reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Dzieki dziewczyny, no ja wolalabym zeby chociaz postarali się go trzeymać na siłe a wiadomo teraz z robotą ciężko, kredyt na dom i auto i inne rachunki

Misialula gratuluję wytrwania w diecie, dlugo wytrzymas no i efekt niezly
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i dupka ze spacerku :/ u mni ekropi juz:/ no szlag by to:/ a takie fajne slonkpo bylo....amelkowna oczywiscie spala wtedy hehehe zawsze jak se zaplanuje wyjscie tzw "do miasta" to cosik sie poknoci:(

ale z dobrych wiesci: OD 14 KWIETNIA BEDE STUDENTKA NA OPEN STUDIES UNIWERKU EDYNBURSKIEGO :Djednak sie udalo:DDD
a od wrzesnia zaczyna sie kolejny interesujacy mnie kierunek: INTRODUCTION TO FORENSIC MEDICINE AND SCIENCE wiec mam nadzieje ze jak znajde prace to trafi mi sie jakis mily manager ktory pozwoli zebym wyskoczyla jeszcze na te zajecia:D zawsze marzylam zeby sie znalesc w takiej pracy :D jak by sie kiedys udalo po kursie machnac studia w tym kierunku byla bym spelniona wreszcie:D
 
Misalula dzięki - taka opcja........no mowisz zeby nie wysyłac....książke mam wypełnioną, brakuje naszych podpisów (gapy 2 wczoraj zapomniały-bo juz bym rano ją wysłała) tylko że wszystko jest tu na mojego m. - ja nie mam żadnych praw - nigdy nie pracowalam itd......i tak myślę czy to nie on powienien to zanieść i umawiać sie na spotkanie.........ufff
 
Ahhhhh ..... musze isc obudzic mala bestie...... a tak dobrze sie siedzi popija pepsi i taka CISZA!!!!!! trudno.... takie zycie......
 
hej dziewczyny macie moze jakis sprawdzona metode na oduczenie picia mleka w nocy bo moja corcia niestety budzi sie w nocy 2 razy i bardzo domaga sie mleka a ja marze o chociaz jednej nocy calej przespanej. dodam ma juz 7 miesiecy:-)
 
na georgie sa fajne mieszkania ja tez teraz mysle o zmianie moze na wieksze i ladniejsze ale napewno gdzies w okolicy bo to na ktorym jetem to wlascicielka jest taka walnieta ze szok. na szczescie mieszkam tu juz 2 lata i widzialam ja raz .
 
reklama
Do góry