reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Witam :)
Ja też w trakcie załatwiania benefitów i póki co z dziwnych rzeczy to mi kazali NIP podać, żeby sprawdzić, czy nic nie pobieram w Polsce... Ech. Dziecko urodzone tutaj, ja siedzę tu prawie 5 lat, a oni takie rzeczy... A to dopiero child benefit, o child credit dzwoniłam dopiero wczoraj, ciekawe, ile z tym zejdzie...
Ejdżejka, nie martw się, jak wam wyrównają wszystkie te benefity to staniecie na nogi :) Ja też się modlę o tą kasę jak o zbawienie, bo cieniutko z jednej pensji :)
My się idziemy ważyć dzisiaj, zobaczę jak mój brzdąc przybiera na wadze, bo znowu coś nie je (wczoraj- 690ml przez cały dzień, a zwykle zjadała 800- 860). Dziś na śniadanie zjadła zaledwie 110 ml, a zazwyczaj po całej nocy wciągała ok 200

Aha, zanim mi z głowy wyleci- mam trzy butelki tomee tippi (czy jak to się pisze) do oddania, nowe- żeby nie było, ze smoczkami, tymi najmniejszymi. Dostałam w prezencie kilka sztuk, ale jakoś nie potrafię się do nich przekonać, używam z Aventu. Jak ktoś chętny to dawać znać, bo szkoda mi wyrzucić, a używać na pewno nie będę :)
 
reklama
A ja mam dzisiaj doła. Mój J stracił pracę. Kur.................. I co teraz. Ja owszem parcuje ale moja wypłata nawet na rachunki nie wystarcza, już nie wspomnę o przedszkolu.
 
Dziewczyny dzieki za dobre slowa :-)
myśleliśmy o cansilu........dziś składam książkę wyślę im z dołączonym listem ze mamy sie wyprowadzic do konca lutego...........ciekawe czy to cos pomoże.....tylko sie boje gdzie mnie rzucą i na jaką dzielnię(mało wiem co i jak-gdzie dobrze a gdzie nie) sama bede przeciez z Kuba całe dnie, podoba mi się Leith -wiele z Was tu mieszka.....:-) no ale wiem że coś za coś......
 
Dziewczyny dzieki za dobre slowa :-)
myśleliśmy o cansilu........dziś składam książkę wyślę im z dołączonym listem ze mamy sie wyprowadzic do konca lutego...........ciekawe czy to cos pomoże.....tylko sie boje gdzie mnie rzucą i na jaką dzielnię(mało wiem co i jak-gdzie dobrze a gdzie nie) sama bede przeciez z Kuba całe dnie, podoba mi się Leith -wiele z Was tu mieszka.....:-) no ale wiem że coś za coś......
hejka ja o oxgangs tez sie nasluchalam i naczytalam ale nie nazekam super mi sie tu mieszka mam park ze strumykiem pod blokiem,tesco i morrisona tez:D do asdy 7 min autobusem:D
troszke daleko do centrum no ale coz... sasiadow mam spoko.czasem wiadomo na weekendy mlodzi szalej ai spiewaja jak wracaja z baletow ale i tak jest tu ok. mieszkanie mamy nowe bez grzybka itp wiec sie ciesze ze nam sie tak trafilo:D


lece sie szykowac bo wloski trzeba umyc:D dzisiaj mialam lukasza kolegow na sniadaniu i nie zdazylam sie ogarnac jeszcze:D
 
Ostatnia edycja:
Isabell- wspolczuje...... kurcze jednym slowem przekichane teraz. Oby udalo sie cos znalezc w jak najszybszym czasie.

azorek - ja pewnie odpadne bo nie dam rady sie wyrobic.

Witam nowa mamusie.
 
hej :-) miło Cie poznać.........mam upatrzone 1 mieszkanie na georgie - jesli tam sie przeniosę (ale jak juz to za ok 2mce) dam znać :) miło Cie poznać - pozdrawiam
 
reklama
Do góry