reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Witam wszystkie mamuśki te znane juz z reala i te znane z "czytania" Od jakiegoś czasu sobie siedzę i czytam to forum i stwierdziłam, że pora się wreszcie odezwać. Z małą Emilką witamy wszystkich.
 
reklama
magdziarz, zdaje się, że nie możesz, musisz mieć swój. Ale skoro Twój partner pracuje nie powinnaś mieć problemów z wyrobieniem NIN. Tutaj partnerstwo ma takie same prawa jak małżeństwo.
A ja witam dwie nowe mamuśki :))))

To chce ktoś te butelki????!!!!!!!!!!! :D

Heh, u mnie nie było czegoś takiego, jak oduczanie jedzenia w nocy. Natalia po prostu którejś nocy sama się nie obudziła i tak już jej zostało :) Najpierw miałam stracha, bo kto widział, żeby takie małe dziecko spało 8 godz bez jedzenia (przesypia noce odkąd miała ok 4 tyg), ale skoro przybiera na wadze- o dziwo nawet ostatni spadek apetytu jej nie zaszkodził- to niech sobie śpi. Ja tam nie narzekam :))
 
Ostatnia edycja:
A no ja czasami nie kuma tych skrotow....:-)
magdziaz
Chyba musisz nie wiem, nie znam nikogo w takiej sytuacji wiec ja nie pomoge.
Vampiria- dzieki ja mam juz butelki :)
 
witam nowe mamuski,
Agnieszka widze, ze "nadejszla wiekopomna chwila":):)
ja mam przeziebiony pecherz, dogorywam...
przeczytalam co dzis pisalyscie, ale juz nie pamietam:( jutro sie odezwe,lece lezakowac...
 
Emilia to sie kuruj , bedziesz latac do kibelka w nocy jak ja :) pomysle o tobie wstajac siusiu :-D

jak wszyscy wiedza ja zawsze czesto sikalam, ale wczoraj to juz bylo przegiecie.mam furaginum, pomalu pomaga ale masakrycznie sie czuje-zamulona, boli mnie glowa i czasami uszy(???) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pomysl o mnie o 3:) musze wziasc tabletke:)
 
Dobry wieczór :-) Świeżynka tu jestem, ale szczerze mówiąc, po przeglądnięciu tego forum czuję się zbawiona prawie że :-D Chciałabym się tu z Wami zaaklimatyzować, jeśli nie macie nic przeciwko :) W Edynburgu jestem od niedawna, dojechałam do Yeti'ego-ojca mojego Dziecka i za 4 miesiące mojego męża :) Wiem, że to tak trochę nieładnie zaczynać od razu od pytania, ale z racji tego, że brak mi tu bliskich osób, postanowiłam zapytać doświadczone Mamy :) Czy jeśli ojciec dziecka nie jest moim mężem, ale ja swojego nin-u nie posiadam, to czy mogę chodzić do lekarza i urodzić z ninem Yeti'ego...?


hmmm zeby dostac nin musisz pracowac, ale wydaje mi sie, ze z lekarzem i porodem nie bedzie problemow, jak odmule jutro to poszperam i postaram sie znalesc odp.
 
reklama
O 3 ...mmmm postaram sie obudzic i Ci puszcze sygnal :-D:-D a tak na serio to wspolczucia - zdroweczka

magdziaz
- a z jakiej czesci Ediego jestes????
agnieszka- witam na forum :) nareszcie napisalas :)
 
Do góry