie mu ze jak bedzie niegrzeczny to zadzwonie po pana :) u mnie jeszcze jest to ze teraz jest ich dwoje i jeden drugiego namawia do zlego...

podobno jedno dziecko jest przeciwienstwetm drugiego wiec moze i u ciebie tak bedzie :)

zycze milej nocki dobranoc
 
reklama
Doveinred, jak tam się czujesz? My wczoraj odwiedziliśmy szpital, naczytałam się w tym internecie magicznym wszystkiego i spanikowałam... Miniaturowy Człowieczek poruszał się 6 razy [!] w ciągu całego dnia, i to tez tylko przed południem, a jak mnie podłączyli do aparatury, to zaczął sobie tańcować ;) Jakby tylko czekał na to ;) Co się strachu najadłam, to moje, ale najważniejsze, że serducho bije jak dzwon :) I zostało moje dziecko określone mianem 'very happy baby' ;)
 
magdziarz dobrze ze wszystko jest ok, nie czytaj tyle w necie bo sie wykonczysz :) mnie sie tez wydawalo ze patryk ruszal sie malo ale jak tak rzeczywiscie zaczelam wyliczac to czulam go ok 20 razy dziennie tylko na niektore ruchy-te delikatne nie zwracamy tak uwagi, bo na tym etapie ciazy juz przyzwyczajona jestes ze dzidzka sie rozpycha okropnie :)

ja mam dzis jakiegos lenia od kad wstalam jeszcze nic nie zrobilsm procz sniadania :/ najchetniej walnela bym sie do lozka...
 
witam i ja:D ogorkowa pyka na kuchence kluchy na parze w drodze ze tak powiem:-D
slatka na wieczor zrobiona ciacho tez:-) ja ogarnieta mloda tez:tak::-) zaraz jeszcze do szafy wleze i ten kosz dla dzidzi magdziarz wyciagne :tak:
ja jeszcze dzisiaj dokanczam sprzatanko i wlasnie w tej szafie musze ogarnac bo jak koszyk wyjme to mi sie graty na glowe posypia hihi
uciekam zas do obowiazkow i zycze milej leniwej niedzieli wszystkim:-) ja na lenistwo dzis czasu nie mam:dry: jeszcze na 16 do pracy jade a pozniej relaksik z salatka i winkiem hihi
 
Doveinred no z moich planów sprzątania i tak nic nie wyszło. Zanim zjadłam śniadanie i wypiłam kawę to mała wstała. Ja wszystko po Kubie sprzedawałam, po Maji sresztą też sprzedaje, ale nie kupowałam wszytskich nowych, większość miałam używanych tylko trochę nowych i teraz też tak robię że większość kupuję używanych a tylko kilka nowych, żeby było coś na jakieś oficjalne wyjście. Fajnie, że masz jeszcze ciuszki po sobie, ja mam tylko zestaw ze chrzstu, który wykorzystaliśmy przy Kubie. I nie panikuj kochana, to normalne że się obawiasz ale dasz radę.
Mislaula no niezłe wyliczanie, akurat na jedzeniu to ja dzieciom nie oszczędzam, mają nawet za dużo
Anitha no u mnie jak na razie się sprawdza, ze jedno dzicko jest przeciwieństwem drugiego


A ja wczoraj zaszalałam i zrobiłam sobie włosy na blond no i nie mogę się przyzwyczaić. Myślałam że skoro już miałam sporo pasemek jasnych, to będzie praktycznie to samo ale nie jest.
Dziewczyny koleżanka ma ładne kolczyki, pierścionki, łańcuszki srebrne do sprzedania, nowe. Jak byście były zainteresowane to mogę porobić zdjęcia i wam podesłać
 
no jestem:-) zrobione co bylo do zrobienia i nawet mam chwilke zeby usiasc i kawke spije:tak::-)
Isaabella to rob zdjecia i wklejaj:-) moze znajdziesz jakies klientki kto wie;-):-D
moj ostatnio mi powtarza ze moglby tak miec zawsze hihi rozpieszczam obiadkami ciagle sie uwijam bo zapuscilam troche chate--wiecie robilam tylko to co konieczne z grubsza lazienke kuchnie i pokoje a tak to mialam lenia:dry::sorry2: a teraz ma codziennie obiadki na zachcianki swoje i moje, posprzatane ogarniete piwko podane:szok:jak mi sie tak przyzwyczai to bedzie lipa jak moj len wroci:baffled::-D
heheheh no ale przynajmniej ograniczylam troche lenistwo i sie do kupy zebralam bo ilez mozna;-):-)

ja ciuszki kupowalam nowe na poczatek ale moj mial prezent z pracy gift carte do m&s zaladowana na ponad 100Ł to tam kupilismy praktycznie cala wyprawke dla amelkowny. tylko butle i sterylizator byly nowe ale na promocji hehehehe za 1/3 ceny:-D tylko dalam ciala z krzeselkiem do karmienia i wlasnie koszem do spania bo kupilam nowe za wor pieniedzy a naie pomyslalam nawet o ebayu albo gumtree no ale przynajmniej bede wiedziec co i ile potrzeba przy kolejnej dzidzi:-)mowi sie trudno i zyje sie dalej hihi
a ciuszki po mnie to pewnie gdyby mama miala gdzie przechowac to tez by byly;-) a tak zostalo tylko pare sukienek i tp i zuzylo sie do lalek jak sie bawilam:tak:duzo poszlo do moich kuzynow (3 praktycznie rok po roku) wiec nawet moj wozek jeszcze w piwnicy maja:szok: zardzewialy juz i masakrycznie zuzuty ale zabytek rodzinny jest:-D i nawet moj kon na biegunach tylko juz mu sie trociny wysypaly i ze w piwnicy wilgotno to plesnia zaszedl i go niecaly rok temu wyrzucili niestety. no ale maja warunki zeby trzymac pelno gratow bo w domku mieszkaja wiec i piwnica i ganek i taka kanciape maja na graty i nawet garaz zapchany po brzegi:szok::sorry2: ja na razie trzymam dla drugiego dziecka i jak bedzie chlopiec nastepnym razem to te po amelkownie przebiore i rozowosci sie sprzeda na ebayu i zakupi sie chlopiece.
 
Jestem.Moje zuczki padly.Asiula zabkuje, od wczoraj rana ma goraczke(choc marudna byla juz w pt) i taka przylepa sie zrobila, ze szok:szok:
Zabawkami nie chce sie bawic, najlepiej nosic ja na rekach i ciagle przysypia.Cala noc przespala, niestety z nami w lozku, ale innej opcji nie bylo.Wstala o 12 a juz zdazyla zdrzemnac sie ze mna godzinke i teraz drzemine z Romkiem:no:
Teraz udalo mi sie wstawic obiad i troche ogarnac chate, ale ooooo ciezko bylo wczoraj-caly dzien na rekach.
Izabell jesli kolczyki tez sa srebrne to chetnie spojrze.l
Azorek normalnie energia cie rozsadza.Podziwiam:)
 
Dla Asiuli sporo ciuszkow mialam nowych( trudno znalesc uzywane w rozmiaze mikro:-))
Jeszcze jak bylam w szpitalu to Asiek jechala do Asdy kupic ciuszki dla Malej, bo wszystko bylo za duze.
Na carboot zaczelam chodzic jak Mala miala kilka miesiecy.Teraz kupuje wiekszosc ciuchow tam.Sporo dostala, mialysmy tez giftcard do bootsa, ale to wydalysmy na akcesoria.
 
anitha- no zawsze trzeba cos znalezc by skutkowalo. Wiadomo ciezke zycie ale pocieszam sie mysla ze wkoncu sie nauczy.....
magdziaz- ja czuje sie jeszcze z lekka polamana ale spoko. Co do ruchow to nie panikuj. Jak bylam z Barnimkem w ciazy to on tak malo sie ruszal ze co chwile sprawdzalam stetoskopem w pracy czy serduszko bije. Czasami jest tak ze dzidzia sie mniej rusza- bo ma taki dzien a czasami wielu ruchow i my nie czujemy. Jak nie czuje malego to klade sie na plasko albo tak na pol siedzaco i probuje go obudzic i jak sie ruszy to odrazu lzej......
Isabel- na pewno nie wygladasz zle , przyzwyczaisz sie . Choc troszke wiem o co Ci chodzi bo sama mam ciemne wlosy a kiedys walnelam sobie blad!!!!!......no comments...

A jeszcze mam po mnie moje łóżeczko i materac :) - w polsce przydaje sie jak nie wiem :-D

Jeszcze 2w1
 
Ostatnia edycja:
reklama
W takim razie wgrywam zdjecia kolczyków, wszystkie są srebrne z kamieniami svarowki robione wg projektu kolezanki więc można powiedzieć niepowtarzalne. Ona nigdy ich nie nosiła, po prostu uwielbia srebro i kupowała ile się dało. Zdjęcia nie wyszły nalepiej ale jak by któraś z was była zainteresowana to zrobie lepsze
 

Załączniki

  • P1000114.jpg
    P1000114.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 15
  • P1000115.jpg
    P1000115.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 20
  • P1000116.jpg
    P1000116.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 16
  • P1000120.jpg
    P1000120.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 18
  • P1000118.jpg
    P1000118.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 15
  • P1000119.jpg
    P1000119.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 19
Do góry