reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Azorek, gdzie Ty te kursy dorwałaś??!! Bo ja też chcę :-D I to dokładnie coś takiego od lat całych mi chodzi po głowie :tak:
Emilka, no, 10.30 to akurat pora na spacerek po karmieniu i zabawie, więc mi by pasowało :tak:
Isabell, no, tu załatwiać jakieś sprawy papierkowe to masakra, ja zawsze się do tego zabieram jak do jeża, więc współczuję Ci bardzo. Zawsze jak się wyśle jakieś dokumenty, to okazuje się, że czegoś jest za mało i trzeba dosłać, ew coś przekręcą, ew coś zaginie... i tak w kółko
 
Ostatnia edycja:
reklama
Isabell - wspolczuje tego tygodnia. Czasmi tak kurczr bywa ze caly tydzien idzie jak krew z nosa. Mam nadzieje ze nastepny przyniesie wiecej ulgi i dobrych wiesci. Pozatym gratuluje wycieczki :) powygrzewasz sie troszke.

Emilia
- gdzie byliscie dobierac stanik. pamietam ze cos kiedys wspominalas.

Ja użeram sie z Virgin media......... place 28 f i chcialam cos pozmieniac. To dzwonilam do nich i dowiedziałam sie tyle: jestem klientem prawie 4 lata i wlasciwie nic mi nie moga zaproponować :no::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: !!! no kurcze bez przesady. Wiec teraz szukamy tanszych opcji gdzie indziej. Juterko jeszcze moj G zadzwoni i sie jeszcze on dopyta.

Na studia bym sobie tez jeszcze jakies poszla. Ach fajnie kiedys bylo. Pouczylo by sie troszke.
 
Azorek, gdzie Ty te kursy dorwałaś??!! Bo ja też chcę :-D I to dokładnie coś takiego od lat całych mi chodzi po głowie :tak:
Emilka, no, 10.30 to akurat pora na spacerek po karmieniu i zabawie, więc mi by pasowało :tak:

kursy sa na Uniwerku Edynburskim, nazywaja sie open studies, strone czy dwie temu wpisywalam link:

jesli masz ochote jutro wpasc to dzwon:)
 
No z tego co sie dowiedzialam to ma cos pomiedzy F i FF a pod to mam 36 . Problem w tym ze jak ma dobry rozmiar to mi wypada ( wiadomo co) wiec ksztalt mam zly i musi byc stanik bardziej pelny.
Wybiore sie tam w sobote i zobacze.
 
ja tylko wlasnie na chwilke wpadam-zaraz do wyrka :) dzieki,ze pytasz doveinred, ale na jutro mam umowinie na 11ta do kosmetyczki - maz ma przerwe miedzy zmianami w pracy wiec zajmie sie Nadka, a ja uciekam z domu wtedy ;) troche jakas jestem zabiegana ostatnio, chyba przed tym urlopem w Pl :) w weekend chce isc do fryzjera troche podciac wlosy - musze sie doprowadzic do ludzkiego wygladu hehe.
Moze w pon mi sie uda na grupe - tak dzien przed wylotem akurat...dogadamy sie. buzki i dobranoc wszystkim!
 
reklama
ja jutro ruszam do destiny church jak mi sie uda|:)
jutro odwiedzi nas rano Wiktoria, popoludniu Emilka(mala, nie z forum)- mamy beda u dentysty:) wiec bawie sie w domowe przedszkole:)
 
Do góry