reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

nie musisz pracowac zeby miec nin!!!!!! *******y pisza na tych www bo mam na bierzaco obcykane i wiem:p nic sie nie matrw.kazdemu wyrabiaja. trzeba zadzwonic na nr jakis 0800 czy 0845 i umowic sie na spotkanie. nawet bez znajomosci jezyka sobie poradzisz bo bylam tlumaczyc brata meza mojego i tak na prawde to nie bylam mu potrzebna:D

a tak wogole to witam nowe mamy :D
 
reklama

ja widzialam:-pmoja Amelkowna nie miala jeszcze 8 tyg skonczonych:-D:-D


magdziarz
Heh, u mnie nie było czegoś takiego, jak oduczanie jedzenia w nocy. Natalia po prostu którejś nocy sama się nie obudziła i tak już jej zostało :) Najpierw miałam stracha, bo kto widział, żeby takie małe dziecko spało 8 godz bez jedzenia (przesypia noce odkąd miała ok 4 tyg), ale skoro przybiera na wadze- o dziwo nawet ostatni spadek apetytu jej nie zaszkodził- to niech sobie śpi. Ja tam nie narzekam :))

To sie nazywa SZCZESCIE :) BArnim budzil sie w nocy prawie co godzine az nie mialam juz nic w cycusiach :) ale jak dostal formule to odrazu lepiej spal - ale to juz jak mial 4,5 mies.
 
Azorek84, cudownie że mi to napisałaś :) :) :) Pokłony Ci z wdzięczności biję :) Tobie, doveinred z resztą też :)

Jak możesz, to skorzystam chętnie z Twojej wiedzy :) I nr w/w zawsze się przyda :)
 
magdziarz- ogolnie dobrze nie jest tak zle choc zdazaja sie gorsze dni- na co mogla bym pisac i pisac........ Jestem zmeczona i szybko sie denerwuje. Nie ma zabardzo kiedy odpoczac i takie tam..... marudze :confused2:
A wiecz co masz??

Co do NIN to mysle tak jak azorek. Duzo jest ludzi ktorzy nie pracuja a nin maja, a pracodawca czesto sie nie zna na prawie i nie wie ze na poczatku to nadawany jest tymczasowy nin i osoba moze pracowac.
 
gosiu ale od razu dostac mozna nin staly:D bez problemu udzielaja go od reki prawie ze:D trzeba tylko do nich zadzwonic i doczekac spotkania...czasem nawet 4 tyg sie czeka:/ale ostatnio szybko poszlo bo zadzwonilam i po 4 dziach spotkanie bylo i nin nadany wiec mysle ze do zrobienia w krotkim czasie
 
znowu płci meskiej :) :-)
Z pierwszym nie wiedzielismy co mamy , nie chcielismy wiedziec ale z 2-gim stwierdzilismy ze raczej chcemy. Dobre to ze ubranka sie wszystkie przydadza....

azorek- no, pewnie tak , podalam przykald jaki u nas w pracy czesto wychodzil. Asiek pamietam nie miala nin-u jak dzwonila do offisu i chciala to mowili ze nie musi pracowac a w pracy mowili - nie musisz miec nin. Ale ta u nas to nie douczona bo nic nie wie. Bardziej chodzi tu o to ze czlowiek stara sie szybko lapac prace a potem starac sie o nin i to moze i jedno nie wyklucza drogiego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rany, dziewczyny... Aż mi się przyjemniej spać będzie teraz :)
a z tą płcią to w zasadzie fajnie nie wiedzieć, problem się pojawi dopiero wówczas, kiedy się okaże, że to dziewczynka-nie mamy imienia dla córy :laugh2:
 
Do góry