reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

ECHOOOOOOOOOOOOO
Jest tu ktos???
Wlasnie zamowilam 3 staniki:)czyste szalenstwo-oby rozmiar sie zgadzal:D
MY sie rozbijalysmy dzis po kafejkach:)Milusio bylo:)
 
reklama
witam po dluuugiej przerwie ale nadal czekamy na podlaczenie internetu ze sky'a i tak sobie jeszcze poczekamy do 22 lutego czyli prawie 2 miesiace. Niezle maja terminy nie ma co :)
A my juz w koncu prawie do konca sie rozpakowalismy i zaczyna to przypominac mieszkanie a nie jakis magazyn :) Narazie jest u mnie tesciowa ale jak wyjedzie to zaprawszam do mnie na kawke - z tego co slyszalam to pierwsza chetna jest Asiek :) jka ktos chce sie jeszcze do niej przylaczyc to serdecznie zapraszam. Jak cos to piszcie smska albo na facebooka bo sprawdzam w telefonie.

pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia
 
Dawno nie zaglądałam, ale widzę, że cicho tu coś ostatnio....
My byłyśmy zajęte przez ostatnie dwa dni, poza tym moje dzieciątko coraz bardziej absorbujące jest- ostatnio z zapałem ćwiczy przekręcanie się na boki i wydawanie rozmaitych dźwięków :-D Ja również zaczęłam sobie powoli ćwiczyć brzuch na sprzęcie, który dostałam od mojego- nie wiem, czy chciał mi coś zasugerować w ten sposób, czy co.... :confused2:
A dzisiaj byłam na poczcie na Portobello, no gorszego miejsca na te paczki to nie mogli chyba wymyślić... Poza tym, odkąd oni tu paczki w niedzielę dostarczają, kto by się spodziewał paczki w niedzielę i czekał na nią w domu...?!?
Ja też zapraszam na kawę, kto nie ma nic przeciwko czarnemu kotu, może wpadać :tak: Można wpadać nawet stadnie :-D
No, na razie muszę uciekać szykować kąpiel dla szkraba, mam nadzieję, że coś się ruszy tutaj za chwilę:tak:
Emilia, mam nadzieję, że staniki będą pasować, muszę i ja coś kupić, bo te sprzed ciąży za małe, a te z ciąży już za duże niestety :dry:
 
Vampiria no dzidzia w szybkim tempie nabiera nowych umiejetnosci - fajne to, co nie? A maz mysle,ze nie mial nic zlego na mysli dajac Ci w prezencie sprzet do cwiczen heheh:-)tacy sa juz faceci :)
No paczki to poczta rozwozi od jakiegos czasu w niedziele,bo maja zaleglosci jeszcze z przed swiat!! masakra - my czakamy juz ponad 2 miesiece!!
A co do stanikow to...hmmm...tzn. moze co do cyckow - kurde szkoda,ze wracaja po porodzie do swojego rozmiaru heheh:-) zwlaszcza nie jest to fajne dla babek, ktore nie sa obdazone miseczka DD :)
A tak apropo to faktycznie porownujac zeszle tygodnie to teraz cisza jak makiem zasial :) Ja juz we wtorek znikne znowu na dluzej - bo na 2 tyg :D ale jakims wieczorkiem sie odezwe ale juz z polski juuupiii :)
milego weekendu - zaraz kino nocne z mezem wiec uciekam hehe pa
 
Emilkaqq gdzie znikasz??
Vampiria u mnie tez byli z paczka w niedziele, mnie nie bylo.Na stronce internetowej mozesz zaznaczyc zeby ci ja znowu przyniesli, albo zeby wyslali na poczte blizej ciebie(platne ok 1,5)
Romek ma wolne w niedz, pon i wt.Postaram sie zagladac.
Bylyscie moze w Deep Sea World?
 
Jedziemy na 2 tygodnie odwiedzic rodzinke w Polsce - babcie juz sie nie moga doczekac ;)

A w Deep Sea World bylismy jakies chyba 2 lata temu (ten za mostami) ale jak dla mnie zadnego WOW nie bylo... tzn mozna pojechac zobaczyc,ale jak dla mnie za maly jest poprostu - obchodzisz to miejsce w 15 minut:) jedyne co fajne to idac w tunelu, plywaja nad toba rekiny - chociaz wtedy jak my bylismy to przeplynely tylko 2 i to jeszcze mlode:-) niektore fajne okazy rybek byly...juz chyba bardziej podobal mi sie Swiat motyli i insektow szczerze mowiac....tez male miejsce ale ciekawsze.
 
Emilkaqq, ależ ja Ci zazdroszczę wyjazdu do Polski, my dopiero w czerwcu... :-(
A mój dzieciaczek leży na macie własnie i szczerzy swoje bezzębne dziąsła do mnie... oj, rozwija się, rozwija, naprawdę szybko, aż trudno uwierzyć. Uwielbiam na nią patrzeć. A najśmieszniejsze jest to, że wcale nie chciałam mieć dzieci, nigdy. Natalka jest żywym dowodem na to, że żadna antykoncepcja nie jest w stu procentach pewna :-D Ale patrząc na nią, dziękuję za to losowi, bo sama pewnie bym się nie zdecydowała, a tak mam największy skarb na świecie:tak:
Ja też byłam w deep sea world jakiś rok temu i też mnie jakoś nie zachwyciło to miejsce... Ale miasteczko fajne, więc w razie czego spacerek zrekompensuje niedosyt
Emilia, no ja niby zamierzałam poprosić o ponowną dostawę paczki, ale stwierdziłam, że się przejadę, załatwię szybko i jeszcze z małą skoczę nad morze, zawsze to coś innego... I tak sobie skoczyłam... I jeszcze się ustałam na przystanku jak głupia, bo w trzech po kolei autobusach miejsca na wózki były zajęte...:hmm:
 
w deep sea world bylam tyle razy ze nie jestem w stanie tego policzyc bo mój Kuba uwielbiał tam jezdzić, teraz myślę nad tym żeby z małą się tam wybrać bo ona też uwielbia ryby, w tym buterrfly też byłam ale nie bardzo mi się podobało. Nam najbardziej podoba się safari koło stirling i w sezone ze 2-3 razy tam jesteśmy.
O tym że poczta w niedziele pracuje to ja jeszcze nie słyszałam. Moje chłopaki właśnie na basenie, małą położyłam spać i mam chwile dla siebie, ale zaraz muszę kuchnię ogarnąć, prasowanie zrobić i obiad ale przynajmniej zaległości filmowe nadrobie
Czy macie moze sprawdzony przepis na gofry?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jakos nie mialam kiedy pisac. Wczoraj rano tak sie rozchorowalam ze normalnie dawno nie mialam wysokiej temp i poprostu poleglam. Przez 6 godzin mialam 38 stopni ( wiadomo niby to nic ale w ciazy to juz nie za wesolo). O 20 dzwonilam do Infirmary by opisac co i jak. Zadne zbijania nie pomagaly anie 4 paracetamole. Maly rowniez sie caly dzien mniej ruszal i maialm bole krzyzowe i male takie tam skurcze.O 21 bylam juz w szpitalu. Przeprowadzili wywiad, podlaczyli mnie pod EKG by zobaczyc jak dzidzia sie ma i jak skurcze. Na EKG byly widoczne male skurcze ale takie nie powodujace nic. Dzidzia szczesliwa. Pobrali mi krew, zmierzyli cisniemie i nawet zrobili przeglad podwozia :-). Pani doktor powiedziala ze szyjka jest wporzadku i dzidzi nie widac.
Ogolnie jak przyszly wyniki to wszystko wporzadku ite bole to GP powiedziala ze nie wie od czego. Temperatura opadla wiec tez super. W domku bylam o 2 w nocy a dzis poprostu lerzakowanie i odsypianie. Caly czas biore paracet. bo temp. jest i aktualnie 37.8 ale sie lepiej czuje.

W deep sea world bylam i nie zrobilo na mnie rewelacji. Takie pospolite cos- oceanarium w Gdyni jest lepsze. Ale miejscowosc fajna i mozna ladne zdjecia porobic.
 
Do góry